Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Ja uważam, że Battlefield to jedna z najlepszych FPS jakie kiedykolwiek wyszły. Przedewszystkim dzięki multi. Jak pierwszy raz zagrałem w 1942 byłem tą grą zachwycony(było to demko). Bez chwili zawahania kupiłem wersję Deluxe za 130 zł. Oczywiście się nie zawiodłem, na początku nie miałem nawet internetu, grałem w solo. Potem dostałem już upragniony modem z neostrady i powróciłem do tej gry. Powróciłem przepięknie, bo gram czasem do teraz, naprawdę niesamowita gra. W 2 grałem u kolegi, również niezła, zastanawiam się nad kupnem, co do tego najnowszego BF, słyszałem, że jest najsłabszy z serii i raczej się nim niezbyt interesuję. W Vietnam grałem tylko Solo.

A ja się zawiodłem, kupiłem Deluxe Edition za 50zł instaluję, włączam a tu tylko single player bo PunkBuster sie ****** i nie szło grać :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Battlefield to jedna z najlepszych FPS jakie kiedykolwiek wyszły. Przedewszystkim dzięki multi. Jak pierwszy raz zagrałem w 1942 byłem tą grą zachwycony(było to demko). Bez chwili zawahania kupiłem wersję Deluxe za 130 zł. Oczywiście się nie zawiodłem, na początku nie miałem nawet internetu, grałem w solo. Potem dostałem już upragniony modem z neostrady i powróciłem do tej gry. Powróciłem przepięknie, bo gram czasem do teraz, naprawdę niesamowita gra. W 2 grałem u kolegi, również niezła, zastanawiam się nad kupnem, co do tego najnowszego BF, słyszałem, że jest najsłabszy z serii i raczej się nim niezbyt interesuję. W Vietnam grałem tylko Solo.

A ja się zawiodłem, kupiłem Deluxe Edition za 50zł instaluję, włączam a tu tylko single player bo PunkBuster sie ****** i nie szło grać :/

zawiodłeś sie na grze bo PB nie potrafiłeś naprawić ? hahaha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlaśnie dostałem key do bety BF: Heroes :D 3 miesiące temu sie zapisałem ;p

Ale k**** raz sie instalowało ponad 2h (bo to sie samo ściąga i instaluje odrazu - zal) i na końcu wyskoczył error xD Może przez to, że gałem w BF 2 i coś sie spitolilo ;o Instaluje jeszcze raz i tak do skutku bo musze w to pograc jak keya dostałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie gdzieś w wakacje ... a co do battlefield .. to całe 2142 nie dorasta do pięt starej poczciwej "jedynce" ... chciałbym remake-a albo chociaż jakąś inną grę osadzoną w realiach WWII (nowy "batek" o ile się nie mylę to miał chyba numerek 1943 mnie nie interesuje.. za dużo casualowości a za mało battlefielda ..)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się 2142 podoba ;) Fajna odmiana od BF 2, w którego mucę najwięcej. Dużo ludzi w to gra, infantry jest nawet spoko, nie ma samolotów a to latające coś nie ma takiej dużej siły. Roboty fajnie zrobione, gra ma swój klimat. Jest łatwiejsza od BF 2 i jeśli ktoś gra w "dwójkę" to 2142 jest dla niego łatwiejszy do opanowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu zakupilem BF2. Po pierwszym uruchomieniu gry bylem zawiedziony, w ogole nie czulem grywalnosci. Mialem juz odinstalowac BF`a, ale postanowilem zagrac jeszcze raz. I dopiero za drugim razem poczulem ta grywalnosc. Gra jest wysmienita, nawet w trybie single. Grywalnosc stoi na najwyzszym poziomie, ale jest tez kilka minusow. Czy kazdy patch do gry wazy okolo 500mb? Bo nie natknalem sie na mniejszego... Jakby ktos mogl podeslac linka do mniejszego patcha(jesli taki jest) to bylbym wdzieczny bardzo :smile: . Przez brak patcha moge grac tylko na 5 serwach, z czego 3 sa prawie zawsze puste :confused: . Jest jeszcze jeden minus gry: jest bardzo trudna. Moze to przez brak zgranej druzyny, albo to ja za slaby jestem :smile: .

Poki co wiecej cwicze z botami, poniewaz mam problemy z internetem i nie zawsze da sie grac w multi :mad: .

Gdybym mial oceniac gre to dalbym 9/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeden najnowszy patch na stronie BF'a i na nim stoją wszystkie servery. A żeby poczuć co to BF, trzeba mieć zgrany team i nie patrzeć na punkty i unlocki. Ja odblokowałem wszystkie unlocki a i tak po pol roku gry stwierdziłem, że podstawka jest najlepsza. Medic z AK > all. Mam jeszcze nieco problemy z M16 ale z pewnością niedługo to opanuje. Z unlocków chyba tylko korzystam jak gram snajperem MEC bo nie lubie SWD ale snajpem i tak rzadko gram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gram snajperem czesto :smile: . Bardzo trudno jest latac helikopterami, wiec zawsze czekam az ktos pierwszy wejdzie, a dopiero potem ja :P.

Trzeba poprosic brata zeby mi tego patcha sciagnal, bo mi by to za duzo czasu zajelo, a on ma w akademiku szybkiego neta to mi przywiezie za kilka dni :smile: .

Co do zgranego teamu to poki co trafilo mi sie tylko 2 gosci, co chcieli grac TP, reszta biega w pojedynke zeby fragi ponabijac i nie ma gry :confused: . Ale i tak gra mi sie bardzo podoba, jak zainstaluje patcha to poszukam innych serwerow.

W poprzednim poscie nie zwrocilem uwagi na jedna rzecz: udzwiekowienie gry. Wszystkie dzwieki gdy gra sie w sluchawkach nabieraja nowej jakosci, a najlepsze sa wybuchy :smile: . Za dzwiek dalbym grze 11/10.

EDIT: Najnowszy patch to 1.41?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Battlefield -a 2 gram już coraz rzadziej... :unsure: Świetna gra ale po jakimś czasie nuży ! Aha ludzie NIE kupujcie dodatków do pobrania (czyli wszystkich oprócz Jednostki Specjalne) ponieważ albo nie da się ich pobrać albo po uruchomieniu gra wywala do Windowsa ! :down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz gram tylko i wyłącznie na serverach klanowych, już się przyzwyczaiłem do TS'a i nie lubie z randomami grać. Jak ktoś chętny to zapraszam

http://www.game-monitor.com/bf2_GameServer...MAPS_only_.html

http://www.game-monitor.com/bf2_GameServer...ANTRY_ONLY.html

Ale dzisiaj z jakimiś niekumatymi tłukami grałem, po stronie USMC wzięłem snajpera i zalozylem squad, dołączyły 4 osoby, przejełem przedmieścia na Karkand'zie, po czym wlazłem na dach na środku mapy i wydawałem rozkazy, tym samym dałem mojemu teamowi mozliwość spawnu na środku mapy (podstawowa taktyka ;p ), a te boty zamias biegac po flagach to kampiły ze mną na tym dachu xD Po 5 min stwierdziłem, że wyłączam grę bo z cieciami grać się nie da ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweetwater, Haggard, Preston i Sierżant na blaszakach?

Pierwsze co zrobiłem? Zacząłem się śmiać. Zacząłem, bo trening czyni mistrza.

Kiedyś już pisałem, że dla BC chciałem kupić PS 3. Nie kupiłem, ale jedno jest pewne. Jeśli zajdzie potrzeba, to zrobię upgrade'a dla BC2. =]

Co do Battlefield 1943. Cóż, gra zapowiada się ciekawie i mam nadzieję, że będę mógł trochę pograć. Ale czemu tylko pacyfik? :P

Battlefield: Heroes.

Ha! Wiedziałem, że gra będzie miała opóźnienie, ale nie sądziłem, że aż takie. ;)

Jednak ja już powoli zaczynam sobie wyobrażać swoją postać:

Seksowny, z cygarem w ręku, kapral Nicek trzymający Thompsona, biegnie na przeciwników.

HURRAAA!!!! :D

Oby twórcy zdążyli do wakacji. Bo ja już tracę cierpliwość. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby, oby. Battlefield Heroes może być ciekawe... Nie wiem jak to będzie z Battlefield: Pacific. Ograniczenie do 24 graczy przez konsole? Ech, premiera ns PCeta opóźniona o trzy miesiące, może to zmienią... Mapek też nie za wiele. Jak już się daje jeden front, to przynajmniej ze szczegółami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield: Pacific he ?

a jeśli chodzi o 24 graczy .... Zazwyczaj w BF 2 na Conqest 10 vs 10 na Wake Island jest nuda jak cholera ... Nie wyobrażam sobie tego, jeśli PCtowa wersja ograniczy się do tylu to ja w to nie wchodzę, małóo ludzi będzie w to wtedy grało. Dlaczego ? Bo to nie ma najmniejszego sensu ... 24 graczy - nuda nuda nuda nuda.

Do gry w 12 vs 12 mapy musiały by być mniejsze o połowę, żeby działo się coś ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswierzę temat bo są nowe info o Bad Company 2

Informacje:

- Gra zostanie wydana równocześnie na PC i konsolach,

- Nazwę trybu z pierwszej części BC zwanej Gold Rush zmieniono na Rush,

- Śnieżna mapa z screenów i video nosi nazwę Port Valdez,

- Medyk może "podnieść" (przywrócić do życia) członków drużyny w ciągu 5-10 sekund od ich śmierci za pomocą defibrylatora który trzeba będzie odblokować,

- Na HUD zabraknie wskaźnika ilości życia, gdyż będzie się ono regenerowało samoistnie (w dosyć wolnym tempie),

- Zostanie poprawiony system drużyn. 4 osobowa drużyna wraz z nickami jej członków będzie widoczna na dolnym HUD,

- Samoloty występujące w grze nie będą mogły być pilotowane przez graczy,

- More spread out achievements tied to unlocks (przyp. red. trudno powiedzieć co twórcy mają na myśli, być może chodzi tu o powiązanie odpowiednich odznaczeń z konkretnymi unlockami),

- Pojawi się więcej gadżetów,

- Na każdą mapę będzie przypadało 6-8 skrzynek,

- Pojawią się nowe tryby gry (poza Rush i Conquest),

- BRAK wsparcia dla modów gdyż nie istnieją w tej chwili narzędzia do edycji silnika Frostbite,

- Szczegóły wersji PC będą podane później,

- Nowe pojazdy min. 4 kołowy quad z 2 osobową załogą,

- Więcej krwi, więcej "prawdziwego" Battlefielda,

- Będzie nowy rodzaj artylerii,

- "Spotowanie" przeciwników działa trochę inaczej. Na X360 należy nacisnąć przycisk Back (ten po lewej stronie od przycisku z logo X) a przeciwnik pojawi się minimapie Twojej drużyny,

- Skrzynki z amunicją zostały usunięte. Teraz będzie można ją pobrać tylko od inżyniera.

nowy trailer http://www.gametrailers.com/video/e3-09-ba.../49569?type=mov (warto oglądac w HD)

Trailer zrobił na mnie duże wrażenie, czyżby opisywany nowy tryb to coś ala znajdź i zniszcz ? Może przyjdzie nam teraz bronić określonego budynku, a przeciwnik bbędzie go musiał wysadzić :> To by było ciekawe :)

Jedyne co mnie jak narazie martwi to 24 graczy i brak jetów :( Jeśli mapy będą porównywalne do tych z BF 2 to 24 graczy to naprawdę mało .... No ale jak to mówia pozyjemy - zobaczymy.

A i jeszcze gameplay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem sobie grę w empiku Battlefield 2142 deluxe edition z dodatkiem northen strike oraz z dodatkową mapą higway tampa. W tą grę po prostu nie da się niezagrać. Chociaż jest jeden problem Nie ma serwerów do tej wersji gry :confused: i nie ma jak sobie pograć a na singlu nie ma co chociaż boty i tak mają taki bajer że mają więcej unlocków od gracza (i dodatkowe bronie !!) więc najczęściej zabieram bocikom ich eq :cool: . Ostatni serwer rankingowy wyłączyli miesiąc temu a ja skończyłem na stopniu młodszego kaprala. Teraz tylko ta gra leży na półce i się kurzy nie ma poprostu co z nią zrobić a szkoda ta gra była naprawdę bardzo dobra tylko szkoda tych serwerów :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...