Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilMeds

Plakaty w CDA co sądzicie?

Polecane posty

Jak dla mnie zbędny add-on. Wszystkie plakaty-kalendarze z CDA wylądowały u mnie w szafie- nie ten wiek chyba już, by zawalać ścianę/drzwi plakatami. Osobiście upodobałem sobie antyramy ;P. Tak, tak, mogę sobie taki plakat we wspomnianą antyramę wsadzić, ale Panowie- te zagięcia! XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja (w porównaniu z MaciaS) jestem popaprany i plakat z Wiedźminem wisi u mnie, JEDNAKŻE MAM TAPETY NA ŚCIANACH! Głupotą jest pryskać ściany sprayem w domu (chyba że masz do tego talent).

Podkładka była ok a plakat w formie kalendarza też jest spoko. Jak coś dodadzą to i tak kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty fajna, ale niestety chyba dośc droga rzecz. A plakat kalendarzowy by się przydał, jak raz na początek stycznia, najlepiej jak ten kilka lat temu, z każdym miesiącem osobnym i...z postaciami z gier na każdej karcie :) A teraz największy problem byłby z wyborem gier, choć pewnie na plakacie będzie nowy Asasyn i Modern Warfare, z czego się będę bardzo cieszył... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty fajna, ale niestety chyba dośc droga rzecz. A plakat kalendarzowy by się przydał, jak raz na początek stycznia, najlepiej jak ten kilka lat temu, z każdym miesiącem osobnym i...z postaciami z gier na każdej karcie :) A teraz największy problem byłby z wyborem gier, choć pewnie na plakacie będzie nowy Asasyn i Modern Warfare, z czego się będę bardzo cieszył... :tongue:

Masz racje, kalendarze pare latek temu byly świetne. Pamietam np. kalendarzyk gdzie na każdej stronie była inna panienka z gierki. Byłbym w stanie spokojnie dopłacić za noworoczny numerek z takim dodatkiem ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja (w porównaniu z MaciaS) jestem popaprany i plakat z Wiedźminem wisi u mnie, JEDNAKŻE MAM TAPETY NA ŚCIANACH! Głupotą jest pryskać ściany sprayem w domu (chyba że masz do tego talent).

Podkładka była ok a plakat w formie kalendarza też jest spoko. Jak coś dodadzą to i tak kupię.

Też uważam, tak jak ty. Pryskanie ścian to głupota... A co do dodatków do pisma to taki kelendarz (w formie plakatu lub podkładki) oraz z 2 plakaty w roku. To w zupełności wystarczy...

@agonus

Ankieta głupim pomysłem nie jest :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przeciwko plakatom nic nie mam. Martwi mnie jednak podniesienie ceny, która nastąpi, jeśli plakaty będa dodawane. Szczerze mówiąc jesli miałbym do wyboru płacenie 20 zł za plakat lub płacenie 20 zł za jakiegoś dobrego pełniaka, to wole juz pełniaki. Plakaty owszem są przyjemnym dodatkiem, lecz nie chciałbym za nie placic o jakieś 4-5 zł drożej. Od czasu do czasu np. do wydania grudniowego lub wydania urodzinowego można dołączyć jakiś plakacik i podnieść cenę o tam 1 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd pomysł, że zaraz o 4-5 zł cena wzrośnie? :happy: Zawsze plakat był dodawany z Tipsomaniakiem i CDA kosztowało 16 zł :happy: No ale i tak raczej mało kto chce plakatu co numer :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luq92

Ale teraz jest krysys i (niestety) wątpie, że jak bedzie CDA z plakatem i tipsomaniakiem za 16 zł :/ Pewnie troche drożej będzie... Ale to tylko moje domysły :happy: No, a plakatów to osób chce mało. I to takie osoby, które widocznie chcą z CDA zrobic Bravo z 10 plakatami :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd pomysł, że zaraz o 4-5 zł cena wzrośnie? :happy: Zawsze plakat był dodawany z Tipsomaniakiem i CDA kosztowało 16 zł :happy: No ale i tak raczej mało kto chce plakatu co numer :laugh:

Fakt, mogłem trochę przesadzic z 4-5 zł. Ale z tego, co mozna zrozumieć na forum, to troche osób chce plakaty co numer. Dlatego pomysł z 4-5 zł. Dla mnie 2 plakaty w zupełności wystarczą. A jak ich wogóle nie będzie, to płakac ja ta nie będe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wprowadzenie plakatu w każdym numerze CDA jest projektem nierealnym. Cena na pewno nie wzrosła by tylko o 1-2 zł, ale co najmniej o 5-6 zł. I kryzys nie ma tu nic do rzeczy. Chodzi bardziej o to, że, gdy plakat jest dodawany raz na jakiś bardzo długi okres czasu, to redakcja jest w stanie znieść mniejszy zysk ze sprzedaży, żeby tylko utrzymać stałych czytelników. Ale, jeśli robiliby to z każdym numerem, zyski zmniejszyłyby się dramatycznie. Rozwiązaniem tego problemu byłoby zamieszczanie większej ilości reklam w piśmie, ale już ta ilość, która jest obecnie zbiera BARDZO negatywne oceny wśród większości czytelników. Także redakcja postępuje rozsądnie nie zważając w tym aspekcie (można tak napisać?) na opinie czytelników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Dla mnie chore (nawet bardzo) jest czepiać się ilości reklam w piśmie. Powiem więcej, to totalny idiotyzm. Po co pruć się o coś, co możesz z powodzeniem ominąć, przełożyć na następną stronę i nawet nie zauważyć o czym jest reklama, którą właśnie olałeś/aś. Do ciężkiej cholery, jeśli chcecie mieć świetne pismo, z masą sensownych dodatków, na które będzie stać właścicieli (czy kogoś, kto tam wymyśla.. dodatki do cd-action..), to nie czepiajcie się tego, że trzeba na te dodatki zarabiać! Shit!

Po drugie, już mniej inwazyjne. Plakaty są jak dla mnie jak najbardziej wskazane, ale tak mniej więcej.. jeden na 3 numery. Myślę, iż nie każdy chcę mieć oklejony plakacikami pokój i wygląać "krejzi" (a jeśli chce, to niech kupuje "Bravo"), ale.. taki plakat w rodzaju "Nie wchodzić! Niebezpieczeństwo śmierci" z jakimś "Księciem" czy "Seriusem Samem" w tle celującym w czytającego mnie by się tam przydał... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...