Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jesdaff

Świat według Kiepskich (16.03.1999 - ...)

Polecane posty

Przydałaby się innowacja serialowi np. Ferdek by poszedł do pracy końcu.

Pamiętam stare odcinki, gdzie Ferdek z Waldusiem coś kombinowali, nie tylko wynalazki Ferdka (gdzie znikł ten motyw? teraz ten bohater tylko chleje i pierdzi w fotel), ale jakieś prace dorywcze, np. statystowanie w teatrze ("Paździoch jest (_!_), to każdy wie"). Zresztą jak leciały powtórki, to oglądałem i przypominałem sobie odcinki, których nie widziałem od lat. Wszystko było jakieś, nie wiem, dużo bardziej aktywne, Ferdek grał z Babką w ping-ponga, a Walduś sędziował; były ciekawe postacie pojawiające się gościnnie, dużo bardziej odjechane pomysły - kosmici, radzieckie wynalazki, komuna uciekająca z worka... Skoro ma wrócić Bartosz Żukowski, to może wróci trójka pierwszych scenarzystów i pomysłodawców serialu? Gdzieś czytałem, że jedna z tych osób przeszła na islam o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz tak. To był chyba Okił Khamidov z tym Islamem ale mogę się mylić.

Swoją drogą racja. Pierwsze serie Kiepskich jak i wspomniane odcinki były dobre. Ale najlepszy odcinek dla mnie jest pierwszy. Ta akcja z portretem matki boskiej wymiatała. :D

Najpierw pojawił się obraz matki boskiej u Kiepskich, potem u Paździocha. A na końcu okazało się że to wina Boczka !

Nie ma co dobry odcinek. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był chyba Okił Khamidov z tym Islamem ale mogę się mylić.

Na pewno nie o reżysera mi chodzi. To był jeden z trójki scenarzystów i pomysłodawców, niestety nie pamiętam dokładnie który. Czytałem o tym przy okazji książki, którą wydał.

najlepszy odcinek dla mnie jest pierwszy

Nie miało czym oddychać, to wywaliło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam stare odcinki, gdzie Ferdek z Waldusiem coś kombinowali, nie tylko wynalazki Ferdka (gdzie znikł ten motyw? teraz ten bohater tylko chleje i pierdzi w fotel), ale jakieś prace dorywcze, np. statystowanie w teatrze ("Paździoch jest (_!_), to każdy wie").

Zaraz, jak to się nazywało...

Wynalazł chyba ,,Przyrząd do nalewania herbaty przy oburęcznej zajętości"

Kask piwny :D

Był też odcinek, jak mył okna w NY, jak został aktorem, został prezydentem w afrykańskiej republice bananowej...

Albo ten z KabloCiągiem, jak się zatrudnił do stałej pracy w wyciąganiu kabli z ziemii.

Raz kupił wyspę na Arktyce, albo sprzedawał napoje w PRL-owskim wózku, porwali go kosmici...

Kiedyś te odcinki były lepsze, coś się zepsuło po odejściu Waldusia, a teraz w ogóle poniżej poziomu...

Mam nadzieję, jak koledzy wyżej, że serial wróci do formy sprzed 3, 5 (?) lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by się nie stało, nic nie przebije odcinków "starych" Kiepskich np takich jak: Ferdek dostaje pylicy na samą myśl o pracy w kotłowni ("kotłownia to węgiel, węgiel to pylica, a pylica to śmierć w męczarniach " - Paździoch), flaszka niedopitka, dlaczego Boczek nie chodzi do kibla na swoim piętrze

ponieważ prywatna publiczna toaleta na jego piętrze jest nawiedzona

, Ferdek zostaje zgwałcony przez kosmitę (miał on na imię Bara-Bara albo Umcia-Umcia dokładnie nie pamiętam ).

Lepszych po prostu nie ma i nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak Żukowskiego, pani Babki, czy Edzia był bardzo widoczny.

Owszem, ale ostatnio Edziu wrócił w odcinku sylwestrowym i się nie popisał chyba z tego powodu ze w sumie nic nie powiedział. "Mam to w (_!_) wychodzę do domu!" Zresztą ten spadek formy jest wywołany innym autorem scenariusza czyli nie Okiłem Khamidov. Co dziwne jest on teraz autorem scenariusza do "Dlaczego ja?". A babka już nie wróci bo coś się tam z nią stało chyba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę. Pani Krystyna Feldman jest dosyć popularną postacią i chyba w jakiejś miejscowości poświęcono jej imieniem szkołę czy coś. A Bohdan Smoleń wrócił, podobno nie grał w którymś sezonie z względu na pobyt w szpitalu. Swoją drogą. Są średnie szanse na to. Że Bartosz Żukowski podniesie poziom serialu moim zdaniem, są na to takie czynniki jak.

A: Nie stracił swego talentu z którym jest utożsamiany czyli śmiech cyca.

B: Reżyser końcu wymyśli coś nowego i pasującego do powrotu Żukowskiego jak i do reszty obsady.

C: Zmiany w samym serialu.

Mam nadzieje że nowy sezon przyniesie na mojej twarzy uśmiech końcu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to czy powrot Zukowsiego sprawi, ze nowe odcinki beda zabawne (ostatni sezon IMO nie byl zbyt zabawny :) ) istnieje mozlwosc, ze Zukowski wrocicl bo nigdzie indziej pracy nie mogl znalezc, a granie w serialu takim jak kiepscy to z pewnoscia doplyw niemalej gotowki. Wiele zalezy od scenariusza, jesli ten bedzie dobry to moim zdaniem Zukowski powinien dosyc dobrze odegrac swoja role, mam nadzieje, ze nie dadza mu innego zajecia niz odgrywania Waldemara - Cyca bo sie wkurze :P

A tutaj cos na poprawe humoru, krociutenka piosenka w wykonaniu cyca :Phttp://www.milanos.pl/vid-31196-Waldus-Kie...-i-swoboda.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni reklamują nowy sezon Kiepskich, wraz z wielkim powrotem Żukowskiego i szczerze ?

Mam duże nadzieje że powróci dawny absurdalny humor rodem z pierwszych odcinków, choć też jestem sceptycznie nastawiony do nowego sezonu. Bo to końcu nie kręci Okił Khamidov tylko Patrick Yoka, więc mam tu też obawy że powrót Żukowskiego, nie przyniesie spodziewanych prze zemnie, absurdów rodem z pierwszych serii. Nie mniej jednak już sama zapowiedź nowego sezonu wygląda obiecująco. Mam nadzieje że klimat powróci, mimo iż pani Krystyny Feldman nie ma już z nami od dawna. :( Walduś ! Trzymam za ciebie kciuki ! :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót Żukowskiego do serialu na pewno będzie wielkim wydarzeniem w Polskiej telewizji.A co do nowych odcinków,które ukażą się w kwietniu to prawdopodobnie Walduś będzie się żenił z ładną panienką w pierwszych odcinkach nowej serii :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszym odcinku nowej serii i szczerze ?

Jestem zadowolony ! Powrócił stary dobry humor z pierwszych serii, choć nie ukrywam były też sceny wzruszające. Liczę na większą dawkę głupawki z dawnych lat ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to teraz tylko wyczekiwać połowy forum postującej w tym temacie.

Wrażenia z odcinka mam niezłe, chociaż nie był to odcinek śmieszny, lecz wzruszający. Miło było oglądać i słuchać chociaż namiastki głupawki waldusia z dawnych lat, jednak w niektórych scenach widoczne były oznaki wieku u żukowskiego. Co dziwne, czasami wyglądało to tak, jakby walduś śmiał się " na siłę ". Mimo to, czekam na więcej - mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej ( i śmieszniej ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...