Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

W tej chwili? Najwiecej obiecuje sobie po nastepujacych trzech tytulach:

  • Deus Ex: Bunt Ludzkosci

TESV: Skyrim

Battlefield 3

Interesujaco zapowiada sie tez nowy Tomb Raider, chociaz fanem serii nie jestem. No i intryguje mnie kolejny CoD - po rostu jestem ciekawy, czy Acti wyskoczy z czyms nowym, czy tez moze po raz kolejny dostaniemy to samo danie, pracujace na tym samym wysluzonym juz silniku i z tymi samymi mechanizmami rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Might&Magic: Heroes VI - 8 września... Że też musieli przesunąć datę premiery...

Prey 2 - "jedynka" była niesamowita.

Wiedźmin 2 - z oczywistych względów

Dead Island - zżera mnie ciekawość co nam twórcy zaserwują

Tomb Raider - uwielbiam serię, czekam na coś świeżego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rage - ostatni gameplay w końcu przekonał mnie do tej gry. Zapowiada się niezła strzelanka w Falloutowych klimatach. Po gameplayu widać, że gra posiada to, co cenię sobie w strzelankach najbardziej, czyli czystą, nieskrępowaną akcję. O ile różne CoDy i Crysisy mnie do siebie nie przekonują, to rozwalanie z shotguna nacierających na mnie wrogów w stylu Painkillera czy Bulletstorma to jest coś co lubię.

Dungeon Siege III - nie będę ukrywał, że czekam na tę grę z wielkim niepokojem. Prawdopodobny brak "customizacji" prowadzonej postaci i odejście od prowadzenia drużyny nie napawa mnie optymizmem. Jedynkę i dwójkę uwielbiam i mam nadzieję, że Obsidian stanie na wysokości zadania i pokaże, że trzecią część będzie łączyło z poprzednimi częściami coś więcej, niż nazwa gry.

Torchlight II - tu nie ma wątpliwości - to będzie to samo co jedynka, tylko więcej, bardziej, lepiej. Nie mogę się doczekać.

Mass Effect 3 - po genialniej dwójce nie ma szans, żeby spartolić tę grę.

TES V - jak uwielbiam Morrowinda, tak nienawidzę Obliviona. ;) Za to w nowe Fallouty grało się spoko, więc jakaś nadzieje jest. Ale z drugiej strony - tylko 5 dużych miast? Rozmachem to nazwać nie można. Wyglądające bliźniaczo osady w Morrowindzie mi nie przeszkadzały - może jestem dziwny, ale wolę większy, a mniej szczegółowy świat. Jedyna pewność jaką mam w stosunku do Skyrima, to to, że gra będzie wyglądała pięknie.

Duke Nukem Forever - to nie będzie dobra gra. ;) Ale chcę się przekonać na własnej skórze - w końcu trochę się na nią naczekałem.

Jeszcze kilka pozycji by się znalazło. Jak widać, nie jest źle i będzie w co grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lista:

na X360 ->

- W40K: Space Marine - może być piękna rzeźnia z Oreczkami :wink:

- LA Noire - pieniążki już prawie uzbierane, nie mogę się doczekać - pociąga mnie niesamowicie ten gęstny klimat lat. 30 i 40. XX w.

- Forza Motorsport 4 - będzie kontynuacja legendy wyścigów :wink:

- może coś pokrewnego z Alanem Wake'm - gra była prześwietna

PC ->

- oczywista rzecz Wiedźmin 2 -> trza zagrać, boć to polski towar :wink: a i świetny będzie na bank --> myślę że 10/10 w CDA nie będzie ale +9 już jak najbardziej

- Call of Juarez: The Cartel

- Diablo III - po dodaniu Torchlighta przez CDA złapałem zajawkę na jeszcze więcej h'n's "łubu-dubu"

- MASS EFFECT 3 - muszę komentować dlaczego na niego czekam ? Wiedziałem, że nie. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja...

Arcania: Gothic 4 na PS3 - Co prawda przeszedłem na PC, ale na PS3 także pogram chętnie.

Arcania: Fall of Setariff - Mam nadzieję, że jednak wyjdzie, w końcu ma poprawić sporo rzeczy w Arcanii.

Risen 2: Dark Waters - Kolejna świetna gra od Piranii.

InFamous 2 - Nie mogę się doczekać.

Red Faction: Armageddon - Demolka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TES v- bo cała seria wymiata, a to będzie wymiatać jeszcze bardziej :D

Duke Nukem Forever- szczerze mówiąc, nie wiem czy będę grał, po prostu jestem ciekaw jak długo będą to odkładać.

Wiedźmin 2- genialny erpeg+PL

SW: ToR- być może w końcu pogromca WoWa

GW2- nowatorski system sterowania i niezła, jak na mmo, grafika

Crysis 3- oczywiście, że będzie

AC III- prawdopodobnie ostatnia część serii, będzie się działo!

P.S. Wiem że dwóch ostatnich gier nie zapowiedziano, ale to pewniak że będą :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...