Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2009

Polecane posty

Newsy mnie póki co nie interesują (bo w nowości i tak nie gram), recenzje przyjemne (prototype pewnie crap) do poczytania, a pełniaki i owszem, trafiają w mój gust.

Tymczasem kolejny paradoks: jak treść dobra, to okładka słaba... Ja rozumiem, że można się pochwalić artem na wyłączność, ale wg mnie jego wykonanie to PO-RAŻ-KA :down:

...Tylko hostessy z E3 na otarcie łez :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak by amelia nie miała w ogóle na sobie zbroi to by wszyscy mówili "ekstra okładka, najlepsza i w ogóle" :D

Mówiąc o king's bounty - wypatrzyłem w zrzutach stron z nowego numeru fajny zwrot - "możliwość randki z Amelią - prince(ss)less" jakoś tak to szło, musiałbym spojrzeć raz jeszcze.

I powiedzcie teraz, że redaktorzy CDA nie są wykształciuchami i nie wiedzą jak bawić się w łamańce słowne. (Dla niekumatych: Priceless - bezcenne, princess - księżniczka)

SC II beta - ciekaw jestem jak to w końcu Blizz rozwiązał sprawy odnośnie "trylogii w trylogii" (1 kampania = 1 gra).

No i poczytam o Prototype w momencie, w którym ta gra do mnie przyjdzie (7 lipiec). Oby była warta ceny i zachodu, ale z urwanego zdania można wywnioskować, że Altair czy Prince w zdolnościach motorycznych Alexa Mercera nie przebiją

Będzie co czytać. Bo Rise & Fall to już miałem xD Numer daje radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na numer czekam z niecierpilowscia, dzis juz bylem w 1 empiku i 1 salonie prasowym ;p i nie mieli ;( a co do Prototype, to dla mnie za duzo osob sie na niego napalilo, wg mnie to ... ekhm kupa a nie gra. Gralem u qmpla na X360.. Nic nie robisz tylko chodzisz i rozwalasz niewinnych ludzi/budynki/samochody (ew. rzucasz nimi) .. podobno sa jakies Questy, ale one polegaja tylko na , pojdz, zabij, wroc .. ot cala gra, zobaczymy co CDA wystawilo temu "gniotowi*" ... mysle ze z 6, ja bym wystawil z 4.

* Gniot - oczywiscie dla mnie, na pewno komus ta gra sie spodoba;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że nie kupuję CD-A dla DVD'ka. Bo najbliższy nr będzie bieedny pod względem pełniaczków.

Ja tam lubię poczytać, jak Smugg komentuje sobie AR. xd Zaglądam na GW gdzie szukam niesamowitych wypowiedzi alkochochlika, jak i również zalewam się do łez przy Na Luzie ;d

Nawet jakby DVD'ków nie było, kupowałbym Was cały czas :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzieć? nie powiedzieć?

powiem

MAM NOWE CD-A!!

dowód?

poniżej:D

dsc00103ijz.th.jpg

naf naf naf

niedługo wezmę się za czytanie.

z tego co przejrzałem - warto czekać do jutra:D

Wania juz do ciebie jedzie !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...