Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RamzesXIII

Polskie gry

Polecane posty

Napsujem krwii Helmutt'owi. Wiedźmin jest moim faworytem, obok niego Gorky 17.

Two Worlds chowa się gdzieś w tle za wiedźminem, odbiłem się od niej głównie przez tragiczny voice acting i nieinteresującą fabułę. Muszę do niej wrócić ale nie jako do RPG, raczsej jako HnS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi two worlds przez jakiś czas się podobał, ale niestety coś z tą grą jest nie tak. Niby wiele frakcji do któych można się przyłączyć, ale zależności między nimi i powiązania są tak niejasne, jak zresztą caly świat. Twórcy stworzyli wileki rozbudowany świat, ale naprawdę ciężko się w tym wszystkim połapać.

Nie powiedziałbym że Wiedźmin to mój ulubiony RPG ale napewno jeden z lepszych jakie grałem. Wiele pomyslów jest świetnych i o wiele lepiej wykonanych niż w zagranicznych grach. Dla mnie to najlepsza polska gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Earth 2150 byl boski. Gdyby tylko bardziej rozreklamowano ta gre i oszlifowano balans stron wyszedlby zabojca War/Star-Craft.

Gra bylo po prostu niewiarygodnie rozbudowana. Tunele, modulowa budowa pojazdow, dzien/noc, swiatla wlacz/wylacz, pola silowe, dziala dzwiekowe, elektryczne, laserowe, jonowe, wstrzasowe, plazmowe, modyfikowanie broni na budynkach i wiezyczkach, doswiadczenie, amunicja, systemy zaklocajace, temperatura, predkosc wiatru, po prostu multum.

Minusem byla chyba tylko dosc ciezka do przejscia kampania. No i balans stron, ale nie byl on tak wyraznie naruszony jak w np. Red Alert 2/3.

Fajny byl tez Two Worlds, aczkolwiek pelny byl malutkich bledow i utrudnien. Poczatek gry byl bardzo dobrze zrobiony, pozniej tworcy odpuscili sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polskich producentów najmilej wspominam produckje Techlandu i CDProject RED. Obie części Call of Juarez były bardzo dobre. Jedynka mnie zauroczyła i grałem w nią z rozdziawiona buzią. Dwójka mimo, że nowsza nie zrobiła na mnie takiego szału jak poprzedniczka. Bardzo dobra gra, otwarty świat, zadania itp. Ogólnie dobre gry. Wiedźmin jest znakomitą produkcją i grało mi się w niego naprawdę wyśmienicie. Dziesiątki godzin spędzonych przy tej grze po prostu dały mi dużo uśmiechu na ustach i mogę się zgodzić ze stwierdzeniem: Polak potrafi. :smile:

P.S. A zapomniałbym o fenomenalnym dla mnie Two Worlds. Świetny RPG, w który grało mi sie lepiej niż w Gothica 3. Kawał dobrej roboty. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najmilej wspominam Painkillera oraz Xpand Rally eXtreme. Painkiller spodobał mi się, dzięki szybkiej, krwawej akcji oraz posiadał świetny tryb multi, a XR eXtreme - pierwsza polska gra w jaką grałem i mam do niej spory sentyment. Poza tym jest jeszcze Code of Honor 3 - to jest naprawdę niezła gra. Nie spodziewałem się tak niezłego tytułu po chłopakach z CI, ale widać, cuda się zdarzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie to jestem patriotą i sam szukałem dobrych polskich gier. Udało mi się takowe znaleźć:) O to one:

Call of Juarez:Bardzo fajny fps z fajnym bullettime'm i fabułą.Etapy z Billym przeklinałem ale nie oznacza że nie były w aż tak złym rozwiązaniem. Druga częśc czyli Więzy Krwi,daje na pewno lepszą grafikę,mniej więcej tyle samo godzin rozgrywki lepsze rozwiązania jak i gorsze. Ogólnie Call of Juarez jest taką marką że można się nią chwalić bez bicia.

Następnie Painkiller: Jedna z lepszych polskich gier w dodatku bardzo nie doceniona. Fabuła nie gra tutaj dużej roli,jest tylko zarys. Grafika jak i grywalność stoją na dobrym poziomie. Multiplayer także. Daje mocno w kość jeżeli znajdziesz jakiś serwer. Nie rozumiem że ta gra normalnie była wystawiana na zawody e sportowe i tak mizernie prezentuje się multiplayer. Dalszych części Painkillera nie ma co komentować. Po pierwsze że to już nie dzieło polaków a po drugie nie dorastają do pięt pierwszej odsłonie. Wiedżmin: RPG z fajnym systemem walki,Dobrą fabułą i grafiką. Nie bez powodu została obsypana nagrodami i okrzyknięta najlepszą grą RPG 2007 roku. Infernal: Pod względem fabuły jest w miarę,grafika jest na dobrym poziomie. grywalność mogła by być lepsza ale nie jest żle,jest krótka 6-7 godzin. Za to dialogi i dubbing postaci jest naprawdę mocną stroną tej gry. Xpand rally: Uważana za lepszą od colinow mniej więcej czwartego i piątego. Także od Richard Burns Rally kiedy to te gry konkurowały najmocniej z tą grą. Grafika jest ekstra. System jazdy mógł by być lepszy ale nie jest źle. Szkoda też że nie ma licencji na prawdziwe nazwy samochodów. Według mnie to są dobre polskie gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najlepsze wspomnienia mam po "Crime Cities". zero oczekiwań, nic nie słyszałem o grze wcześniej a jak odpaliłem to wsiąkłem. jakaś taka magia "Piątego Elementu" i "Blade Runnera" od strony taksiarza :) . można to odpalić na Windows 7 ? albo polećcie coś podobnego nowszego :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem ostatnio w włatcy móch magiczni wojownicy 2 powrót_pan_czan_dragona. Jest to platwormówka na dwie godziny, masz 4 postacie do wyboru i jak chcesz sprawdzić jak się gra każdą z nich to gra starczy dla ciebie na dłużej, ta produkcja ma na plus grafikę jak w serialu. Moja ocena to 6/10, a na plus warto zaliczyć jej cenę tylko 8zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najlepiej grało się w Wiedźmina, Call of Juarez i Painkillera, szkoda, że Polacy robią tak mało gier, ale może zmieni się to w przyszłości, potrzebne są nam sukcesy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wspominane prze zemnie Polskie gry to:

Painkiller- świetna zabawa z masakrowaniem zombiaków i innych potworów (są one wykonane świetnie), oraz niesamowite emocje. Ta gra jest na prawdę świetna.

Wiedźmin- dziesiątki godzin spędzone przed komputerem chyba mówią same za siebie, od tej gry nie da się oderwać... Niesamowicie poprowadzona fabuła (wielotorowo), świetna walka, oraz sam Geralt (prawie tak go sobie wyobrażałem, po przeczytaniu książki).

Call of Juarez 1 i 2- solidne strzelanki, z emocjonująca wymianą ognia. Nie wiem, dla czego wszyscy tak nie lubią misji Billym... Bardzo fajnie się strzela z łuku do "złych" kowbojów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie produkcje? Pewnie okaże się to krzywdzące, ale dla mnie istnieje tylko Wiedźmin :) Jasne, słyszałem jeszcze wiele dobrego o pierwszych częściach Painkillera, ale są to tylko dwa tytuły, które kojarzę, że mogą śmiało pokazywać się na Zachodzie. Czekam, BTW. na część drugą przygód Geralda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...