Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jesdaff

Świat według Kiepskich (16.03.1999 - ...)

Polecane posty

Starsze odcinki były duuużo lepsze i nie ma co ich nawet porównywać z tymi co teraz są...

Odcinki z Krystyną Feldman (Babką) były niczego sobie, a po jej śmierci było coraz gorzej, a szkoda bo był to mój ulubiony serial, który chciałem oglądać pomimo możliwości robienia kilku innych rzeczy, które też lubiłem robić.

Jednak "Kiepscy" nie spadli jeszcze tak nisko, aby nie mogli się podnieść i liczę, że chociaż odrobinę dorównają tym wcześniejszym odcinkom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym sezonie podobno tylko "Poltergeist" był ciekawy... Ja obejrzałem tylko "Świece na wietrze" i "Pali się moja panno" i śmiem stwierdzić, że scenarzystom zaczyna brakować tak bardzo pomysłłów na fabułę, że zapychają odcinek bełkoczącym Ferdkiem lejącym ozorem na lewo i prawo. Oni chyba zapomnieli, co miało "kurde" cenzurować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja oglądam ten serial od kont się pojawił i z przykrością zauważyłem że nie wszystkie nowe odcinki są równie, lub chociaż w miarę równie śmieszne co dawne. Teraz Ferdek jest strasznie wulgarny i taki jakiś dziwny, nie tak zabawny co kiedyś. Paździoch na szczęście został taką samą m.... bazarową co dawniej i z tego się cieszę nadal knuje. Helenka nadal trzyma Mariana za m...ę choć czasami uda mu się jej przeciwstawić, ale częściej obrywa. Boczek zrobił chyba się bardziej nie mądry niż był.(wypadało by użyć innego słowa, ale nie chcę osta) i w nowych odcinkach, to tylko żarcie mu w głowie bardziej niż w starych. Halinka nadal haruje w szpitalu na Bonifratrów ale poziom trzyma, choć czasami się jej zdarzy być na równi wulgarną co Ferdek. Mariolka się roztyła i jest mało śmieszna. Odbębni role i tyle. Walduś mój powiedzmy bohater tego filmu, gdy wspomnę dawne odcinki przy których zaśmiewałem się w głos. Gdy razem z Ferdkiem zmontowali trumnę dla babki ze starego tapczana, gdy robili babkę z kościotrupa podwędzonego ze szkoły Mariolki to było śmieszne. Teraz Walduś, to nie ten sam Walduś. Teraz podobnie do Mariolki odbębni rolę i weźmie kasę. Oczywiście jak już wspomniałem, nie wszystkie nowe odcinki są złe, ale większość jest słaba. Obejrzy się z przyzwyczajenia, ale to już nie to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem ubaw z tego serialu, ale odkąd wrócił Walduś i pojawiła się Jolaśka to przestałem to oglądać. Nie wiem co ma w sobie ta dziewucha, że tak mi działa na nerwy. Poza tym dowcip już nie ten co kiedyś, gra aktorska coraz bardziej marna i brak pomysłów skutecznie mnie zniechęciły do oglądania. Szkoda, bo był to jeden z niewielu seriali, które mnie bawiły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowe odcinki były naprawdę śmieszne.

Z ciekawości obejrzałem najnowszy odcinek i jestem załamany. Albo ja się starzeję lub serial stał się nieśmieszny.

To już wolę wrócić do Bundych :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Deathroll2097 Co do Jolasi i Waldusia to się zgodzę, bo nie fajni są i to bardzo. Pamiętam jeszcze takiego Waldka https://www.youtube.com/watch?v=90wb8YPVbzc

To jeden z moich ulubionych odcinków https://www.youtube....h?v=4RqrcZO8eJ4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić o tym serialu, przy tym odcinku szczerze i bez udawania walnąłem ROTFL-a biggrin_prosty.gif Szkoda, że to co serwują dzisiaj jest nudne i sprawia wrażenie robionego na siłę...

https://www.youtube....h?v=4RqrcZO8eJ4

EDIT: Dopiero po napisaniu posta zauważyłem, że podlinkowałem to samo co poprzednik. W każdym razie, ten punkowy numer jest taki prawdziwy, że aż strach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Tak ten odcinek to jeden z moich ulubienych (jak mawia Arnold Boczek) Lubię jak w Kiepskich są odcinki o istotach lub żeczach paranormalnych. Taki jak odcinek w którym Ferdek robił s....... z duchów. Albo jak wysłali Mariana do średniowiecza. Oczywiście było ich jeszcze kilka, ale spać mi się chcę. Może kiedy indziej napisze to wskoczy dodatkowy post.chytry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...