Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

1. Są ale dają tylko unloki (może niestety i aż unloki), mi tam te rangi zwisają, ale jak to cie już interesuje to zdobyć np 75 000 pkt na rangę, do której teraz dobijam jest no trochę ciężko, zwłaszcza jak się gra na CQ, na infantry only można medykiem natrzepać nawet 400 - 500 pkt na rundę (na CQ zazwyczaj 100 - 200) Niestety infantry mi już nieco zbrzydło...

2. Nie, instalujesz, robisz konto w grze i grasz. Statystyki są w bazie EA i możesz je śledzić na necie, nie da się hakować jak w CoD 4. No da się na serwerach typu stats padding, ale EA za to zeruje staty.

3. Tak jest bardzo dużo serwerów, CQ i infantry only. Dla każdego coś dobrego, są na 24 jak i 64 graczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Armored Fury i Euro force są za darmo w najnowszym patchu !!!! (1.5)

Jeśli będzie to kupuj tylko podstawkę bez Special Forces, jeśli nie to bież Deluxe Edition ze Special Forces. w ten dodatek mało ludzi gra (nawet bardzo malo, ciężko znaleźć full serwer). Jego włącza się inna ikoną. Natomiast tak zwane boster packi - Armored Fury i Euro Force dodają do zwykłego BF po 3 mapy i nowe pojazdy. Teraz za darmo i dużo serwerów leci na bosterach bo mapy te teraz są popularne.

W ogóle nie wiem dlaczego jeszcze sklepy sprzedają coplet edytion ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ale on sie inaczej nazwya chyba, on jest chyba w armi MEC dostępny, ale .... Na początku rundy wszystki nooby pchają się niestety do najlepszego sprzętu i nie dadzą latac komus kto potrafi, więc się nie zdziw jak se długo nie polatasz samolotem czy heli ;p Ogolnie to latanie do prostych nie należy. No i też do heli wchodzą 2 osoby pilot i gunner. Pierwszy ma rakiety tylko a drugi miniguna i rakietę TV. Jak ci się trafi dobry pilot to gra gunnerem jest naprawdę ciekawa ;)http://www.youtube.com/watch?v=knl_trx4j4k A jak opanujesz heli to i uda ci się samemu latać to można się przesiadać z pilota na gunnera, z tym, że wtedy silnik się wyłącza i heli zaczyna spadać ... Ale jest to do opanowania ;) Lecisz, widzisz coś, lecisz w górę, przesiadasz się, walisz TV w czołg czy coś innego i spowrotem na pilota ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim dojdziesz do wprawy w uciekaniu przed innymi samolotami i korzystaniu z flar upłynie sporo czasu ... I nie jedną ścianę zaliczysz. Wszystko zależy od tego jak ci będzie szło bo każdym samolotem gra się nieco inaczej... A jeśli chodzi o bombowce to pasażerem też można nieźle nawalić killów, bo jak masz kumatego pilota, który będzi ci wystawiał cele to spoko, bo wtedy masz namierzanie automatyczne w pojazdy i rakieta leci sama do celu, ale w dużym stopniu zależy wszystko od pilota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ale on sie inaczej nazwya chyba, on jest chyba w armi MEC dostępny, ale .... Na początku rundy wszystki nooby pchają się niestety do najlepszego sprzętu i nie dadzą latac komus kto potrafi, więc się nie zdziw jak se długo nie polatasz samolotem czy heli ;p Ogolnie to latanie do prostych nie należy. No i też do heli wchodzą 2 osoby pilot i gunner. Pierwszy ma rakiety tylko a drugi miniguna i rakietę TV. Jak ci się trafi dobry pilot to gra gunnerem jest naprawdę ciekawa ;)http://www.youtube.com/watch?v=knl_trx4j4k A jak opanujesz heli to i uda ci się samemu latać to można się przesiadać z pilota na gunnera, z tym, że wtedy silnik się wyłącza i heli zaczyna spadać ... Ale jest to do opanowania ;) Lecisz, widzisz coś, lecisz w górę, przesiadasz się, walisz TV w czołg czy coś innego i spowrotem na pilota ...

Ten z MEC to zupełnie inna bajka, nie pamiętam jak się nazywa ale Apache jest swoją drogą dostępny w brytyjskim S.A.S. na niektórych mapach(czyt. 1 lub 2).

Jeżeli chcesz wziąć BF 2 to bardzo polecam.

Jak już będziesz miał to pisz.Najpierw wg. mnie lepiej nauczyć się latać helikopterem i to transportowym bo szturmowy może być za szybki.

Samoloty to zupełnie inna bajka ale najlepszy chyba Eurofighter(nie śmiać się), nim jakoś najlepiej mi się lata i najłatwiej zrzucać naloty. Ostatnią rzecz jak chcesz się już uczyć latania samolotem z unikami, ostrzałem itd. to naukę latania zacznij od MIG-a lub SU przynajmniej wg. mnie.

I pytanie m.in. do tekena: jak startować pionowo na F-35B(chyba B) z lotniskowców??? bo widziałem, że najpierw jak heli wznosi się pionowo a potem leci dalej. Ja startuję tylko z rozpędu a prędkości tuż przy wodzie nabieram :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem Battlefield Deluxe za 45 zeta. Wrażenia? Jeszcze nie było mi dane sprawdzić. Single - wiadomo, fajnie postrzelać przez pół godziny, ale to tylko boty, a potem nuda.

Multiplayer - nie wbiłem na żaden serwer, ponieważ mam za starą wersję gry, a patch 1.50 się pobiera (zajmuje 2 GB!!!!).

Jutro ściągnę oba darmowe dodatki.

Myślę, że mam załatwione długie godziny gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefield Deluxe nówka jest do kupienia za 25 zł na allegro. Polecam zresztą wszystkim, jest pewien sklep, który sprzedaje gry z EA Classics (m.in. L4D, Dead Space, Orange Box) po 25 zł. Nie podam nazwy, sami poszukajcie, albo pisać na priv :P Nie chcę tu robić jakiejś reklamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gameplay z wersji BETY na PS3 (stworzony przez pracownika DICE by oprowadzić po becie) i gra wygląda świetnie. Oprawa Audiowizualna bardzo ładnie się prezentuje. Szkoda że jeszcze aż 4 miesiące do premiery :/

Link do filmiku http://g4tv.com/videos/42695/Battlefield-B...ed-Walkthrough/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny filmik, w końcu coś dłuższego. No i już wszystko wiem o multi. Naprawdę mi się podoba. Na przykład wywiercanie dziur w betonowych ścianach, albo oznaczanie przeciwników, żeby byli widoczni na minimapce i widoczni dla mnie, nawet jak znikną za rogiem. Fajnie też, że nie ma tradycyjnego kill cama - wiem, że według wielu to fajne dla kamperów, ale cóż... Jako snajper nienawidziłem zdradzania mojej pozycji przez kill cam. W końcu snajperem gra się po to, żeby się usadowić za skałką i wspierać drużynę, prawda? ;P

Parę naprawdę świetnych motywów. I "czuć" klimat, nawet oglądając filmik - okrzyki, udźwiękowienie bardzo fajnie to brzmi. No i piękna grafika plus "demolka". Nie mogę się doczekać marca, w końcu pogram w multi, w którym będę miał coś do roboty, oprócz biegania i strzelania. Wiecie o co chodzi, taka rozgrywka a'la Enemy Territory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak darowałem sobie MW2, czekam na BC2 z wielką niecierpliwością, a ten podany wcześniej filmik tylko mi zaostrzył apetyt. ;)

Bardzo podoba mi się pomysł z wierceniem otworów strzelniczych w przeszkodach, generalnie gra zapowiada się bardziej niż bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czytałem ten temat i zainteresowałem sie battelfieldem. Nie mam kasy na COD_a a z checia pograłbym w sieciowke. I tu moje pytanie: Ktora czesc najlepiej kupic w dosc dobrej cenie i gdzie gra najwiecej ludzi ( z Polski) ? Sa jakies problemy z serwerami?? tzn czy sa chetni do gry??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to też zależy jakie realia chcesz. W BF2 masz realia współczesne a w BF2142 masz przyszłość. Grałem w obie i serwerów jest dość dużo ludzie zawsze się znajdą. Tylko pamiętaj jak będziesz kupował BF2 to bierz Deluxe Edition tak samo z BF2142. Bo BF2 jest z wszystkimi dodatkami (jednostki specjalne + booster Packi) które się nie opłaca bo booster paki masz w nowym patchu za free.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam słyszałem o BF 2 bardzo pozytywne opinie, a sam nie jestem fanem futurystycznych gier, choć o 2142 trochę poczytałem i nie jest tak bardzo chwalona jak BF 2 czy 1942.

Natomiast BF Vietnam - nie grałem, przeczytałem opinie i jest kontrowersyjnie. Niektórzy lubią, niektórzy brzydzą się tym, a inni zachwalają pod niebiosa.

1942 - o ile wiem to najlepszy MMOFPS z II Wojny, grywalność wciąż wysoka, ale podobno już grafika nie taka jak kiedyś.

Chętnych jest sporo - na BF 2 jest ponad kilka tysięcy serwerów, graczy tez wiele, problemów nie ma, ja tylko musiałem patche zainstalować, bo miałem starszą wersję gry niż na serwerach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - co do patcha - mam mały problem. Zainstalowałem sobie BF 2 ponownie, bo chciałem sobie pograć, a po zformatowaniu dysku C aż do dziś nie miałem na to za bardzo czasu/chęci. I tu się pojawił problem, czyli patch. PunkBustera zaktualizowałem już do wersji 1.7 (najnowszej). Natomiast gdy chcę wgrać nowy patch (1.5), wyskakuje mi "Nowsza wersja jest już zainstalowana na Twoim komputerze" i nie wiem co zrobić. :/ Nie chciałem już zakładać nowego tematu w pomocnej dłoni, więc piszę to tutaj. Ale ogólnie Battlefielda bardzo lubię, tylko jedna rzecz mi się nie podoba czasami - dość powolna rozgrywka, bardziej taktyczna niż ala CoD. :) Choć czasem i to się może podobać, jak chce sobie sobie spokojnie pograć, a nie respawnować się co 5-10 sekund. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...