Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jesdaff

Świat według Kiepskich (16.03.1999 - ...)

Polecane posty

Ja myślę tak. Nie ma szans na powrót Bartosza Żukowskiego z dwóch praktycznie powodów.

1: Z tego co czytałem, to nie chciał być dalej utożsamiany z serialem, i dlatego odszedł z ekipy Kiepskich, i przeniósł się do ekipy "Tylko miłość". O dziwo tam Bartosz jako rolę służalca mafioza, sprawdza się całkiem dobrze, moim zdaniem Bartosz powinien zacząć grać w kryminałach, ma predyspozycje do tego, i trochę doświadczenia w grze aktorskiej.

2: Ktoś pisał kilka stron wcześniej, że Bartoszowi dziecko przyszło na świat, to jakoś wątpię by wrócił do Kiepskich.

Za tydzień kolejna nowa seria, mam już złe obawy, ale dobrze że powraca Bohdan Smoleń, jako listonosz jest genialny z tymi rymowankami. :D Ale tak jak wcześniej pisałem, Boczek i Paździoch nie są już tak zabawni jak na początku. Boczek zaczął myśleć ciągle o żarciu, i miewa on tak durne pomysły i teksty, że nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać. A Paździoch, no cóż też już raczej nie śmieszny ale z tego względu, że nawija ciągle o swoim bazarze i gaciach, owszem kilka odcinków z tej ostatniej serii było fajnych z Paździochem jak np. Ferdkowi się wydawało że Paździoch otwiera dom publiczny, ale reszta nie trzyma poziomu jak te pierwsze. Jeśli chodzi o Ferdka, z tego co pamiętam, Andrzej Grabowski mówił chyba u Kuby Wojewódzkiego, że póki będą ludzie co oglądają kiepskich, póty będzie grał. Choć sam się przyznał że powoli ma dosyć tego serialu, mówił chyba że jest często utożsamiany z Ferdkiem którego gra. Aa, miałem racje, Okił Khamidow robił odcinki do 2008 roku, potem pałeczkę przejął Patrick Yoka, cóż nie powiem żeby się nie starał, bo się stara robić dobre odcinki, pamiętam odcinek z wilkołakiem, zaliczam go do jednego z tych lepszych jeśli chodzi o ostatnie serie. Mam tylko nadzieje, że pomimo braku Krystyny Feldman, oraz Kazimierza Ostrowicza, bo naprawdę to byli dobrzy aktorzy. O ile babka mnie rozwalała za każdym razem jak pyskowała do Ferdka, o tyle Borysek mnie rozwalił totalnie, jako strażnik kibla, lub ewentualnie jako sprzedawca viagry dla ślimaków ? :D Ogólnie, zobaczymy jaka przyszłość czeka Kiepskich, może na jakieś dwa - trzy odcinki zagra inna znana gwiazda, albo pojawi się gościnie Bartosz ? czekajmy. ;) Kiepscy to jakby to powiedzieć. Taki serial, który wyróżniał się wśród innych naprawdę, mimo iż jest wzorowany na świecie według Bundych. Ale rozpiska. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial początkowo bardzo dobry lecz po odejściu Rozali oraz Waldemara Kiepskich serial jest co najwyżej dobry. Bardzo przyjemnie mi się go ogląda przy śniadaniu i kiedy jestem zmęczony. Pomysły na odcinki są ogólnie dobre. Osoba które chcą obejrzeć serial o podobnym poziomie polecam Świat według bundych a dla ludzi którzy lubią inteligenty oraz absurdalny humor polecam Monty Pythona lub hotel Zacisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego poziomu Bundych i Kiepskich się nie zgodzę. Świat według Bundych moim zdaniem jest o poziom wyżej od Świata według Kiepskich. W Bundych przezwiska i sytuacje są bardziej inteligentne, bo w Kiepskich czasami zdarza się, że przez cały odcinek "publiczność" śmieje się tylko z tego, że dwie osoby gonią się po mieszkaniu. Lubię i ten serial i ten, ale do Bundych mam jakiś większy sentyment i uważam, że gagi stoją na bardziej inteligentnym poziomie niż w przypadku Kiepskich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całym serialu najlepszy jest Edzio i te jego rymowanki. Ale śmiech Cyca to też powala xD. Szkoda, że coraz rzadziej ,,ŚwK" jest śmieszny. Pewnie przez to, że brakuje im pomysłów na nowe odcinki. ;( :wallbash: Ciekawe, czy jeszcze za jakieś 10 lat będą go emitowali.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będą emitowali jakieś odcinki, pytanie tylko czy będą robić nowe? Mi się też wydaję, że już od paru lat Kiepscy się wypalają. Chociaż jak obejrzałem parę starszych odcinków to też trafiały się nudne, tak samo teraz: nowsze odcinki bywają na prawdę zabawne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... pierwsze sezony kiepskich były świetne. To głównie była zasługa świetnych bohaterów których nie dało się nie lubić. Gdy jednak Waldek przestał występować, potem babka to serial stracił trochę uroku. Nowe odcinki niestety nie dorównują pierwszym choć trafiają się perełki. Winę za to zrzucam na... zdziadziały wygląd bohaterów(Ferdka, Paździocha)(Ferdek wygląda już na zmęczonego tym serialem no ale czasu nie powstrzymasz) oraz na nowe efekty - te brzydsze miały w sobie to coś :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich ulubionych seriali. :) Taka polska rzeczywistość w krzywym zwierciadle, chociaż nie każdemu się to podoba, głównie przez słownictwo oraz kulturę osobistą bohaterów serialu. Właśnie oglądam na necie mój ulubiony odcinek - Zrób sobie babke. :laugh: Ten odcinek wymiata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚwK kojarzy mi się z dzieciństwem, zawsze lubiłem ten serial.

Teraz oglądam sobie odcinki na Ipli, bawi tak jak kiedyś.

Odcinki takie jak Ogór, Zakazane Piosenki, Marsz mogę oglądać codziennie : )

Lubię ten serial, bo ma taki swojski klimacik. Nie ma tutaj sztuczności jak w niektórych polskich seriali.

Wszystko jest autentyczne, pokazuje po części oblicze prawdziwego Polaka, bo każdy z nas ma w sobie

odrobinę chama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny serial komediowy, choć nowsze odcinki nie są już takie śmieszne jak te stare. Najlepszy w serialu to był walduś, zawsze po browara skoczył Ferdkowi, a i inteligencją też nie grzeszył, w Świecie według kiepskich nigdy nie działy sie normalne rzeczy, a to do Ferdka pokoju weszłą dziewczyknka z horroru, bo wydostała sie z telewizji, a to Ferdek robił spirytus z duchów :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że najlepsze czasy serialu to już historia :(... Ale zawsze można wejść na Iplę :D

Albo można oglądać Kiepskich na Polsacie 2, gdzie zaiwania od poniedziałku do piątku i to 2 razy w tygodniu ;) Czasem warto powrócić do tych najlepszych starych odcinków :) Mój ulubiony to odc. pod tytułem: "Korzenie" :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial-kupa. Bez Waldka i Babki mogą się schować, bo to już nie to samo. Tylko kretyński śmiech Cyca i utarczki zięcia z teściową bywały śmieszne, reszta - dno. Ja rozumiem polską mentalność i w ogóle, ale taki Świat wg Bundych bije Kiepskich na łeb. Efekty specjalne i wylewający się z gara domniemanej "polskości" debilizm wkurzają mnie i rozjuszają. Tego na trzeźwo nie da się oglądać, no, może dla żartu, dla wyśmiania wyśmiewających.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny serial. Wygląda na tanią budżetówkę ze słabymi efektami specjalnymi, ale to właśnie jest urok tej produkcji - taka niby tania tandeta, ale fajna. Waldka i babki jednak brakuje, a chętnie bym ich zobaczył jeszcze raz. Szkoda. Nowe odcinki: jedne są ciekawe, a innym coś brakuje, choć zawsze coś śmiesznego się trafi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych seriali, do tej pory oglądam go z uśmiechem na twarzy. Szkoda tylko, że nie ma już Rozalii "Babki" Kiepskiej jak i Waldusia. Ten śmiech rozbrajał każdego. Nowe odcinki to już nie to samo, także robią się coraz bardziej idiotyczne. Nie ma już tej groteskowej parodii życia polaka, a robi się trochę idiotyczna komedia.

"W Polsce nie ma pracy dla ludzi z jakimkolwiek moim wykształceniem"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jestem w szoku że Żukowski chce wrócić do obsady serialu. Mam dwie teorie.

Albo chce powrócić z sentymentu do serialu.

Albo dostał nowy kontrakt od Polsatu i zgodził się na niego. Z kolei Polsat by podnieść oglądalność Kiepskich, poprosił Żukowskiego o powrót.

Ale mnie się wydaję, że Żukowski nie będzie grać Waldusia. Może będzie to poboczna postać jak w ostatniej serii Daleko od Noszy, jak on miał ten kumpel Ordynatora który mógł załatwić wszystko ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że mają być właśnie nowy odcinki z Żukowskim, co byłoby po prostu miazgą.

@UP - o tej pobocznej roli to nie słyszałem, mnie słuchy donosiły, że chodzi o pełnoprawną rolę Cyca.

Co do samego serialu jest to klasyka polskiej komedii, niesamowity humor, na dodatek pokazuje ludzi, którzy potrafią śmiać się sami z siebie, kolejnym plusem jest fakt, że potrafią bez wulgaryzmów, obelg wprowadzić człowieka w świetny nastrój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden Żukowski wiosny nie czyni, jeśli scenariusze będą słabe tak jak dotychczas, to czar szybko pryśnie. Poza tym nie wiadomo, czy aktor będzie grał tę kultową postać równie dobrze, co wcześniej - próbował się od niej uwolnić, nie miał szczęścia. Do powrotu albo zmusiła go sytuacja życiowa, albo Polsat zaoferował naprawdę dużo, albo gdzieś pomiędzy - tak czy siak, to nie jest najlepsza możliwa sytuacja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak mówiłem. Polsat mógł zaoferować Żukowskiemu nowy kontrakt który odpowiada mu. Nie wykluczam też powrotu Żukowskiego do obsady z sentymentu też ? Owszem chciał zapomnieć o roli Waldka Kiepskiego, bo sam wspominał że tylko z tą rolą był utożsamiany. Ale po odejściu z Kiepskich zagrał kilka dobrych ról w sumie. Ale nie znam takich produkcji w których grał po Kiepskich.

Ale fakt jest taki. Że Polsat chcąc podnieść oglądalność Kiepskich, albo zwrócił się do Żukowskiego z kontraktem. Albo sytuacja lub sentyment zmusiły go do powrotu ? Swoją drogą mam nadzieje że to już będzie ostatnia seria. Bo ile można Kiepskich ciągnąć ? To najdłuższy serial jeśli chodzi o komedie jaki się ciągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz owszem są oglądani Kiepscy. Ale zauważ że w pewnym momencie, oglądalność Kiepskich spadła, i chyba nadal spada oglądalność skoro Żukowski ma wrócić ? Tu możemy gdybać czy to z sentymentu, czy to nowy kontrakt czy sytuacja czy bóg wie co. Ale mam nadzieje że Żukowski wczuje się na nowo w Waldusia, a jak nie w Waldusia to w nową rolę. Bo prawdę mówiąc. Nie oglądam Kiepskich chyba od sezonu który był w 2006 roku jak dobrze pamiętam, wtedy zaczął się staczać serial. Bo jak wcześniej wspomniałem. Gagi typu. "W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem" Czy Paździoch stary pijak albo Boczek ciągle obżerający się. Są już nudni. I jak wspomniałem wcześniej, Przydałaby się innowacja serialowi np. Ferdek by poszedł do pracy końcu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kiepscy" powstają i są oglądani mimo obecnego fatalnego poziomu, stąd mój wniosek, że można raczej długo - dopóki grać tam będzie Andrzej Grabowski, to serial jakoś się utrzyma. A jemu jest chyba z tą rolą wygodnie.

Z nowszych odcinków widziałem niewiele, ale wydawały się kiepskawe. Brak Żukowskiego, pani Babki, czy Edzia był bardzo widoczny. Pierwsze serie były całkiem dobre właśnie z powodu wymienionych aktorów i np. pojawiającego się w przeróżnych rolach Mariusza Czajki. Epizody z Robochłopem, turystą z Chin, czy Umcia - Umcią to była miazga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...