Jump to content

PETRAS36

Forumowicze
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by PETRAS36

 1. Ten pełniak na Steama jest niezależny od wyniku głosowania na Deadlings? :E
 2. Czy Prince of Persia: The Forgotten Sands posiada jakieś blokady regionalne? Da się aktywować poza terytorium Polski?
 3. Wysłałem wiadomość na PW, jeśli jeszcze jesteś zainteresowany kupnem.
 4. Witam, Chciałbym kupić dwa klucze Steam do gry Titan Quest: Immortal Throne. Zależy mi tylko na tym rozszerzeniu (wersję podstawową już mam) oraz tylko na kluczach z DRM-em Steam. Propozycje proszę pisać na PW lub w tym temacie.
 5. No tak, ale Ghost wyraźnie zaznaczył, że zabawa przeciekowa potrwa 4 dni.
 6. Jak teraz od poniedziałku są przecieki, to czego przeciek będzie w czwartek? Wszystkie pełniaki przecież poznamy do środy.
 7. Tak jak w temacie. Posiadam gifty DOTA 2, kupon na Shoguna 2 oraz 3 zaproszenia do steam trading cards. Piszcie na priv.
 8. Amnesia to naprawdę świetna gra; nic według mnie nie straszy tak bardzo, z gier, w które grałem. OMD też bardzo ciekawy pełniak. Niestety z tych 3 pełniaków nie mam tylko KB, do którego jakoś nie żywię symapatii, ale numer jak zawsze kupię. W końcu CDA nie kupuje się tylko dla dodatku, którym jest płytka.
 9. Może on zna ten tytuł przed rozpoczęciem przecieku?
 10. Risen 1 nie jest steamworks, więc bardzo możliwe.
 11. A nie, Risen 2 chyba jest tylko steamworks.
 12. Smuggler pewnie stara się ułożyć trudniejszą zagadkę od wczorajszej.
 13. Czy to nie był przypadkiem rekord w szybkości odgadnięcia przecieku?
 14. Dobry pełniak. Szkoda, że już posiadam na Steam. http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_games_using_Steam_authentication Jak byk, posiada autoryzację Steam.
 15. Już? Takie proste? To pewnie ten pełniak pod Steam.
 16. Witam Przedmiotem sprzedaży jest klucz Steam do owego pakietu. Koszt 15 PLN. Klucz przesyłam w formie skanu. Chętnych zapraszam na PW w celu ustalenia szczegółów sprzedaży. PS. W celu potwierdzenia, że posiadam ten klucz, przysyłam skan z połową klucza: http://imageshack.us/photo/my-images/692/kluczmafiaiidodatki.jpg/ Pozdrawiam
 17. Dokładnie tak. Klucz Tomb Raider z Origin można dodać do Steam.
 18. Jestem bardziej skłonny do kupna ps3, tylko jedna rzecz mnie denerwuje... pad.
 19. Wczoraj miałem taki problem z Mafią 2. Za pierwszym razem nawet po ukończeniu instalacji z płytki, na koncie steam dalej był przycisk "instaluj" zamiast "graj". Ponowna instalacja rozwiązała problem.
 20. Niestety, nie ma takiej możliwości. Może spróbuj założyć nowe konto na komputerze kolegi i sprawdzić czy u niego jest ok. Może problem znajduje się w Twoim PC-cie.
×
×
 • Create New...