Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 07/2009

Polecane posty

1Rise & Fall: Civilizations at War - uwielbiam takie RTSy i moje pytanie: pisalo ze to gra tworcow Empire Earth - TEGO EMPIRE EARTH ? ;)

2I troche mnie denerwuje ze znowu przygodowka sa zbyt czesto a przeciez tak malo ludzi w nie gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przeciętnie zapowiada się ten numer.Gier mnie interesujących jest mało,a te które się znajdują są głownie w recenzjach.Okładka nawet przywoita choć w tym roku były lepsze.Cover za to że jest Mortyr już uważam za dobry :biggrin: Choć tak jak napisał Smugg szkoda że nie ma multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ciesze, że jest coś Mass Effect 2 i Star Wars: The Old Republic a i inne materiały o grach warte są poczytania. Ogólnie będzie co czytać w te wakacje. Ciekawi mnie czy będzie coś o tej sławnej Tibii, cały kraj czeka na ten artykuł :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość numeru prezentuje się nad zwyczaj dobrze. No i z tym Ceville to daliście czadu! Nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś pełniak tak mi podpasował. Nie żebym był fanem przygodówek (tudzież wogóle jakiegoś gatunku) ale ta gra ma w sobie to coś! Jak zawsze dobra robota Panowie. I do tego pismo pojawi się w sprzedaży dzień po moich urodzinach :] *mamrocze coś o krzywdach jakie uczyni listonoszowi jeśli ten nie dostarczy magicznego czarnego woreczka pełnego cudów na czas!*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj niezły numer niezły :smile: . Jest kilka artykułów o grach, na które czekam z niecierpliwością. No, a pozatym jedna z ładniejszych okładek jakie daliście.

A z pełniaków to w zasadzie tylko Ceville mi odpowiada, ale nie ma co narzekać. Trzymajcie tak dalej :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj rany rany ;D

Jest to jeden z tych numerów na który czekać będę z tak zapartym tchem jak na wrześniowy. No i też King's Bounty na okładce ;D

Recenzje: Po prostu świetny, rewelacyjny i kapitalny wręcz zestaw, który już teraz budzi we mnie emocje (no chociaż szkoda że BB za miesiąc dopiero ;p)

Poczynając od Prototypa (jak dla mnie będzie średnio choć nie grałem ;p)poprzez King's Bounty i wojowniczą księżniczkę (kiedyś kupię na pewno) i kończąc na Ghostubustersach, których chyba wypuścili za szybko tak jak i Terminatora ;]

Zapowiedzi: Targi E3 i wszystko jasne, a sam fakt że część gier będzie opisana na dwóch stronach budzi we mnie nie małe emocje.

Pełniaki..no tutaj nie najlepiej, ale Ceville na pewno zagości u mnie na dysku.

No i znakomita okładka. (może robilibyście przecieki co dwa numery, hm?)

Rewelacja!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poprzedni numer był cool (a był) to teraz zrywa gacie Coverem DVD. Panowie, nie dość, że będzie znów coś do poczytania to jeszcze ostro pogram - nie żeby CoJ był zły... wolę gry przygodowe! A Ceville zapowiada się MEGA! Poza tym - FO3 + KB:Legenda za 69 zł - na pewno łyknę. Gratuluję! Oby tak dalej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numerek super. Najlepszy numer pod względem tekstu w tym roku. Największym uśmiechem zaszczyciłem recenzje "Prototype". Już skończyłem ją(niestety po anielsku) i jestem ciekaw czy oceniacie ją równie dobrze jak ja(i roztrzygniecie spór między mną, a moim bratem - on mówi że to słaba gra o_O).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko:

Mortyr III: Akcje dywersyjne PL

Trzecia odsłona prawdopodobnie polskiego FPS a. StworzonA przez warszawskie City Interactive na bazie Chrome Engine wrocławskiego Techlandu oferuje cały zestaw misji, w których gracz jako jednoosobowa armia rządu polskiego na uchodźstwie psuje ciało i krew obmierzłemu okupantowi. A kiedy przyjdą podpalić dom, ten, w którym mieszkasz w roku 1943, nie pozostanie nic innego jak mocniej ująć zdobycznego szmajsera i... za tę dłoń wzniesioną nad Polską ? kula w łeb! Żal jedynie, że zabrakło trybu multiplayer.

Ile razy można powtarzać że to nie jest szmajer... czy tak ciężko napisać "zdobyczne mp40"? Nie jest to jakiś strasznie ważny błąd ale mnie znawce 2 WŚ bardzo lubiącego ten model zwyczajnie kłuje w oczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie pamiętam numeru który by się fajnie nie zapowiadał :cool: , pełniaków teraz odpalać nie będę bo event w GW czeka :happy: ,Nie mogę się doczekać jak przeczytam o Mass Effect 2 ,tak właściwie to te wszystkie "darmowe" MMORPG .MMOFPS itd. wcale nie są takie darmowe w tych grach jest mniej więcej takie prawo :Masz kasę ,masz specjalne rzeczy masz wygraną/duży poziom .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze pytanie. Pisaliście, że macie naprawdę sporo artów na okłądkę, do następnego numeru znaczy. Czy moglibyście więc zrobić 2 okładki? Tak, jak Fallout 3 i Red Alert. Albo, czy zrobicie w przypadku braku zdecydowania ankietę z okładkami na forum?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej - to będzie najlepszy nr. CD-A w tym roku. :)

Super pełniaki (Motyr i Ceville). A pomimo że przygodówek nie lubię za bardzo, to po zdjęciach sądzę, że to może być jedyna przygodówka, która mi się spodoba, i to bardzo. Tak więc: Świetny cover i świetny numer. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:O

Według mnie to najlepszy numer CDA w historii mojego zbieractwa (a kupuję od 02/2006). Chłopaki, chylę przed wami głowę ;)

GENIALNA okładka, FANTASTYCZNE tematy numeru, super recki i ta relacja z E3... Miodek ;]

Nie napisze więcej bo mnie zatkało z wrażenia ;d Szacun! :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...