Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LilMeds

Plakaty w CDA co sądzicie?

Polecane posty

Jestem zdecydowanie ZA! :happy:

Wcześniej dostawaliśmy plakaty okazyjnie, które były b. dobrej jakości ( Plakat Xardasa z G3 jeszcze przysłania moje drzwi od pokoju :cool: )

Gdyby znowu od redakcji wyszła taka inicjatywa byłoby super. Jakiś plakacik ważniejszego wydania kwartału ( np. na początek 2009 byłoby to GTA IV a za niedługo Risen lub nowy NFS)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem świetnie jeśliby w CDA zamieszczano plakaty, nawet jeśliby zdrożało o kilka/kilka-naście złotych.

Już wcześniej się o tym wypowiadałem ale się powtórzę. CDA to nie Bravo Girl ani pismo dla plakaciarzy :laugh:

Dobrze powiedziane :] Jak ktoś chce plakat, to niech sobie wydrukuje, albo gdzieś pójdzie i powie, by mu zrobili taki profesjonalny plakat na kredowym papierze :D

[...] na początek 2009 byłoby to GTA IV a za niedługo Risen lub nowy NFS)

I byłyby kłótnie. Bo np. ja zamiast NFS wolałbym CoD:MW2, a jeszcze ktoś inny ACII...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś już się spotkałem z takim tematem. Ale to nic nie da, bo niektórzy mają w du... tj. w nosie plakaty. Ale są też ludzie którzy nie chcą płacić kosmicznych pieniędzy za plakaty na Allegro (nie dosyć, że za plakat chcą nie wiadomo ile, to jeszcze dochodzi do tego przesyłka - w specjalnej tubie, aby plakat przyszedł w dobrym stanie, przez co przesyłka kosztuje tyle samo co plakat). Tak więc jedni chcą, inni nie - na końcu stanęło na tym, że plakaty będą co jakiś czas, 2-3-4 razy w roku. Szkoda tylko, że ostatnio o żadnym plakacie ni słychu, ni widu. Może to przez ten kryzys... Ale pomimo wszystko przydałby się jakiś papierek do powieszenia na ścianię (toaletowy już mi się znudził...). Chętnie zapłaciłbym za CD-A z plakatem dodatkowe 2-3zł. Ale jak narazie możemy mieć tylko nadzieję, że ktoś w redakcji zakrzyknie: "Eeejjj chłopaki, dajmy im jakiś plakat! ... Taak, wiem że składasz na nowiuśkiego Ferrari, Mac, ale czytelnicy się tego domagają!" Jeśli tak się stanie, to za miesiąc będziemy mieli super plakat z... autem Ferrari, którym jeździ redaktor naczelny. A jednak starczy na obydwie rzeczy :D

PS. No co, mało spałem! Potem takie "bzdurki" wychodzą ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Szkoda tylko, że ostatnio o żadnym plakacie ni słychu, ni widu. Może to przez ten kryzys... Ale pomimo wszystko przydałby się jakiś papierek do powieszenia na ścianię (toaletowy już mi się [...]

PS. No co, mało spałem! Potem takie "bzdurki" wychodzą ^^

Jeżeli mnie pamięć nie myli, to Smuggler gdzieś pisał, że plakat w tym roku ma się pojawić... A może mówić o Tipsomaniaku? Mniejsza o to :P Miejmy nadzieje, że będzie, choć osobiście wolałbym podkładko-kalendarz pod płytke ^^

PS: 'Mało spałem'? To dla Ciebie TA godzina to już pora na wstanie? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że plakat mógłby się pojawiać dwa razy w roku :turned:. Raz na wakacje, a raz na święta (chociaż jeśli cena miałaby się z tego powodu podnieść, to na święta raczej nie, bo trzeba się urządzić w Wigilię :wink:). Pamiętajcie jednak forumowicze, że plakaty to nie najważniejsza rzecz! Przecież liczy się przede wszystkim pismo i (/lub) gry, prawda? Ja nie potrzebuję tego TERAZ i KONIECZNIE. Powinien to być tylko miły dodatek, gdy Redakcja zechce dołączyć taki plakat!

Ale korzystając z tematu: mam prośbę do Redakcji, czy moglibyście dorzucić do przyszłego numeru spec. albo innego wybranego przez Was, nową podkładkę pod myszkę? W poprzedniej z nr. "12/2007 (146), Grudzień" już zaczęły mi wypadać kartki i klej całości nie trzyma... :sad: Nie to, że nie szanuję, po prostu minęło sporo czasu, więc naturalnie się sypie.*

*Wiem, że przecież mogę sobie kupić w sklepie, ale zadaję tylko pytanie ;) Liczy się przecież logo CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod płytkę? :laugh: A nie myszkę? :laugh: Strasznie Wam wszystkim ten bajer się spodobał :laugh: No cóż, przynajmniej nie jestem sam :happy:

Znaczy sie pod myszke... Pod płytke raczej sie nie da xD

Sądzę, że plakat mógłby się pojawiać dwa razy w roku :turned:. Raz na wakacje, a raz na święta (chociaż jeśli cena miałaby się z tego powodu podnieść, to na święta raczej nie, bo trzeba się urządzić w Wigilię :wink:). Pamiętajcie jednak forumowicze, że plakaty to nie najważniejsza rzecz! Przecież liczy się przede wszystkim pismo i (/lub) gry, prawda? Ja nie potrzebuję tego TERAZ i KONIECZNIE. Powinien to być tylko miły dodatek, gdy Redakcja zechce dołączyć taki plakat!

Ale korzystając z tematu: mam prośbę do Redakcji, czy moglibyście dorzucić do przyszłego numeru spec. albo innego wybranego przez Was, nową podkładkę pod myszkę? W poprzedniej z nr. "12/2007 (146), Grudzień" już zaczęły mi wypadać kartki i klej całości nie trzyma... :sad: Nie to, że nie szanuję, po prostu minęło sporo czasu, więc naturalnie się sypie.*

*Wiem, że przecież mogę sobie kupić w sklepie, ale zadaję tylko pytanie ;) Liczy się przecież logo CDA.

A ja dołączam się do prośby :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam, ze do CD-A spokojnie co miesiąc mogliby dołączać jeden - dwa plakaty i tu prośba do redaktorów: prosze nie pisać, ze przez to cena pisma wzrosła by nie wiadomo o ile, bo jakimś cudem co miesiąc znajdowałem plakaty w nieodżałowanym i skandalicznie tanim Click!'u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ja podkładek pod myszy nie używam. Zato pamiętam ja kiedyś w CDA było etui na płyty. Bardzo przydatna rzecz! Może zamiast podkładki, kalendarza, lepiej byłoby dać etui na płytki? Ale troche offtop się zrobił, miało być o plakatach a zeszło na etui.... Antyfani musieliby być bardzo grzeczni w tym roku żeby smuggler miał dobry humor na święta :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etui zamieszczone jakiś czas temu używam do dziś i kolejne na pewno jest świetnym pomysłem.

Co do plakatów... szczerze nie mam zdania, traktuję je raczej jako bonus, przecież nie będę ich wieszać w pracy w biurze ;-)) .... jeszcze tylko tego brakuje by pracownicy dowiedzieli się, że szef to nie tylko gracz, a jeszcze nałogowy czytelnik CDA ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE :down:

Po co mi plakaty,podkładka, etui ?!

1.Nie jestem jeszcze tak popaprany, aby wieszać sobie plakat z wiedźminem nad łóżkiem :dry:

2. Podkładka ? Mam swoją , która mi wystarcza . . .

3. Etui ? Gry trzymam na szafce w oryginalnych pudełeczkach . . . No tak jak się ściąga z netu gry to potrzebne etui :mad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nad biurkiem plakat z Lostów. Plakat z Wiedźminem oddałem kumplowi, bo mnie molestował o niego. Jeśli chodzi o plakaty to jestem na tak.

Co do gadżetów - podkładki używam do dziś, etui również mi się przydaje, wkładam tam płyty z danymi i zdjęciami. Ja myślę, że takie dodatki są przydatne i jako niezbyt częsty dodatek świetnie się sprawdzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty?? No nie wiem jak by były jakieś fajne to tak ale ja bym ustalił że co 3 miesiące i gorsze pełniaki a tak lepsze co o tym sądzicie?? A podkładki lub etui to za duży wydatek na takie rozszerzające sie czasopismo i na taki nakład.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam, ze do CD-A spokojnie co miesiąc mogliby dołączać jeden - dwa plakaty i tu prośba do redaktorów: prosze nie pisać, ze przez to cena pisma wzrosła by nie wiadomo o ile, bo jakimś cudem co miesiąc znajdowałem plakaty w nieodżałowanym i skandalicznie tanim Click!'u.

Ale jakie jakościowo i wielkościowo te plakaty były... hmm?

Etui zamieszczone jakiś czas temu używam do dziś i kolejne na pewno jest świetnym pomysłem.

[...]

A jak dokładnie to etiu wygląda? I kiedy ostatnio było takie dane do CDA? :)

[...]

1.Nie jestem jeszcze tak popaprany, aby wieszać sobie plakat z wiedźminem nad łóżkiem :dry:

[...]

Ja mam nad łóżkiem pełno plakatów z Nelly Furtado... I co też jestem porypany? Plakaty z gier mają miejsce nad kompem raczej, a nad łóżkiem w ostatecznośći :)

Chodzi też o inne ciekawe gadżety nawet taki długopis z logiem CDA byłby fajny ^^

To nie byłby głupis pomysł :happy: Ale bym szpanował takim długopisem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...