Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Dokladnie te 3 mapy to jakis ponury zart. WIELKA szkoda bo jesli bylby to remake BF w nowoczesnej oprawie na pewno bym sie produkcja zainteresowal. Niestety potencjal gry ( bo wierze, ze ta gra go miala) zostal calkowicie zmarnowany przez podejscie 'i tak to kupia, a my wydamy jak najmniej kasy na produkcje'. Naprawde zaluje bo w zadnego (oprocz dema 2142, ale to sie dla mnie nie liczy:)) BF nie gralem - tylko tego pierwszego, ale na boty.xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na BF 43 napaliłem się dość ostro ale po informacji ze w pudelku z gra zastane tylko KOD który pozwoli mi ściągnąć grę z EA odechciało mi się od wczoraj gram sobie w starego dobrego BF42 a w niedziele po powrocie z Kina pobawię się w BF2 ;]

imo 3 mapy to za mało jak dal mnie ;/ w porównaniu z 19 mapami jakie były w 42

Nie były tylko .

Ja zacząłem moją przygodę z Battlefield na 2 części(od piątku) i jak na razie super gra.

Nie żeby to była wada ale przypomina mi w 1-2% multi Operation Flashpoint bo tu też większość czasu lepiej się czołgać.

Mam tylko parę pytań:

1. co dają mi odznaczenia?

2. jak odblokować nowe bronie?

3. zna ktoś jakiś polski serwer na którym mógłbym potrenować?; bo jak na razie grałem to było 0 Team Work-u a każdy biegał sobie dopiero jak dołączyłem do drużyny a często się zdarzało, że debile przyjęli 1 osobę do team u zamykali do niego dostęp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nic ci nie dają.

2. Jak dostaniesz nową rangę to samo ci wyskoczy jak wyjdziesz z serwera. Ale ja tam unlocków nie toleruje, uwarzam tylko, że dobre do stosowania jest G3 szturmowca i ta broń z luneta u medyka dla USMC oczywiście. Wtedy jest jakiś bsalans do AK. Ale reszta unlocków typu G36C/E to lamerskie bronie. Ofc Nawet nie opłaca się brać unlocków po stronie MEC albo Chin bo ich podstawki są 100x lepsze, jak widze MEC'a medyka z G36 to smiac mi sie chce.

3. wpisz w wyszukiwarke PL4FC, mamy 2 serwery - CQ i Infantry. ten pierwszy niestety często stoi pusty, ale Infanterka szybko się rozkręca i jak jestesmy na serwerze to team play jest :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś dobrego wojennego, sieciowego FPSa. Nie wiem co wybrać - BF2 czy Frontlines: FoW? Warto teraz kupować BF2? Dużo graczy jeszcze w to gra? Czy lepiej poczekać na BF Bad Company 2 i BF 1943? A może lepszym wyjściem jest ten Frontlines? W życiu nie grałem w BF2, ale po filmikach wydaje mi się, że to całkiem niezła gra. Aha... jest tam system apteczek, czy automatyczna regeneracja zdrowia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz grać tylko sieciowo to BF 2 będzie lepszy bo w Frontlines jest mało serwerów do gry multi wiem to bo posiadam i jedną i drugą grę :laugh:

Co do BF 1943 według mnie nie warto kupować bo cena za wysoka względem jakościowo np.(baaaaaaaaaaardzo mało map) :mad:

A do Battlefield Bad company 2 to do tej gry jeszcze daleko więc jeśli chcesz grać sieciowo to BF 2 a jeśli chcesz przejść przyzwoitą kampanię to Frontlines :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj sobie pare postów wstecz, dużo tam już było pisane odnośnie tego czy warto kupić BF'a ;)

Co do 1943 - powtórzę - fajna odmiana od innych gier (silnik i jego możliwości), ale z Serią Battlefield ma ta gra niewiele wspólnego, niestety Dice zrobiło grę casulową, aby więcej ludzi w nią grało (wkońcu to EA - niestety), boję się, że z BC 2 będzie tak samo :( A wiązałem takie nadzieje z tą grą .... już samo ograniczenie do 24 graczy sprawia, że gra nadaje się tylko do Infantry only bo zwykły CQ 12 vs 12 to poprostu totalna nuda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś dobrego wojennego, sieciowego FPSa. Nie wiem co wybrać - BF2 czy Frontlines: FoW? Warto teraz kupować BF2? Dużo graczy jeszcze w to gra? Czy lepiej poczekać na BF Bad Company 2 i BF 1943? A może lepszym wyjściem jest ten Frontlines? W życiu nie grałem w BF2, ale po filmikach wydaje mi się, że to całkiem niezła gra. Aha... jest tam system apteczek, czy automatyczna regeneracja zdrowia?

Ja osobiście polecam BF2 i są tam apteczki, a nie regeneracja.

W BF2 gra się latami (jeżeli nie grasz 24h na dobę i Ci się nie znudzi). Ja mam sierżanta, a grę posiadam już ze dwa lata. Ale to dlatego, że nie gram nawet codziennie, tylko kilka godzin w tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako fan serii czekam na Battlefield Bad Company 2 na PC. Grałem w jedynkę na PS3 i była świetna :).Mam jedno pytanie planuję zakupić grę Battlefield 1942 (w empiku w promocji z dodatkami ;p) ale mam problem czy ktoś gra w to jeszcze na necie? Ostatnio zagrywam się także w Battlefield Heros i muszę przyznać,że wcale się nie nudzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nic ci nie dają.

2. Jak dostaniesz nową rangę to samo ci wyskoczy jak wyjdziesz z serwera. Ale ja tam unlocków nie toleruje, uwarzam tylko, że dobre do stosowania jest G3 szturmowca i ta broń z luneta u medyka dla USMC oczywiście. Wtedy jest jakiś bsalans do AK. Ale reszta unlocków typu G36C/E to lamerskie bronie. Ofc Nawet nie opłaca się brać unlocków po stronie MEC albo Chin bo ich podstawki są 100x lepsze, jak widze MEC'a medyka z G36 to smiac mi sie chce.

3. wpisz w wyszukiwarke PL4FC, mamy 2 serwery - CQ i Infantry. ten pierwszy niestety często stoi pusty, ale Infanterka szybko się rozkręca i jak jestesmy na serwerze to team play jest :)

Nie zgodzę się co do G3, najpierw posłuchałem się ciebie i wziąłem L85 i super bron ale G3 ???? To chyba jakiś żart; jest dobrą bronią ale na średni dystans a nie na długi i krótki jak ja to lubię grać.

A co do broni to raczej jak się kto z nią czuje, i do jego taktyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G3 (szturmowiec, nie medyk bo G36 jest lamerskie) jest czasem lepsze od snajperki, tym sie wali takie heady, fakt ma to mało naboi ale duzą siłę i daleki zasię (i celność), na leżąco nieźle się klepie. Ja w sumie już mało szturmowcem gram, ostatnio spoobał mi się SAW u wsparcia USMC :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślicie drodzy koledzy, z czego ta casualowość wynika... Tadadadaaam, konsole. Nie wiem dlaczego już od dawien dawna robi się wyłącznie gry z założenia mocno uproszczone na konsole? Czyżby faktycznie twórcy myśleli, że 80% społeczeństwa konsolowego, to debilni analfabeci, którym napisanie dwóch zdań sprawia problem? Ja jak pościągałem gry z PSN, to zdziwiłem się jak uprościli takie gry jak Wormsy, CoD4, czy wspomniany BF43. Ten ostatni faktycznie jak już teken napisał, nie ma nic wspólnego z serią BF, nieskończona amunicja, ocb?! Brak paska życia, ocb?! 3 mapy i 3 klasy, ocb?! Jedyne co ma wspólnego z "poprzednikiem"- BF42, to irytujące granie snajperem, bo nie da się, ale to za nic się nie da zabić jednym strzałem nie strzelając w głowę przeciwnika, realizm jak nic!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy trailer BF: BC2 http://www.gametrailers.com/video/gc2k9-sq.../54355?type=flv

Wygląda fajnie, ale żeby zrobić taką akcje to trzeba nieźle ogarniętych ludzi :D Chociaz wiadomo to tylko trailer ...

Mam nadzieje, że to będzie jakiś następca BF 2, na którego się przesiądę, oby nie okazał się casulowym gniotem jak 43.... :/

Btw zbliża się wrzesień, a w tym miesiącu chyba miala byc premiera PC'towej wersji BF 43', choć gra ma mało wspólnego z serią chyba się na nią skuszę bo ciekaw jestem mozliwości silnika Frostbite i z chęcią pograłbym w to dla odmiany ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 1942 bardzo mi się spodobało, chciałem zagrać także w inne części i w końcu natrafiłem na Battlefield Heroes. Bardzo przyjemna odmiana w porównaniu do poprzedniczek, ale jak już powiedział enki "tylko dla niedzielnych graczy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to info z głównej strony bf

http://blogs.battlefield.ea.com/bf2_2142/a...lmost-here.aspx

Nowości:

? Dodano wsparcie dla systemu Windows Vista

? Dodano mapy Higway Tampa oraz Operation Blue Pearl

? Dodano dodatki Euro Force i Armored Fury jako dodatkową, darmową zawartość

? Dodano wsparcie dla trybu panoramicznego

? Dodano obsługę więcej niż 2GB pamięci RAM dla BF2

Zmiany w grze:

? Wprowadzono wiele zmian dla zbalansowania F35B i J10

? Namierzanie AA jest bardziej efektywne

? Poprawki dotyczące zapobiegania używania cheatów

? Poprawiono detekcję strzałów, hitboxy powinny być bardziej przy modelu

? Zablokowana została możliwość korzystania z latania na spadochronie i szybszej jazdy pojazdami za pomocą rolki myszki

? Od teraz można przejść obok claymorów, czołgając się obok nich

? Poprawiono HUD dla dla rakiet sterowanych TV, na mapach takich jak Dragon Valley

? Wprowadzono poprawkę dot. strzelania gdy gracz się położy (czyli tak jak w BF2142, kładziesz się i musisz chwilę odczekać aż celownik się zmniejszy)

Poprawione bugi:

? Usunięto błąd powodujący crash do pulpitu, gdy podnosimy czyjś ekwipunek

? Zaktualizowano BF2OpenAL.dll z wersji 1.1.1.0 do wersji 2.1.8.1

? Model ch_gas_station na Dragon Valley będzie zgodny z innymi modelami "stacji paliwowej" na innych mapach

? Poprawiono błąd w którym część artylerii MEC na mapie Operation Clean Sweep jest pod kontrolą USMC, gdy zostanie przejęte lotnisko

? HUD Challenger2 jest już poprawnie wyświetlany

? FAV Chińczyków został podmieniony na FAV MECu na Road to Jalalabad

? Poprawiono czas respawnu artylerii na mapie Dragon Valley do 360 sekund (czyli tak jak na innych mapach)

? Wprowadzono opóźnienie po zmianie broni na PP-19 na 0.666

? Zaktualizowanie czas namierzenia rakiet na cel dla F35B z 1.5 sekundy na 1 sekundę

? Zmieniono tekstury dla Humvee na mapie Taraba Quarry

? Zwiększono siłę rażenia działek w Blackhawku z 0.25 do 1.5

? Poprawiono HUD dla G36E podczas sprintu

BF2_5F00_Banner.png

Patch będzie zajmował 2 GB i nie będzie możliwości pobrania łatki bez booster paków. I dobrze bo przynajmniej wszyscy będa mieli packi i bedzie urozmaicenie na serwerach, wkońcu 8 nowych map to już coś (no 7 bo Tampa była).

Mogę już poinformować, że serwer PL4FC Conquest będzie najprawdopodobniej działał od września tylko na nowych mapach z bosterów, jesli ktoś nie grał na nich to zapraszam ;):happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie głupek (po ch***rę kupowałem Euro Force) :down:

Za to może po tym patchu będzie mi działał.

Już z niecierpliwością czekam na 1 września (nowy patch i cd-action) :cool:

Mógłby ktoś dać linka do ściągnięcia tego pacha 1.5? bo jak szukałem w google to mi tylko beta wyskakiwała

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest długo wyczekiwany przez fanów BF2 patch 1.5! Do pobrania TUTAJ!. Ja chyba poczekam, bo chyba miliard ludzi to ściaga i strasznie niski transfer...

Ja staram się ciagnąć, jeszcze 15h... Transfer ok. 30kb/s, bardzo cienko.

Z fileplay'a dobrze ciągnie, ok 230kb/s u mnie :) za 2h 30min będę miał juz tego patcha :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...