Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nowa strona www.cdaction.pl

Polecane posty

Tak i nie. Bardzo dobrze wiem o istnieniu tej przeglądarki, lecz nie posiada ona tej funkcjonalności, która kiedyś istniała, lecz komuś przeszkadzała.

Teraz musiałbym przeklikać kolejno każdy numer i sprawdzać ctrl+F czy jest wzmianka o grze.

Kiedyś dawno temu można było w "Szukaj" wpisać nazwę gry i wyświetlało się wszystko co tej grze było w CD-Action.

Wpisałbym "Test Drive Unlimited 2" i pokazałoby w którym numerze była recenzja, w którym numerze było demo, a w którym była pełna wersja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam, nowy wygląd forum jest do niczego. Mniej czytelny, napaćkany... Po to mam monitor panoramiczny aby móc oglądać mulące forum reklamy w pełnym hd, tak? :/ A jak sytuacja wygląda na zwykłych monitorach crt 4:3?? Zabraliście te 1/3 miejsca a tych reklam jeszcze nie ma a czarne paski wkurzają.

Z drugiej strony - jako chytrus i skąpiradło - sam dawno bym sprzedawał to miejsce - kasa zawsze się przyda. I jeszcze by były reklamy zasłaniające całą stronę i commercial breaki przy każdej zmianie strony. Mazda RX8 kosztuje :). Więc rozumiem wasz punkt siedzenia ale sercem jestem zdecydowanie przeciw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwarka - przydatna rzecz, dobre ułatwienie

Panel logowania - estetyczny, ładny. Fajno! :wink:

Zwężone forum - Oh God Why? Męczący, fatalny pomysł. A mając monitor 17 cali potrafi to szczególnie mocno dopiec. Jestem na nie.

Pozdrawiam, Tirdaw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwężenie strony głównej i forum (zwłaszcza forum), to jest jakieś totalne nieporozumienie. Po pewnym czasie czytanie tej wąskiej kiszki staje się dosłownie męczące dla oczu. Bez kitu. Kiedyś można było nawet kilka godzin pod rząd czytać posty i człowiek by nawet o tej przypadłości nie pomyślał, a teraz?

Może zwróćcie uwagę Interii, żeby coś innego wymyślić z tymi reklamami. Niech będą u góry, na dole, między postami, ale na LITOŚĆ BOSKĄ nie zwężajcie tak tego forum.

P.S. Swoją drogą jestem ciekaw, czy od momentu wprowadzenia tych zmian, liczba nowych użytkowników wzrasta w tym samym tempie, co przed zmianami...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że napisałem w złym temacie, przenoszę moje wypociny tutaj :tongue: :

Mam pewną propozycję. Tyczy się ona działu metryki gier. Otóż zauważyłem, że część graczy ocenia daną produkcję długo przed jej premierą (na podstawie trailerów, zapowiedzi, itp.), co niekorzystnie wpływa na jej ocenę i najzwyczajniej ją fałszuje. Jeśli w metryce znajduje się gra, która nie miała jeszcze swojej premiery, możliwość dodania oceny powinna być zablokowana, a jeszcze lepiej gdyby w jej miejsce (do czasu premiery oczywiście) pojawiły się "Oczekiwania graczy" wyrażone również w punktach od 0-10. Później istniałaby możliwość ładnego zestawienia oczekiwań z oceną finalną.

Przykładów jest wiele, można chociażby podać takie Grand Theft Auto V: gra ma już ocenę 8.4, a tak naprawdę wartość ta wyraża oczekiwania wobec GTA V. Data premiery gry nie jest jeszcze dokładnie znana, a jedyne co widzieliśmy to trailer. Część głosów to zapewne pomyłki (związane z GTA IV) lub oceny dodawne z błahych powodów ("Aaa, bo nie przypadła mi do gustu poprzednia część, więc ta na pewno będzie do bani..."). Jeśli nowe GTA wyjdzie i okaże się co najwyżej przeciętną produkcją i wszyscy sobie to uświadomią, nikt kto nie jest podatny na "hipe" i głosuje wedle swojego sumienia, nie będzie brał tej oceny na serio...

Prosiłbym rozważyć z powagą moją propozycję, bo w przeciwnym razie będzie jeden wielki "bałagan" zamiast wierzytelnej metryki gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pewnych newsow nie da sie komentowac (bo wyskakuje blad)? Na przyklad tego. Czyzby dziwny zbieg okolicznosci, czy moze lezy tu jakis glebszy, ukryty sens? Prosilbym mimo wszystko o przyjrzenie sie sprawie, bo to juz nie pierwszy raz jest i niestety, jak dotad nie otrzymalem odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie nowy wyglad forum mi nie przeszkadza i jego czepiac sie nie bede. Mam jednak dwa "ale".

Primo - nie podoba mi sie zwezenie panelu "O mnie" w profilu. Moim zdaniem jest on teraz zbyt waski, przez co zawartosc profilu jest duzo mniej czytelna. W starej wersji moj profil dalo sie w miare latwo przejrzec, natomiast teraz jest on zapchany tekstem i aby dotrzec do konca trzeba przewijac dwa razy dluzej. Jednoczesnie nie do konca rozumiem dlaczego panel znajdujacy sie po prawej stronie profilu, zawierajacy belke z reputacja, kafelki ze znajomymi i liste ostatnich uzytkownikow odwiedzajacych profil, jest az tak szeroki. Patrzac na to, co sie w tym prawym panelu znajduje, dochodze do wniosku, ze jest on dwa razy szerszy od wyswietlanej w nim zawartosci. Gdzie sens, gdzie logika?

Secundo - Mimo, ze od wprowadzenia nowego ukladu uplynelo juz troche czasu i tak dosc regularnie (kilka razy dziennie) dostaje komunikat o bledzie kiedy staram sie otworzyc strone CDA, wejsc w jakiegos newsa czy napisac komentarz. Nie ma to zadnego zwiazku z komputerm, przegladarka czy laczem, bo te same bledy pojawiaja sie niezaleznie od tego, czy strone CDA odwiedzam z domowego komputera z przegladarka Chrome, sluzbowego kompa z IE i Firefoxem, a nawet z komorki z przegladarka Safari. Dopiero po jedno/dwu/trzykrotnym odswiezeniu strony udaje mi sie otworzyc newsa albo napisac komentarz. Czyzbyscie mieli problemy z serwerami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że problemy z serwerami. Jest to problem znany, zgłaszany wielokrotnie i jedyne co można robić, to mieć nadzieję na to, że wraz z nadchodzącymi ciepłymi i słonecznymi dniami, nadejdą również i lepsze czasy dla strony internetowej i forum CD-Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje jednej bardzo istotnej rzeczy- bezpośredniego odnośnika do blogów użykowników na cdaction.pl

Żeby się do tej sekcji dostać to tak jak do jakiegoś mega secret lvl'a, przy użyciu masy tajnych kodów.

Kilka ładnych lat już regularnie wizytuje stronę cdacion.pl i dopiero wzięcie udziału w jednym z konkursów, pozwoliło mi na odkrycie tego jakże cudownego blogerskiego zakątka.

Proszę o uproszczenie tej, jakże skomplikowanej i tajnej procedury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...