Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

W 2142 grałem tylko w demo, ale w sumie po części można zgodzić się z opinią, że to bardzo rozbudowany mod do drugiej części :happy:

Co do wspomnianego filmiku - jest naprawdę świetny ^_^ Nie tak przesiąknięty akcją jak wybrane momenty z podawanego wcześniej gameplay'a, ale bardzo fajnie ukazuje większość, jeśli nie wszystkie patenty w najnowszym dziele DICE. Oprawa audio-wizualna naprawdę kopie mocno w cztery litery, tak samo jak destrukcja otoczenia (świetny patent z "świdrem" i tworzeniem otworów strzelniczych). Poza tym, pokazana cała masa innych rzeczy. Multiplayer wygląda niesamowicie smakowicie :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mam problemów z graniem w Battlefield 2 :).

Jedyny problem to słaby mój internet, który non stop przeszkadza w grze. Gram snajperem, dobrze mi idzie, choć brakuje mi do mistrzów serwerów. Często też gram szturmowcem.

Grę w chwili premiery oceniłbym na 9+. Wiadomo, że w takich grach to tylko grafika się starzeje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeśli już się wkręcisz i zaczniesz grać z ludźmi w miarę ogarniętymi (przypuszczam, że grasz teraz na serwerach typowo FFA, gdzie o TP nikt nie słyszał i 3/4 ludzi to kretyni xD) to nie będziesz mial ulubionej klasy, weźniesz to co wymaga sytuacja - jest czołg to wiadomo, że cały team nie bierze medyków czy snajperów (tych drugich ogolnie zazwyczaj wywalam z teamu bo są po prostu zbędni), akcja typowo infantry - sami medycy, jeden ze wsparciem, może jakiś szturmowiec ;) Ogolnie jak chcesz zobaczyć co to BF to wpisz sobie w wyszukiwarkę w gdzie PL4FC i będziesz miał serw infantry i CQ (ten drugi niestety rzadko zapełniony :( ), ale jeśli grają ludzie z klanu to poczujesz co to dobra gra ;p Możesz też wejść na EA Polska & battlefield.pl, ale tam jak nie ma dużo ludzi z jakichś klanow to rozgrywka jest marna. Czasem trafiają się miodne rozgrywki, ale czasem tragiczne. Zależy.

Ja teraz mam stary dysk (na gwarancji właściwy) i akurat mogę 1 grę mieć zainstalowaną i przerzuciłem się narazie na 2142, taka odmiana na jakiś czas bo troche mnie BF 2 znudził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli się wkręcam, bo nie mogę odpowiednio zaktualizować gry. Zainstalowałem patche 1.3 i 1.41 a wersję gry mam ciągle taką samą i nie mogę grać na wielu serwerach.

Skąd mogę pobrać odpowiedni patch, aby móc grać na każdych ("Posiadasz starsza wersję gry, niż ta na serwerze"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem BF2 i dziwi mnie, co nie dało ludzikom załączyć do pudełka wszystkich patchy. Przecież jak sobie pomyślę, że czeka mnie ściąganie po kolei 1.3, 1.41, 1.5 (co pewnie łącznie daje jakieś 3GB) to mnie krew zalewa...

DOWN : Tak to jest jak się bezmyślnie ściąga i nie chce się wcześniej poczytać. Dzięki teken :)

Co i tak nie zmienia faktu, że z 3GB zrobiło się 2, więc niewiele mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/video/battlefi...field-bad/59222

Drugi filmik z serii "Moments". No i to co w pierwszym - boskie udźwiękowienie (odgłosy broni, pojazdów, no i okrzyki) plus ukazanie alternatywnego wykonania celu. Bo, żeby zniszczyć cel A, wcale nie trzeba czekać aż wybuchnie podłożona bomba... można po prostu zawalić na niego cały budynek zabijając przy okazji wszystkich w środku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, oglądając takie filmiki zadaje sobie tylko pytanie "Dlaczego tak daleko do premiery?". Wygląda naprawdę fantastycznie, szkoda że nie mam PS3, to może by mi się udało dostać do bety. :) I tak się tylko zastanawiam, czy naprawdę warto kupować MW2 czekając na coś takiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak się tylko zastanawiam, czy naprawdę warto kupować MW2 czekając na coś takiego?

Bierz :P do premiery BFa jeszcze nazbierasz :D. A tak przynajmniej zrobiłem ja. Po dzisiejszym głębszym wtajemniczeniu się w gameplaye itd bez zastanowienia złożyłem zamówienie na specjalną edycję. Szkoda tylko, że do premiery jeszcze tyle czasuuuuu :(.

Nigdy nie darzyłem serii BF specjalnymi uczuciami i zwisał mi on właściwie całkowicie, ale to co zobaczyłem tutaj to zupełnie inna bajka. Najbardziej podoba mi się to, że wreszcie będzie możliwość niszczenia budynków i całego otoczenia. Tego właśnie brakowało mi np w takiej serii CoD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi filmik z serii "Moments".
Też widziałem. Wyreżyserowane czy nie :tongue: , ale akcja prezentuje się naprawdę na znakomitym poziomie wliczając w to piękna grafikę, wspomniane udźwiękowienie i akcja. Cały czas coś się dzieje. Chociaż jak widziałem zachowanie graczy po przeciwnej stronie coraz bardziej utwierdzałem się w tym, że robią tak dla potrzeby filmiku :happy: Tak czy inaczej, końcowa akcja z bombową niespodzianką wywołała uśmiech na mojej twarzy :smile: Ale czy to na pewno spowodowało zaliczenie celu?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na pewno, ale wiem, że tak się da. W trzynastominutowym gameplayu z bety jeden z twórców mówi, że można zniszczyć cel niszcząc cały budynek, w którym ów cel się znajduje.

Ja bym jeszcze chciał, żeby się dało customizować wygląd postaci. Tego mi zawsze brakowało w CoDach ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na pewno, ale wiem, że tak się da. W trzynastominutowym gameplayu z bety jeden z twórców mówi, że można zniszczyć cel niszcząc cały budynek, w którym ów cel się znajduje.

Mógłbym Cię poprosić o podanie linka do tego gameplaya? :)

Ja bym jeszcze chciał, żeby się dało customizować wygląd postaci. Tego mi zawsze brakowało w CoDach ;P

No pewnie i jeszcze sklepik z ciuchami za prawdziwą kasę :). Chociaż ... wcale bym się nie zdziwił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pimelteror.de/home/index.php?option...en#yvComment351

proszę o to link do 2 filmików z bety z komentarzem(po angielsku)

Zauważyłem ostatnio śmieszny bug w BF 2, mianowicie kiedy ktoś trafił mnie z tunguski kiedy pilotowałem heli szturmowy to zaczął się kręcić jakby wirnika nie miał a kiedy strzelec wsiadł za stery z wirnika zaczął lecieć dym <lol>

Ciekawi mnie z BC 2 jedna rzecz, czyli wymagania ta gra wygląda przemiodnie, od biedy mi pójdzie ale już sobie wyobrażam tych co będą tak bardzo lagować :/

Normalnie brałbym Dragon Age(gwiazdka) i BC 2(w marcu) ale jeśli BC 2 ma mieć wystrzałowe wymagania a la crysis który po sieci nie chodzi mi w ogóle to brałbym MW 2 :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nowy Battlefiled będzie na otarcie łez po nowym Call of Duty. Przynajmniej dla niektórych, bo wątpię, aby do poszło na byle sprzęcie. W ogóle gra przypomina bardziej Call of Duty pod względem akcji, zatem może IW weźmie się ostro do pracy, aby zdetronizować BF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz do premiery BFa jeszcze nazbierasz . A tak przynajmniej zrobiłem ja. Po dzisiejszym głębszym wtajemniczeniu się w gameplaye itd bez zastanowienia złożyłem zamówienie na specjalną edycję. Szkoda tylko, że do premiery jeszcze tyle czasuuuuu .

Nazbieram? Nie w tym problem. Kasy mam, tylko nie wiem czy poprostu warto. :P Ale co tam, kupię MW2, nie chcę tyle czekać z myślą "Kurde, może jednak było kupić to MW2?".

Nigdy nie darzyłem serii BF specjalnymi uczuciami i zwisał mi on właściwie całkowicie, ale to co zobaczyłem tutaj to zupełnie inna bajka. Najbardziej podoba mi się to, że wreszcie będzie możliwość niszczenia budynków i całego otoczenia. Tego właśnie brakowało mi np w takiej serii CoD.

Dokładnie, może nie powiem że BF całkowicie mi zwisał (przecież mam 2 ;]), ale ogólnie darzyłem tą serię mieszanymi uczuciami. Wolałem CoD'a. Tak było zawsze. Dopiero BC2 wprowadził mnie w świadomość, że już czas przerzucić się na BF. Jest tu to, czego zawsze najbardziej mi brakowało w BF'ach - dynamika. Dodając jeszcze do tego niszczenie budynków, które wygląda awesome, jest na co czekać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.Ostatnio czasy miałem okazje zagrać w 2.Przedtem nawet nie wiedziałem co to jest Battlefield i że wolę Call of Duty.Ale gdy ja w to zagrałem myślałem,że po prostu od tego nie odejdę(dobrze,że było już późno i mi się spać chciało).Ta gra jest po prostu świetna.To nie jest CoD(wypuszczają Cię na mapę i wal w kogo padnie),tu trzeba przetrwać.Teraz już wiem czego brakowało mi w CoDzie(większych map i pojazdów)

BC 2 na pewno znajdzie się w mojej kolekcji ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się to właśnie w tej grze podoba, że trzeba myśleć i zgrać się z drużyną. Może swoją drogą w CoDzie też to mogło mieć miejsce, ale mapy są do tego zbyt małe. Poza tym, jeszcze w Battlefield 2 nie natknąłem się na żadnych hackerów ani cheaterów. A w CoDzie było ich sporo, mimo PB. Choć nie nastawiaj się, że jeśli jesteś dobry w strategie, też będziesz tu wymiatał. Jednak jakiś tam skill jest potrzebny, ale jeśli sporo grałeś w inne FPSy, to problemu nie ma.

PS Battlefield 2 może ci starczyć na dłużej niż CoD - tego drugiego zaczaisz w 2 tygodnie, a potem już będziesz tylko się znęcał na serwerach, a w BF 2 zawsze znajdzie się ktoś lepszy, mapy są znacznie większe, aby zakumać wszystkie dobre punkty trzeba dużo się nagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...