Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Skrótem kto ma niech napisze czy warto ściągać bo mam tylko 1 MB i to Neo.

I mam pytanko bo jak mam listę serwerów to wyświetla mi może z 10 serwerów na których są gracze a na innych 0/** filtr nie pomaga wyświetla i tak tylko z 10 serwów. Wie ktoś o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na serwery PL4FC

- CQ - nowe mapy http://www.game-monitor.com/bf2_GameServer..._EF_HT_OBP.html

- Infantry - Karkand, Great Wall, Operation Blue Pearl - http://www.game-monitor.com/bf2_GameServer...antry_Only.html

Co prawda serwery nie stoją w Polsce, ale ping jest dobry (u mnie 50 - 70). Serwery z zasadami, praktycznie zawsze jest admin i ci co nie chcą się dostosowac są banowani/kikowani ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakie dni i w jakich godzinach gracie?? Mniej więcej??

Moja ocena patcha 1.5 A-10 to buahhaha ale może po prostu nie umiem strzelać z tego działka (głównie tylko bomby zrzucałem).

OH-6A Cayuse fajny,zwrotny i dobrze, że zapewnia darmowe UAV(przynajmniej na tym serwie co grałem) ale ja nigdy nie zrozumiem ludzi którzy w 10 osób czekają na ten heli a pare pał z SAW-em albo z C4 wywala wszystkich w powietrze żeby dorwać heli. A jak ktoś inny weźmie to pocisk z RPG leci. I oczywiście oni jakimś cudem nie są karani a raz zabij z zemsty takiego delikwenta to cie kickują za teamkilling.

Mapki nawet fajne szczególnie Great Wall ale szkoda że nie ma tam linek i haków. Mapa na Alasce to najlepsze rozwiązanie to chyba skamipić się z Linebreakerem i czatować na lotnictwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy, infantry zapełnia się dosyć szybko, codziennie po południu jest 15 - 20 osob, a to juz mozna dobra rundke zagrać, wieczorami trzeba czekać na slota. Z CQ różnie bywa, jak jest dużo placków na TS to nieraz wchodzimy zeby go rozkręcić, nieraz rozkręcają go ludzie z zewnątrz, trudno powiedzieć, bo z tym serwerm bywa różnie, np na starych mapach stał pusty dosyć długo a teraz wieczorami jest full ;) Poprostu trzeba obserwować, jak jest 25 - 30 online to można wejść bo tedy zazwyczaj się zaraz robi full albo ze 40 osob, wszystko zależy też od mapy, ale ten serwer jest grywalny najczęściej w weekendy i wieczorami.

Generalnie dla mnie patch jest ok, nie zaobserwowałem większych zmian, gra mi się prawie tak samo, a z M16 strzela mi się nawet lepiej, jedyne co musze się oduczyć to nawyk rzucania się na glebę, bo teraz po położeniu się celownik ma rozstaw jak za przeproszeniem [beeep] podczas rozwolnienia a pociski lecą gdzie chcą. No i gorzej gra się teraz ze SAW u USMC bo zanim się połozysz i odczekasz kilka sek az się celownik uspokoi to cie 5 razy zabiją, teraz ta broń nadaje się tylko do wąskich uliczek w zwartej walce, a przecież przeznaczenie tej broni to osłona piechoty z daleka ...

U nas na serwerze nie ma tk dla pojazdu, a jak jest to odrazu ban, dlatego mało osob już to robi, kolejek do jeta/helki nie zlikwidujesz i nadal znajdą się idioci, co będą c zekać pol rundy na helipadzie. Ja dlatego tez przestałem grac na public serwerach, bo od groma tam noobów a 0 adminów :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z serwami na modzie FH 2.2 ??? bo widziałem że PL4FC ma serwer ale czy często grają na nim ludzie i czy warto go ściągać ???

Czy FH 0.70 jest tylko do battlefield 1942???

Ogólnie może (jak ktoś zna) podać jakiś popularny serwer do FH 2.2,

Z góry thx.

Grałem już na Infantry PL4FC i musze przyznać, że gra się spoko ale klan PL4FC przegina leże obok medyka a on zamiast mi pomoc biegnie przez 2 ulice żeby pomóc komuś ze swojego klanu, czyli PL4FC z innymi klanami tak nie ma. Sry jesli zle wymawiam ale najbardziej przegiana Devatator czy jakoś tak z 1 w nicku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze slysze ;p Ja tam podnosze wszystko co leży dookoła mnie, ja tam na staty nie patrze i czasem wole kogoś podnieść, żeby nie stracić tiketa niż zdobyć fraga.

Nie wiem jak jest z FH, nie mamy do tego serwera chyba, stoi serw do 1942 i do Project reality.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do grających w Battlefield 2. Czy dużo ludzi jest na serverach? Opłaca się to jeszcze kupić? I czy pogram z samą podstawką, czy raczej dodatki wskazane?

Kupuj, jeszcze dużo ludzi w to gra. Wg mnie nie opłaca się wydawać kasy na dodatki do tej gry. I tak dwa z nich dostaniesz za free ściągając ptacha 1.5, a Jednostki Specjalne nic tak wielkiego, żeby je kupować osobno za 50zł nie oferują, chyba że trafisz na BF2 + JS za 50zł to bierz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem ostatnio moda FH 2 i mam pytanko czy ktoś nie zna jakiś serwerów na tym modzie ???

Po singlu puki co gra jest świetna niestety przez pomyłkę ściągnąłem wersje 2.0 :/ Wersja 2.2 ściąga się :/

Ale śmiało mogę polecić co do SF nie wypowiem się bo mam takie s**t, że wyświetla mi do niego tylko 2 serwery nie wiem dlaczego a nikt nie umie mi POMÓĆ!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem ostatnio moda FH 2 i mam pytanko czy ktoś nie zna jakiś serwerów na tym modzie ???

http://www.forgottenhonor.com/ - organizują turnieje do FH2 i innych modów, mają własny serwer na którym przynajmniej kilka razy na dzień siedzą 64 osoby no i ja osobiście innych serwerów akurat nie znam.

PS. Byłbym zapomniał, wymagana jest oczywiście najnowsza wersja FH2, tj. zawierająca także kampanię w Normandii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja już nie mam FH 2 bo się wkurzyłem. Serwery mi nie wchodzą nawet po patchu z dedykami a mapy w singlu na 8 osób??!?!?! ocb???

nawet sie nie dało usunąć i musiałem reinstalke calego battlefielda robic :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba najlepsza seria gier MP. Moja kolekcja składa się praktycznie ze wszystkich BFów ale do 1942 brakuje mi tych dodatków ale nie żałuję. Od jakiś 4 mies. mam BF2 + JS ale jakoś nie przypadł mi do gustu a tym bardziej po tym patchu 1.5 który spierniczył wszystko ale za to dodał dwa booster packi. Od wtorku kupiłem BF2142 (nick: Matison_PL), który moim zdaniem jest najlepszym BF'em ale niestety nie docenionym. Tryb Titan po prosu wymiata a Mechy brak słów takie są świetne :D W 2142 chyba jest najlepiej usprawnione sterowanie pojazdami latającymi bo bardzo świetnie się nimi lata. Unlocki też niczego sobie ale prócz takich podstawowych rzeczy nie opłaca się nic więcej odblokowywać. Bronie do odblokowania mają swoje wady ale do zwiadowcy warto odblokować sobie karabin który może nieźle ułatwić rozgrywkę tą klasą.

BF Heroes jakoś nawet się przyjemnie gra ale ograniczony czas na te ubrania i mały zarobek na następne odpycha mnie od tej części.

BF:BC2 to oczywiście mój najbardziej wyczekiwany tytuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie dzisiaj gameplay z BC2 i przynajmniej w moim przekonaniu wygląda dużo ładniej niż MW2. Walki toczą się w podobnej dynamice, a grafika wygląda ładniej (i lepsze animacje). Coraz poważniej zastanawiam się nad kupnem, wcześniej myślałem nad nim tylko w kategorii "żeby pokazać IW, że nie powinni sobie kpić z graczy", teraz myśle nad tym w sposób "bo jest lepsze od MW2". Widać że EA DICE się przyłożyło i mam nadzieję że zostanie im to wynagrodzone dobrą sprzedażą, oczywiście chciało by się lepszą od MW2, ale to raczej mimo wszystko nie możliwe. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 2 mnie jakoś nie rusza, ale Bad Company 2 wygląda zdecydowanie inaczej, więc pewnie zaryzykuje kupnem. :) A co do wymagań to się nie obawiam bo mam nowego PC'tka, ale powinien śmiało pójść na jakimś 2-rdzeniowym procku, grafa GF 8800 czy coś takiego. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...