Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

W moim przypadku chyba bez niespodzianek:

  • GTA V
  • Watch_Dogs
  • Battlefield 4
  • Call of Duty: Ghosts
  • Rome 2

W najblizszych kilku miesiacach wychodzi kilka fajnie zapowiadajacych sie tytulow i prawde mowiac nie obrazilbym sie, gdyby premiery niektorych z nich zostaly przesuniete na 2014. Przynajmniej mialbym dosc czasu zeby porzadnie ograc kazdy z nich... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kickstarter.com/projects/409030043/warmachine-tactics?ref=live

Dla mnie w końcu na horyzoncie pojawiła się gra, którą z ręką na sercu mogę powiedzieć, że się jaram. Wczoraj ruszyła kickstarterowa zbiórka na grę (docelowo na PC i Mac'a) opartą o figurkową grę bitewną Warmachine, która w chwili obecnej jest największym konkurentem Warhammerów. Pierwowzór istnieje już 10 lat i na zachodzie ma się bardzo dobrze, u nas w kraju środowisko graczy tego systemu też istnieje i powoli bo powoli, ale się rozwija. Sam posiadam sporą kolekcję modeli do tego systemu. Ledwie w 24 godziny zebrano 450 tysięcy dolarów (z minimalnej kwoty 550 tysięcy potrzebnych do wydania gry), tak więc sukces zbiórki jest już pewny, sam zresztą dołożyłem się dzisiaj do tego projektu :D

No ale wracając do samej gry - ma to być strategia turowa, inspirowana w dużej mierze ostatnim X-Com'em, Final Fantasy Tactics i Valkyria Chronicles. Głównym ficzerem będą starcia między warcasterami (będących potężnymi magami i sprawnymi wojownikami w jednym), kontrolowanymi przez nich warjackami (kilkutonowymi, napędzanymi silnikami parowymi mechami) oraz wspierającymi ich małymi oddziałami piechoty. Będzie fabularna kampania singlowa oraz multi, na starcie będą 2 frakcje - Cygnar (tacy prawie że good guys) oraz Khador (imperialistyczne państwo mocno inspirowane carską Rosją i... ZSRR), kolejne kampanie i frakcje dojdą albo jako DLC, albo trafią do gry od razu jeśli uda się osiągnąć strech goals. Jak dla mnie gra zapowiada się bardzo obiecująco, zwłaszcza, że nad projektem czuwają twórcy bitewniakowego pierwowzoru. Aż dziwne, że nie ma o tej grze newsa na stronie, biorąc pod uwagę fakt, że jest to chyba najpopularniejsza z obecnie trwających zbiórek na Kickstarterze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 - póki co bez nadmiernej ekscytacji, ale czekam, bo Zabójcy Królów przypadli mi do gustu. Liczę na to, że Redzi nie zepsują Wieśka

Cyberpunk 2077 - czekam ze sporą dawką niecierpliwości, zwłaszcza, że klimaty sci-fi/cyberpunku są mi ostatnio bliższe niż tradycyjne fantasy. Mam spore nadzieje, oj spore...

Watch Dogs - czekam, choć mam spore obawy.

Mass Effect 4 - w sumie bardziej z ciekawości niż faktycznej chęci zagrania, z racji tego, że nic właściwie o tej grze nie wiadomo.

No i czekam na Mass effectowy Risk, ale to się chyba nie liczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim czekam na Total War: Rome II, gra będzie na pewno wybitna, przy Shgunie 2 spędziłem masę czasu i czuje, że przy Rome II spędzę przynajmniej tyle samo. Z tego co czytałem wszystkie zmiany są w porządku i wiem, że na pewno grę kupię zaraz po premierze.

Czekam jeszcze na Widzmin-a 3: Dziki Gon ale najpierw muszę przejść 1 i 2 oraz przydałoby się przeczytać całą sagę ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...