Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jesdaff

Świat według Kiepskich (16.03.1999 - ...)

Polecane posty

kiedyś gdy grał walduś babka kiepska to było naprawde śmiesznie teraz to takie wszystko powtarzane

p.s kiedy będzie następny sezon fali zbrodni to naprawde fajny serial był mam nadzieje ze jeszcze bedzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko na polskie:) Jest dużo lepszy od tych kiczowatych komedyjek z USA np "Zemsta Frajerów". Dla mnie to zwyczajny chłam, od którego Ferdek jest o niebo lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Era śmiesznych polskich seriali się skończyła. Tak właściwie z tych pokomunistycznych seriali komediowych to poziom trzymały Miodowe lata, 13 Posterunek i pierwsze odcinki Rodziny Zastępczej i Kiepskich. Teraz wszystko trzyma żenujący poziom. Rodzina Zastępcza irytuje a Kiepskich, wszystkie Mamuśki itp. przemilczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, Kiepscy... jak sama nazwa wskazuje są do kitu (moje zdanie). "Żart" leży i kwiczy, teksty są żenujące. Na prawdę lepiej pooglądać stareńkich Bundych (nie mam pojęcia jak to się pisze), niż patrzeć jak serialowy Waldek ma problemy z wysławianiem się i jakiś problem osobowości, co tłumaczyłoby jego debilny śmiech... Dziękuję^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kiepskich o to właśnie chodzi żeby tak to wszystko pokazać. Nie ma co się czepiać. Ale każdy ma swoje zdanie:)

MSaint>>>uprasza się o pisanie postów zawierających więcej treści...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektore sceny sa smieszne i bardzo dobrze zrobione, tak samo jak poniektore dialogi.

Ale to ze pija w kazdym odcinku, jest przygniatajaco irytujace... :dry:

Gorzej tez wszystko wypada bez Babki i Waldusia :laugh:

Mysle ze rezyser dobrze wszedl w polski klimat, ze mu sie cos takiego udalo i stworzyl cos moze nie orginalnego, ale na pewno dobrze rozpoznawalnego.

Zreszta dla mnie to troche wzorowane na "Swiecie wg Bundych", nie wiem czy tylko mi sie tak kojarzy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat Według Kiepskich rządzi! Bardzo lubię ten serial, bo jest [beeep]i*** śmieszny, a szczególnie teksty Ferdka do babki i na odwrót, oraz Ferdka do Paździocha. Niezłe są też te wymówki Ferdka o pracy. Ogólnie serial jest niezły, ale te nowe odcinki juz mnie tak nie śmieszą i cieszą (brak Waldusia i śp. babki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony odcinek to ten, w którym Ferdek zakłada rodzinę mafiozów jak w "Ojcu chrzestnym". To było coś genialnego. Najbardziej mnie rozwałił tekst jednego dresa, który mówił do drugiego: "Co on tu podsrywa?":) W tym tekście było coś takiego, że o mało z kanapy ze śmiechu nie spadłem:) Ale nie da się ukryć, że stare odcinki są najbardziej jajcarskie:) I ten pan Edzio listonosz i jego rymy:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że te śmiechy są puszczane taśmy.. np. Miodowe lata, z tego co wiem, były kręcone z udziałem publiczności (nie wiem jak to dokładnie było).

Tak były kręcone z udziałem publiczności. Można powiedzieć że jak w teatrze tylko że w telewizji było to puszczane jako serial. A tak wracając do tematu to Świat Według Kiepskich rządzi pod względem humoru oczywiście te starsze odcinki bo te najnowsze to nic ciekawego. Bez Waldusia, bez babki to już nie było to samo ale jako serial był i jest nadal bardzo fajny. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jak byłem mały to obejrzałem kilkadziesiąt odcinków, no tak ok. 50 aż w końcu tata zabronił i mi przeszło. Dziś jak widzę coś takiego to po prostu śmieję się że kiedyś mi się to podobało, krótko mówiąc cieszę się że gusta się zmianiają bo kto wie jaką sieczkę miałbym po oglądaniu tego serialu. To moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to najlepszy serial komediowy wyprodukowany w Polsce wraz z Miodowymi Latami. Każdy z bohaterów ma swój własny, niepowtarzalny charakter np.: Pazdzioch razi inteligencją i elokwencją; Ferdek swym nieróbstwem i pijaństwem a Arnold Boczek( :laugh: ) jest smieszny z powodu swej pracy. Szkoda że nie ma już babki no ale cóż... Żegnaj R.I.P Krystyno Feldman... Na szęście od września Polsat ma wrzucić na antenę kolejnych 15 odcinków serialu!!! Fani Ferdka... Otóż ma on rzucić nałog i znalezc robote!!! Nieprawdopodobne nie? Tez sie zdziwiłem a za razem ucieszyłem. Więc już jesienią do zobaczenia w Polsacie!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚWK :D cała obecna rodzina przy tym boki zrywała i nadal zrywa jak jakiś odcinek jest emitowany, po prostu taka komedyjka w stylu...."Co zrobić nic nie robiąc"

Bardzo miałem wielki sentyment do :D głównego bohatera czyli Ferdynada, zawsze jest na coś zgodny...ale pod warunkiem że otrzyma Mocnego Fulla najlepiej całą zgrzewkę :) (Walduś kurde mam pomysła), ale wiecie co :D nawet jedna odzywka ferdynada do dziś jest w użyciu przeze mnie, chodzi o tą "Czy też mówisz pan [beeep] kiedy to mi się chce" zawsze ją mówię kiedy łazienka jest zajęta a ja chce skorzystać :P.

ulubione odcinki :D

Wio-Normalnie fajny odcinek jak wykorzyswał maszynę czasu wiele razy aby raz sie napić jakiegoś drunku :) żeby potem zostać uwięrzionym w czasie.

(nie znam tytułu) Tu poraz pierszy :D Walduś otrzymuje Tajną Xsywkę Cycu :), i za tą xsywkę cenię odcinek.

Brudne pieniądze-:D o tym czym się kończy pranie peniędzy z brudów :)

(znów nie znam nazwy) :D beka jak zrobili trumnę dla babki z starego tapczanu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial dla osób lubiących typowo "głupawe komedie" , ja natomiast nigdy nie znajdę czasu na te brednie. Szkoda Grabowskiego bo z Kiepskich wychodzą tylko negatywne opinie, a to nieprawda.

Wiesz, czasem w czymś z pozoru głupawym można się doszukać pewnego przekazu. Tylko trzeba trochę pomyśleć. Szkoda, że nie każdy to widzi i ogląda Kiepskich jako ,,głupawą komedię"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Ten serial jest tak beztrosko głupi, że aż śmieszny. Bardzo lubię Ferdka i jego pomysły biznesowe, albo Boczek ze swoim "nie obrażaj pan!". W każdym odcinku jest wyśmiewana kolejna głupota, która dzieje się w naszym kraju. Szkoda jedynie, że w nowszych odcinkach brakuje Cyca :D Pozostają powtórki. Nawiasem mówiąc przez nie znam większość odcinków na pamięć. :D

Wcześniej zapomniałem o dwóch najśmieszniejszych wg mnie cytatach:

1. "Ferdek: -Ja wychodzę i nie wiem kiedy wrócę.

Halinka: - I arivederczi Roma."

2. "Halinka: -A w pośredniaku byłeś?

Ferdek: -Ile razy mam ci powtarzać, że w tym kraju nie ma roboty dla ludzi z moim wykształceniem..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Boczek to w ogóle jedna z moich ulubionych postaci w tym serialu. Był obecny od pierwszego odcinka, choć dopiero po paru został dołączony na stałe do ekipy. Trochę szkoda, że po pierwszym epie ("nie miało czym oddychać...") gdzieś jego brat się zagubił, na szczęście (nie dla Kiepskich...) potem przybyła łakoma rodzina Boczka w odwiedziny - IMO jeden ze śmieszniejszych odcinków w ogóle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak znaczna większość forumowiczów uważam, że serial był dobry do czasu gdy zacząła się wykruszać obsada. Dawniej Ferdek co odcinek wpadał na jakiś ciekawy pomysł, a obecnie całość sprowadza się do tego że żłopie wódę z Boczkiem i Paździochem (ewentualnie jest już pijany).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak znaczna większość forumowiczów uważam, że serial był dobry do czasu gdy zacząła się wykruszać obsada. Dawniej Ferdek co odcinek wpadał na jakiś ciekawy pomysł,

Wpadał na jakiegoś ciekawego pomysła! =]

Ale fakt, starsze odcinki były ciekawsze, oryginalniejsze. Z czasem źródełko pomysłów zaczęło wysychać, i serial kapkę podupadł... ale odcinek ze śpiewającą kapustą na zawsze pozostanie w mej pamięci =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z wcześniejszymi wypowiedziami. Te pierwsze odcinki były najzabawniejsze. Później najprawdopodobniej zabrakło pomysłu. Serial oglądałem regularnie spory kawałek czasu temu, bodajże w czasach podstawówki. Kolejne serie jakoś nie potrafiły mnie przykuć do telewizora. Chociaż ostatnio jak w Polsacie emitowano powtórki to z braku czasu skusiłem się obejrzeć przygody Ferdka i spółki. Boczek, Paździoch, Ferdek to najlepsze role produkcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...