Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nowa strona www.cdaction.pl

Polecane posty

Jako, że nie zauważyliście mojej wypowiedzi o RSS:

Jak to nie zauważyliśmy? Zauważyliśmy! Tylko nie skomentowaliśmy. Ale skoro trzeba - oto komentarz: o RSS wiemy, będziem dodawać!

Ja bym BARDZO prosił o możliwość wchodzenia na swój profil ze strony głównej...

Oczywiście nasz błąd - w poniedziałek będzie już ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak starszych newsów

Po raz kolejny: KLIKNIJ NA PRZYCISKU ARCHIWUM W GORNYM MENU ALBO NA JAKIMS DNIU W KALENDARZU.

I właśnie dlatego kalendarz powinien być na górze.

Może w formie paska pod zakładką "Archiwum", zamiast napisu "Zapraszamy do archiwum strony CD-Action"?

W ten sposób nie tylko będzie zawsze pod ręką, ale zaoszczędzi się też całkiem sporo miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już do stronki przyzwyczaiłem :thumbsup:. A skoro podtytuł tego tematu to "Forum Actionum -> Wszystko o CD-Action -> Magazyn CD-Action -> Nowa strona www.cdaction.pl", to chciałbym się Ciebie Hut zapytać, czy moglibyście dać do jakiegoś najbliższego (może wakacyjnego) numeru nową podkładkę pod myszkę? Bardzo o to proszę, bo ciągle używam tej z grudniowego numeru 2007r. :tongue:. A ona już zaczęła się niszczyć :[

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona wygląda lepiej niż wcześniej, jest bardziej nowoczesna. Jasne, że pojawią się głosy krytyki. Ponieważ większa część użytkowników przyzwyczaiła się do starego designu i nowy właśnie z tego względu im nie opdowiada. Cieszę się, że zmiany w końcu nadeszły!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się Ciebie Hut zapytać, czy moglibyście dać do jakiegoś najbliższego (może wakacyjnego) numeru nową podkładkę pod myszkę? Bardzo o to proszę, bo ciągle używam tej z grudniowego numeru 2007r. :tongue: . A ona już zaczęła się niszczyć :[

Jeśli już to ze SPECA z 2005 roku (konkretniej tzw. Numer trzynasty).

PS. Swoją drogą - ja też mam te podkładkę i jedyne co uległo zniszczeniu to logo (kompletnie się starło, ale nie dziwota, podkładka ma prawie cztery lata).

Trza szanować:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówąc poprzednia wydawała mi się o wiele lepsza. Byłą jakaś taka bardziej czytelna, wszystkie informacje mieściły się bez przewijania paska i nie trzeba było szukać sondy. Stare dobre, nowe złe :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest paskudnie. Wszedłem po kilku dniach przerwy i co widzę? NIC. Właśnie nic. Wielka czcionka jakbym zmienił rozdzielczość monitora, wszystko splecione w jedną całość i nie wiadomo o co chodzi. Wcześniej było super - z jednej strony gry, z drugiej coś o czasopiśmie i stronie. A najważniejsze newsy były podzielone na zwykłe, filmy oraz obrazki. A teraz kicha, bo wszystko jest posklejane i nieprzejrzyste. Wielki minus. Mam nadzieję, że powrócicie do starego layoutu.

Tak po zastanowieniu, to sądzę, że powinna zostać dodana opcja wybrania odpowiedniej skórki - nowej lub starej (co kto woli). Wiecie, klikasz - i masz to co wtedy. Klikasz znowu - i jest to, co teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówąc poprzednia wydawała mi się o wiele lepsza. Byłą jakaś taka bardziej czytelna, wszystkie informacje mieściły się bez przewijania paska i nie trzeba było szukać sondy. Stare dobre, nowe złe :(

Wg mnie to dobrze, przynajmniej więcej newsów mieści się na stronie, bo trzy newsy to trochę bidnie. A sonda jest fajnie umiejscowiona z boku. Ale kalendarz mógłby wrócić na swoje miejsce ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje kalendarza, dzięki, któremu wiedziałem kiedy można wypatrywać zapowiedzi numerów ;) Jako, że nie kupuje cda regularnie i nie wiem kiedy wyjdzie następny numer ten ficzer był bardzo przydatny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie odświeżona strona. Super ulepszony kalendarz odliczający czas do dnia zero i pokazujący wszystko po najechaniu na datę !!! Duży plus !! Do tego przejrzyste newsy pisane wyraźną czcionką i skróty do konkretnych działów. Jest świetnie !!!! Oby tak dalej !!! :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ktoś o tym wspominał wcześniej ale przydałaby się odrębna podstrona z newsami - miałem wcześniej zakładkę www.cdaction.pl/news i od razu mogłem przeczytać najnowsze wieści a teraz tak się nie da, trzeba operować z głównej strony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Beznadzieja :confused:

Przepraszam, ale strona CD-Action jest dla niedowidzących? Większe obrazki w "Polecamy" rozumiem, ale bez sensu zostały powiększone newsy, tylko po to by obrazki były większe... Po cholerę mi duży obrazek, gdy news mnie nie interesuje? Powinno być tak, że duże obrazki wczytują się dopiero, gdy wejdzie się na danego newsa. Jednym słowem newsy ze starej strony były IDEALNE.

Nie rozumiem też dlaczego został sam pasek Polecamy. Menu w poprzednim wcieleniu było bardzo dobre - wybierałeś kategorię i z niej to co cię interesuje. Teraz trzeba tego szukać gdzie indziej (jeszcze nie znalazłem...).

Kalendarz. Matko, kalendarz jest najważniejszy. Można rzucić okiem który dzień dziś i mamy i odnaleźć się w czasoprzestrzeni ;) Powinien być u samej góry, bo często wchodzić się na stronę CDA, tylko po to, by rzucić okiem ile czasu do kolejnego wydania w kiosku 15 zł ;)

Potem mamy Na skróty. Według mnie powinno to być podciągnięte jako osobna kategoria do belki z Polecamy.

Jeszcze niżej mamy...Szukaj? ocb? Opcja szukaj w środku strony. "Genialne". Tym bardziej, że mamy taką samą opcję u samej góry...

Polecamy dyskusje na Forum - bardzo fajne, najciekawsze tematy. Ostatnio dyskutowane tematy - już mniej. Przy prędkości powstawania nowych postów, to będzie w tamtym miejscu okropny bałagan.

Galeria i Action TV. To chyba kiedyś było u góry do wyboru z menu. Powinno to tam wrócić. Ja chcę stare dobre menu :(

Newsy najczęściej czytane/komentowane powinny być wyżej. Gdy przesuniecie rzeczy, o których pisałem, znajdzie się bardzo dobre miejsce.

Sonda - padłem. Kto taki "inteligentny" dał ją tak nisko? Może specjalnie, po to, by była ona dla najbardziej wytrwałych? "Udało ci się nie usnąć przy przewijaniu strony? Brawo! Mamy dla ciebie bonus - ankietę...". Podziękuję. Proponuję jak najszybciej zrobić ankietę odnośnie nowego wyglądu strony i dać ją na samą górę. Niech zagłosuje każdy, kto wchodzi na stronę.

Zbiór TAGów jest dobrze. Powinien być na końcu, bo tam jego miejsce :P

Ogólnie można wyciągnąć takie wnioski - strona CD-Action zmienia się w stronę dla casuali, którzy muszą mieć wszystko na wierzchu...

Najlepiej będzie przywrócić poprzednią wersję strony - była świetna.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale strona CD-Action jest dla niedowidzących? Większe obrazki w "Polecamy" rozumiem, ale bez sensu zostały powiększone newsy, tylko po to by obrazki były większe... Po cholerę mi duży obrazek, gdy news mnie nie interesuje?

OK, bedziemy pytac cie, ktore newsy cie interesuja i do nich wstawiac wieksze obrazki.

Kalendarz. Matko, kalendarz jest najważniejszy. Można rzucić okiem który dzień dziś i mamy i odnaleźć się w czasoprzestrzeni ;) Powinien być u samej góry, bo często wchodzić się na stronę CDA, tylko po to, by rzucić okiem ile czasu do kolejnego wydania w kiosku 15 zł ;)

A wpadles na to, ze kalendarz moze miec tez jakas inna funkcje? Np. archiwum newsow? Kurcze, co za zbieg okolicznosci - to by sie nawet zgadzalo z tym napisem na belce tytulowej kalendarza! Kliknij sobie na jakis dzien. Łał, co nie? (Podpowiedz: klikac nalezy na przeszle dni, bo do przyszlych nie mamy jeszcze newsow).

Galeria i Action TV. To chyba kiedyś było u góry do wyboru z menu. Powinno to tam wrócić. Ja chcę stare dobre menu :(

Mowisz o okienku z polecanymi zasobami? Nie wiem, czy zauwazyles, ale w tym okienku nie bylo wszystkich nowosci dodawanych na strone - tylko wybrane. Ale patrz pan - kolejna niespodzianka. Na gorze strony rzeczywiscie jest menu, w ktorym jest dostep do galerii i filmikow. Trzeba tylko powstrzymac naplyw lez rozczarowania i najechac myszka na opcje Zasoby. It's a king of magic.

Newsy najczęściej czytane/komentowane powinny być wyżej. Gdy przesuniecie rzeczy, o których pisałem, znajdzie się bardzo dobre miejsce.

Sonda - padłem. Kto taki "inteligentny" dał ją tak nisko? Może specjalnie, po to, by była ona dla najbardziej wytrwałych? "Udało ci się nie usnąć przy przewijaniu strony? Brawo!

Z tego co piszesz wnioskuje, ze wedlug ciebie WSZYSTKO powinno byc wyzej. Zgadnij co. Nie da sie.

Mamy dla ciebie bonus - ankietę...". Podziękuję. Proponuję jak najszybciej zrobić ankietę odnośnie nowego wyglądu strony i dać ją na samą górę. Niech zagłosuje każdy, kto wchodzi na stronę.

Zasugeruj to z uzyciem wiekszej czcionki, bo tej nie zauwazylismy.

Ogólnie można wyciągnąć takie wnioski - strona CD-Action zmienia się w stronę dla casuali, którzy muszą mieć wszystko na wierzchu...

Powiedzial ten, ktory przed chwila biadolil, ze zawartosc glownego okienka zostala przystrzyzona. I zarazem ten, ktoremu nie udalo sie dostac do galerii i filmikow. Jak widac trzeba jednak wyciagac niektore rzeczy na wierzch, bo nawet tacy, co uwazaja sie za hardkorowcow miewaja problemy.

Najlepiej będzie przywrócić poprzednią wersję strony - była świetna.

Nie byla. Dlatego zostala zmieniona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie przywrócić poprzednią wersję strony - była świetna.

Nie byla. Dlatego zostala zmieniona.

Może i świetna nie była, ale dla wielu osób była wystarczająco dobra. Może i mało było na stronie głównej, ale łatwo było się zorientować czego gdzie szukać. Ale to może być tylko wrażenie ta nowa strona sprawia jako że nie lubie zmieniania czegos co spełnia swoje zadanie, może jeszcze sie przyzwyczaje. Choc danie możliwości wyboru wyglądu strony miedzy nowym a starym, czytelnikom by nie zaszkodziło.

2 zmiany które mi rzucaja sie w oczy - teraz wreszcie ze strony głównej można wygodnie otwierac newsy w nowych panelach, to na plus, ale za to nowa wersja "polecamy" nie chce współpracowac z moim "pro" firefoxem 1.0.6, a zmieniac go nie zamierzam, wiec na minus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zdecydowanie czytelniej. Oby tak dalej. Jednak pomniejszył bym troszeczkę czcionkę newsów, być może (jeśli już mają być niebieskie - to nieco podjaśnił kolor tego niebieskiego) i przeniósł chyba jednak kalendarz na górę - tam gdzie był poprzednio, jakoś nie jest super wybitnie potrzebny a i w zasadzie na poprzedniej pozycji był bardziej zauważalny. Ogólnie o ile nie lubię zmian i zazwyczaj na róznych portalach jęcze że mi sie nie podobają (zresztą nie tylko portalach - ostatnio jęczałem mocno jak daliście duże pudełka na 1dvd ;p) tak tutaj naprawdę jest lepiej niż było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, bedziemy pytac cie, ktore newsy cie interesuja i do nich wstawiac wieksze obrazki.

Nie rozumiemy się. Chodzi mi, że przy newsach na głównej stronie nie są potrzebne aż tak duże obrazki, wystarczą miniaturki. Większe ich wersje powinny się znajdować na stronie z newsem.

A wpadles na to, ze kalendarz moze miec tez jakas inna funkcje? Np. archiwum newsow? Kurcze, co za zbieg okolicznosci - to by sie nawet zgadzalo z tym napisem na belce tytulowej kalendarza! Kliknij sobie na jakis dzien. Łał, co nie? (Podpowiedz: klikac nalezy na przeszle dni, bo do przyszlych nie mamy jeszcze newsow).

No dobrze, ale co to ma do mojej opinii? Chciałem tylko podniesienia kalendarza na górę strony, a dostałem porcję ironii...

Z tego co piszesz wnioskuje, ze wedlug ciebie WSZYSTKO powinno byc wyzej. Zgadnij co. Nie da sie.

Gdyby zmniejszyć rozmiar newsów i ich ilość, można by wszystko podnieść wyżej. Nawet podzielić stronę na 3 kolumny

Nie byla. Dlatego zostala zmieniona.

Dobra, przesadziłem. W przypływie emocji walnąłem słowo na wyrost ;) Ale na pewno była bardzo dobra, miała lepszą orientację i układ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...