Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2009

Polecane posty

O widzę, że nie tylko ja mam "ekskluzif" odnośnie takich samych stron 30 i 34 (ale za to info o Monkey Island xD). Trzeba przeglądać dalej, może coś się ciekawego trafi.

Nie przeglądałem tematu ale... czy ktoś morze powiedzieć (albo skan wrzucić) co było na tej 34 stronie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po pracy polecę z wywalonym jęzorem do "ściany płaczu" a następnie zakupię pisemko.

Relacja E3 wydaje się być opasła, sporo tego, jednak nic nie jest w stanie przyćmić istnej perełki: "CEVILLE" - za to, ekipo CDA, należy Wam się nurzanie w zimnym browarku :wink: Nie pamiętam aby jakikolwiek "pełniak" mnie tak miło zaskoczył. Jak to mówią SZACUN !!! I niech Allach pasie Wasze wielbłądy.

PS.

Sądzę, że gracze, szczególnie ci przed trzydziestką, nie będą mieli Wam za złe, jak w następnym numerze, jako "pełniak", pojawi się "The Secret of Monkey Island Special Edition". :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że nie tylko ja mam "ekskluzif" odnośnie takich samych stron 30 i 34 (ale za to info o Monkey Island xD). Trzeba przeglądać dalej, może coś się ciekawego trafi.

Nie przeglądałem tematu ale... czy ktoś morze powiedzieć (albo skan wrzucić) co było na tej 34 stronie?

Podobno ma to być wrzucone na stronę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że nie tylko ja mam "ekskluzif" odnośnie takich samych stron 30 i 34 (ale za to info o Monkey Island xD). Trzeba przeglądać dalej, może coś się ciekawego trafi.

Nie przeglądałem tematu ale... czy ktoś morze powiedzieć (albo skan wrzucić) co było na tej 34 stronie?

W spisie treści widnieje coś takiego:

Star wars: The Old Republic...30

Mini Ninjas..............................30

R.U.S.E..................................30

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 7 rano przejechalem sie rowerkiem do mojego ulubionego kiosku, gdzie zawsze jest CDA i kupilem. Nie wiem czemu, ale dzisiaj jakos bylem bardziej podniecony przed czytaniem :P Przeczytalem wtepniaka, pierwsza strone z relacji z E3 i info o ACII, tylko wzrokiem przelecialem wszystko do Gamewalkera, gdzie sie zatrzymalem na dluzej, pozniej ominalem recki (zostawilem na kiedy indziej ;)), NL-cale obsmiane, AR-krotsze listy zaliczone :) Moim zdaniem bardzo dobry numer, szczegolnie relacja z E3 (zaraz zamierzam obejrzec na DVD :)).

Co do 30. i 34. strony-tez mam ten to samo, ale rozumiem-blad w skladzie czy czyms takim :)

Do gier na DVD raczej nie zajrze (moze poza demkiem Overlorda), ale dla fanow przygodowek-jak znalazl ;)

Ogolna ocenia: 9/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...