Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battlefield (seria) v.1

Polecane posty

Ja w single nawet nie grałem bo to jak gra z botami w CS, możesz do niego podejść na 3 metry a on cie nie trafi :D

Ja nie wiem czy to demo jeszcze normalnie funkcjonuje .... Zobacz allegro, za 30, góra 40 zł masz nówkę (już z przesyłką) Tylko nie nabij się i nie kupuj Complete edytion bo to zawiera 2 boster packi, które teraz są dostępne za darmo. No i jak już kupisz to czeka cię troche ściągania bo patch 1.5 waży 1,9 GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/video/africa-h...field-bad/58728

No cóż, wiem, że na podstawie filmików nie powinno się wydawać opinii... ale dla mnie BC2 na pewno będzie miało ciekawsze multi, niż nowy CoD. Chociażby dzięki temu, że nie będą to zwykłe "detmecze", a ja lubię mieć konkretne zadania do wykonania, bo to zawsze jakoś zmusza do gry zespołowej, nawet obcych graczy. Plus piękna grafa i super fizyka. I pojazdy, na szczęście nie niezniszczalne. No miodzio.

Pozytywnie cena mnie zaskoczyła, zapewne będzie kosztować tyle co MW2. 139 PLN cena rynkowa, więc na pewno za 119 się dostanie. Tak, tak, to nie mało, ale na grę od EA? Myślałem, że zażądają ze 150.

Czekam teraz na oficjalne wymagania sprzętowe, modląc się, by płynnie śmigało na GF9800 i z 2 GB RAM :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Tylko dlatego, że nie ma dedykowanych serwerów, ograniczenia graczy i małe mapy? :tongue:

Wydaje mi się, że to co dla jednych jest ogromnym minusem w multi nowego CoDa nie jest tym dla wszystkich. A EA ładnie wykorzystało posunięcia IW w okrojeniu multi na PC i trochę sobie sprzedaż powiększy (aczkolwiek też sądzę, że MW2 nie pobije w sprzedaży). Co do samego filmiku - owszem, wszystko bardzo ładnie wygląda. Gra chodzi płynnie, dynamicznie a mecze są diablo efektowne. Dużo tutaj robi możliwość rozwalania prawie wszystkiego :=) Coś karze mi mówić, że M203 albo inne granatniki będą ulubioną bronią w walkach zurbanizowanych. Widać, że sporo graczy, pojazdy (elegancko wykonane, ale dosyć łatwo zniszczalne - na M1A1 dwa RPGi i po ptakach), ogólny feeling jest świetny (to jak celownik się kołysze gdy coś w pobliżu eksploduje... miodzio).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Bad Company 2 czekam chyba od początku ogłoszenia prac nad nim.

BC 2 ma mieć singiel podobny o jedynki, czyli Kompania B i jakaś tam fabuła.

Bad Company 2 (jak i 1943 w styczniu) będzie grą rewolucyjną, nakreślającą nowe standardy. Tutaj nie bedzie kampienia bo 1 granat może zniszczyć osłonę delikwenta, dynamicznie zmieniające się otoczenie, każda kula pozostawia ślad, to wszystko sprawi, że gra nie będzie monotonna, a każda runda będzie wyglądała inaczej. Ciekawi mnie "model latania" helikopterem (szkoda, że samolotów nie będzie bo to w BF 2 lubię najbardziej ;p ), jeśli będzie jak w BF 2 to się ucieszę :) Nie mogę się już doczekać aż dosiądę jakiś sprzęt :) Ciekawe czy DICE zrobiło mozliwośc przesiadania się z pilota na gunnera w heli ;p

Mam nadzieję, że DICE poprawiło bez sensowne bajery z BF2, jak to, że strxzałem ze snajperki w klatę nie było równoważne ze śmiercią .... Mogli by też zrobić, że jak delikwent dostanie head shota, to nie da się go zreanimować i uleczyć, tak jak to bylo w Project Reality, ale niestety ta gra zapowiada się bardziej casulowo ....

Ciekawe też, czy zrobią tak jak w BF 2, że 1 osoba może obsługiwać sprzęt, czy czołg i APC (o ile będzie) będą wymagały kierowcy i gunnera (tak by było lepiej ;P)

Jak dla mnie Modern Warfare chowa się do BF2 - co prawda są to 2 inne gry, ale BF 2 nie znudził mnie po 2 miesiącach. Tym bardziej Bad Company 2 swoim "ogromem" pobije Modern Warfare 2. Totalna destrukcja + to co w BF najlepsze, czyli duże mapy, wymagania taktyczne i pojazdy sprawią, że ta gra będzie hitem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś będzie napewno, pewnie kontynuacja tej z BC, ale nie wiem, bo nie grałem w pierwszą część. Ale kampanii z BC 1 prawie na 100% nie będzie, bo by im się nie opłacało. Chyba że w płatnej wersji albo edycji kolekcjonerskiej BC 2 (jeżeli takowa wogóle będzie ;]), ale raczej już jej nie wydadzą na PC, bo to nie ma sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej irytujące jest to, że osoby, które zamówią przed premierą tak zwaną edycję specjalną, na wstepie otrzymają kilka unloków :/ Troche to żałosne, bo od początku będą "uber pro ownatorzy" w sowich tankach z ulepszonym pancerzem kozaczyć a jak przyjdzie co do czego to totalne lmuchy nie potrafiące grać od początku :/

To juz się staje denerwujące, że gry w Pre orderze wyposażane są w dodatkowe bajery (Dragon Age, Mass Effect 2, Bad Company 2), które dostępne nie są w grze, alebo dostępne są póxniej (jak unloki w BC2).... Wszystko po to, by nakłonić do zamówienia gry po jak najwyższej cenie ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Tylko dlatego, że nie ma dedykowanych serwerów, ograniczenia graczy i małe mapy? :tongue:

Nie chodziło mi oto, że nie będę grac w CoDa. Czasami przejdę parę meczyków, ale wybiorę nowego Battlefielda, o ile ruszy na moim starym zgredzie.

Poza tym coś w tym złego, że chcę spróbować czegoś nowego, a nie tylko łoić seki godzin w tę samą grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spliner, nie oglądałeś filmiku zapodanego przez ZdeniO? :=) Na nim widac multum pojazdów, poza czołgami widziałem też Hummera, jakiś rodzaj quada a także, zaraz na początku, w oddali przelatujący LittleBird - który podejrzewam, że był pilotowany przez gracza - czyli mamy tutaj wszystkie rodzaje maszyn. Samoloty też są, ale zapewne w postaci wsparcia czyli dokonania nalotu :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wszystko będzie OK dzięki... projektantom map. Z tego co wiadomo (i z tego co jest w "jedynce") mapy będą bardzo duże, a cele będą w różnych miejscach, które stopniowo drużyna atakująca będzie starała się osiągać, dzięki czemu walka będzie się przenosić w inne miejsce mapy (no to tak samo jak w Enemy Territory, żeby rozjaśnić). Dlatego nie wszędzie przyda się czołg, czy helikopter, bo mapy zrobione mają być tak, że w np. na początku rozgrywki ważny jest rush i demolka przy pomocy pojazdów, ale potem już wygodniej i łatwiej opuścić je i np. przejść kanałami do jakiegoś punktu. I tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno będą czołgi, samochody i helikoptery. Nie będzie samolotów ....

No, żeby nie było tak, że 5 bierze czołgi i helikopter

Why ? W BF 2 na mapach typowo CQ podstawa to pojazdy i zabawa przednia, np na takiej Highway Tampa 10 czołgów i jazda na flagi :) (i 2 bomby z samolotu i po czołgach hehe)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spliner, nie oglądałeś filmiku zapodanego przez ZdeniO? :=) Na nim widac multum pojazdów, poza czołgami widziałem też Hummera, jakiś rodzaj quada a także, zaraz na początku, w oddali przelatujący LittleBird - który podejrzewam, że był pilotowany przez gracza - czyli mamy tutaj wszystkie rodzaje maszyn. Samoloty też są, ale zapewne w postaci wsparcia czyli dokonania nalotu :smile:

Pytałem tylko o śmigłowce, a ich w filmiku nie ma albo nie widziałem, bo trochę omijałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Battlefield 1943 wyjdzie dopiero po Nowym Roku. To dość dziwna zagrywka, wydawać go u nas niemal jednocześnie z Bad Company 2. Wszyscy wybiorą to drugie raczej... Choć przyznam, że pograłbym w 1943. Mniejsze wymagania to główny powód :P

I wygląda nieźle -

Miałem zamiar nawet wydać te 49 PLN, bo w to niedużo (nawet za te 4 mapy, co tam, w końcu miałbym ciekawszy multi niż w MW). Miało wyjść jesienią, zagrali bezsensownie przesuwając premierę. Ale ma być demo (trial), także i tak spróbuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Battlefield 1943 wyjdzie dopiero po Nowym Roku.
Ano, szkoda. Miałem okazję zagrać w trial'a u kumpla na PS3 i tak się fajnie złożyło, że grupo po czasie skończyłem rundę a dopiero wtedy mnie wywaliło. Dalej nie mogłem grać chyba, że wywaliło by się grę z HDD i pobierało od nowa ;P Sam tytuł fajny jest - remake znanych mapek z pierwszego BFa w nowej, świetnej oprawie graficznej na silniku Frostbite... cała masa terenu do rozwalenia (a można wszystko, nawet mosty... potem czołgi nie mogły przejechać). Tyrało się całkiem miło. Jedynie klasa snajpera trochę kulała, bo nie szło niczego zabić z pierwszego strzału a poza tym mało celna ta snajperka była :tongue:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo 1943 to taki arcade pełną gębą. Mniejszy realizm niż w innych odsłonach BF. Ale wygląda przyjemnie, dlatego oby ten trial wyszedł na pecety ;]

Fajnie, jakby zorganizowali też trial Bad Company 2, żeby się ludzie mogli zorientować jak gra będzie chodzić na ich sprzętach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Bad Company 2 czekam chyba od początku ogłoszenia prac nad nim.

BC 2 ma mieć singiel podobny o jedynki, czyli Kompania B i jakaś tam fabuła.

Bad Company 2 (jak i 1943 w styczniu) będzie grą rewolucyjną, nakreślającą nowe standardy. Tutaj nie bedzie kampienia bo 1 granat może zniszczyć osłonę delikwenta, dynamicznie zmieniające się otoczenie, każda kula pozostawia ślad, to wszystko sprawi, że gra nie będzie monotonna, a każda runda będzie wyglądała inaczej. Ciekawi mnie "model latania" helikopterem (szkoda, że samolotów nie będzie bo to w BF 2 lubię najbardziej ;p ), jeśli będzie jak w BF 2 to się ucieszę :) Nie mogę się już doczekać aż dosiądę jakiś sprzęt :) Ciekawe czy DICE zrobiło mozliwośc przesiadania się z pilota na gunnera w heli ;p

Mam nadzieję, że DICE poprawiło bez sensowne bajery z BF2, jak to, że strxzałem ze snajperki w klatę nie było równoważne ze śmiercią .... Mogli by też zrobić, że jak delikwent dostanie head shota, to nie da się go zreanimować i uleczyć, tak jak to bylo w Project Reality, ale niestety ta gra zapowiada się bardziej casulowo ....

Ciekawe też, czy zrobią tak jak w BF 2, że 1 osoba może obsługiwać sprzęt, czy czołg i APC (o ile będzie) będą wymagały kierowcy i gunnera (tak by było lepiej ;P)

Jak dla mnie Modern Warfare chowa się do BF2 - co prawda są to 2 inne gry, ale BF 2 nie znudził mnie po 2 miesiącach. Tym bardziej Bad Company 2 swoim "ogromem" pobije Modern Warfare 2. Totalna destrukcja + to co w BF najlepsze, czyli duże mapy, wymagania taktyczne i pojazdy sprawią, że ta gra będzie hitem.

Grasz sporo w BF 2 i wiesz, że kamper znajdzie się zawsze i wszędzie, ale także sposób na niego też znajdzie się zawsze i wszędzie :D

Największa wg. mnie obawa to to, że jakieś 35% graczy to będą gracze którzy odpuścili sobie MW 2 czyli jakieś 29% graczy to na 100% nooby.

Ale to nie to jest tą obawą, obawą jest to, że ci "ludzie" nieważne czy im pójdzie czy nie kupią BC 2 aby pokazać :/ i będą takie pingi, że głowa mała.

A MW 2 kupują wg. mnie tylko największe nooby bez obrazy dla tych co się wypowiadali w tym wątku o MW 2, że je kupią ale ludzie jesteście frajerami. Nie lepiej poczekać na reckę niż zamawiać pre order i nabijać kieszenie A-B ?? Przecież nie dostajecie bonusów za pre order, a gra to będzie shit!!

Każdy kto grał dłużej w CoD 4 wie o czym mówię: marty,LS,GL i nie można tego wyłączyć :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... Ci, co sobie odpuścili MW2 to nooby, ci, co kupują, to też nooby i te wszystkie nooby się rzucą na pro BC2 i też się tam zaroi od noobów... Eee... Oo

Ja kupuję Modern Warfare 2. No cóż, jestem frajerem, ale mam nadzieję, że nie będziecie się ze mnie śmiać. Wiem, że to strasznie frajerskie - chęć pogrania w najbardziej wciągającą i emocjonującą grę z gatunku FPS (mówię o trybie single player)... Bywa, co zrobić. W multi też pogram, żeby zobaczyć jak wygląda. Tylko teraz nie wiem... Chyba będę musiał się zastosować do Twoich wskazówek, żeby sprostać oczekiwaniom. Skoro jestem noob i frajer to muszę zacząć grać z granatnikiem, Martyrdoom i Last Stand... No, może jakoś się przyzwyczaję.

Tak na poważnie - to Ty sam chyba nie grałeś zbyt długo w MW. Bo ja mam w ulubionych parę serwerów, na których zabronione jest używanie tych durnych perków (Marty i LS) i granatnika. Plus tryb Hardcore i gra się przyjemnie (to jeszcze zależy z kim się gra...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...