Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nowa strona www.cdaction.pl

Polecane posty

Przechodzenie do starszych newsów - bardziej intuicyjne się zrobi. .

Trochę jak Joda :D

Mam nadzieję. Można by dodać jeszcze do kalendarza ciekawsze premiery gier co by go wzbogaciło... ale premiera wydania CD-A wyrazie wyróżnione :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sam początek: stronka wygląda bardzo ładnie i to trza chwalić :smile: . Kolorystyka bardzo fajna, czcionki przyjazne dla oczu, newsy przejrzyste. Jednakże, dwie drobne rzeczy, które mi się nie podobają, a mianowicie umiejscowienie kalendarza i brak zaznaczenia na nim daty wydania kolejnego CD-A. Niby mała rzecz, a jak dla mnie robi różnicę. Ogólnie strona mi się podoba. :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się "nowy stary styl" nie podoba. Dla mnie nie jest on wcale intuicyjny, przejrzysty. O wiele wygodniej "pracowało" mi się na starym stylu.

1. Ktoś już wspomniał tu o takiś dziwnych małych paseczkach w rubryce "Polecamy" -całkowicie psują one wygląd, myślałem że coś nie nie wczytało itd.

2. Układ jak dla mnie zbyt pomieszany, kalendarz na dole (o zgrozo), niewygodne czytanie newsów tzn. zbyt długa lista, wolałem starą opcję. Po wejściu w dany news w rubryce "Podobne newsy" widać masowe powtórzenia newsów (rzeczywiście podobne bo te same w większej ilości).

3. Ciągle pozostaje niewielki limit znaków do wykorzystania w newsach, co zmusza czasami do spamu pisząc komentarz w np. 2-3 częściach.

Oczywiście utrzymanie ciemnej kolorystyki jest dużym plusem, bo nie męczy tak jak jasne/jaskrawe strony.

Jest tego troszkę więcej, ale niektórzy już to wymienili więc nie będę się więcej rozpisywał. Napisałem to co mnie najbardziej boli. Mam nadzieję, że redakcja umili czytelnikom przeglądanie strony poprzez choć częściowe zastosowanie się do ich sugestii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja zastosuje się do wszystkich sugestii ;-) Ta strona jest przede wszsytkim dla was, więc wam ma się podobać. Pewne zmiany były niezbędne teraz, by w przyszłości sajt mógł się bardziej rozwijać, jak wszystko co nowe (i w fazie beta) wymaga poprawek. Które są w drodze :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim przydałoby się wprowadzić tak jak w poprzedniej wersji łatwy dostęp do poprzednich newsów( wiecie- ta lista newsów i ichpodział na strony), przy okazji można by było zmniejszyć ilość widocznych na stronie newsów, podwyższyć kalendarz, dodać do newsów metryczkę z galerią( no te 3 screeny), zmniejszyć obrazek "główny" w newsie, dodać do newsów dawną tabelkę z informacjami( gatunek, platformy, strona itd..), można też oddzielić newsy związane ze stroną jak konkursy, łatki, recenzje dodatkowe/ zapomniane/ alternatywne do dawnego paska bocznego. To chyba będzie tyle jak ze mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona jest lepsza od poprzedniej, bardziej czytelna i przejrzysta - mniej klikania w poszukiwaniu interesujących newsów. Dołączę się jednak do lamentów o kilka szczególików ;), kalendarz zdecydowanie za nisko, czcionka nagłówków newsów trochę jednak za duża (przynajmniej w 1152x864) i wyszukiwarka jest zdublowana. Poza tym to kawał dobrej roboty, gratuluję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- powinno być ich więcej ( tzn. news'y z wielu dni, nie tylko jednego )

>>>pozwolę sobie odpowiedzieć za CormaC'a, co by się nie irytował, że kolejna osoba o to pyta. Tak więc po co jest kalendarzyk, na którym możesz klikać w konkretną datę? Nie wiesz. No to sprawdź. Domyślasz się? No to brawo:)

Wygląda nieźle, tylko jak teraz dostać się do starszych newsów?

>>> wystarczy przejrzeć jedną stronę do tyłu i zobaczyć jak CormaC tłumaczy, gdzie się przechodzi do starszych newsów.:D

A do redakcji: skoro wiele osób o to pyta, to widać wcale nie tak oczywiste to jest (tzn dla części użytkowników jest oczywiste, ale nie dla wszystkich).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie strona wyglada przejrzyscie i "milo" :). Jedynym problemem jest tylko pasek z prawej strony. Rozmieszczenie w nim elementow sprawia wrazenie strasznie chaotycznych(np. kalendarz na samym dole, pasek wyszukiwania w niezbyt intuicyjnym miejscu). Dobrze by bylo gdyby do kalendarza wrocila tez informacje za ile dni pojawi sie kolejny nr cda. Byc moze dobrym pomyslem byloby tez uzycie jakies biblioteki(pluginu?) ktory pozwoliby uzytkownikom na zwijanie okienek z informacjami o ostatnich postach itp., bo pasek z prawej strony wydaje sie tez troche za dlugi. Wszystkie dodatkowe elementy sa wlasnie tam "upchniete", wiec moze daloby sie to troche inaczej rozplanowac. Zaznaczam, ze wszystko uwagi to moje subiektywne odczucia :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nowa strona jest fajna ale co do kalędarzyka to muszę się przyczepić do tego , że nie pisze juz na nim ile dni do następnego numeru CDA . Może to i drobiazg ale za to jaki wygodny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się bardziej podobała poprzednia wersja strony. Newsy zajmują za dużo miejsca, kalendarz jest brzydszy i znajduje się w kiepskim miejscu. Czcionka jest stanowczo za duża, a poprzednia kolorystyka była lepsza. W sumie dobrze, że teraz łatwiej się dostać do newsów, ale powinno być ich mniej na jednej stronie. Wtedy wszystko było jakoś tak ładnie poukładane, a teraz jest po prawej stronie.

Za to podobają mi się nowe rzeczy takie jak:

-Polecamy dyskusje na Forum

-Ostatnio dyskutowane tematy

-Newsy najczęściej czytane

- Newsy najczęściej komentowane.

Ale ta chmurka tagów... po co to komu?

Zmniejszcie czcionkę, wrzućcie kalendarz na dawne miejsce i niech newsy zajmują mniej miejsca, za to z możliwością zmiany stron, tak jak wtedy, a będzie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj.... zdecydowanie przekombinowaliście. Powinniście nas rozumieć, iz mimo wielogodzinnego spędzania czasu przed monitorem, nie jesteśmy ślepi:P(a przynajmniej jeszcze nie:P) ZA DUŻA TRZCIONKA.:( (no chyba że to wy macie problem ze wzrokiem:p) no i kalendarz, powinien byc tam gdzie był!!!!! Odnosze wrażnie ,że to ma być taki chwyt marketingowy. Sądzę ,że każdy kto wchodzi na tą stronkę ,wchodzi poto aby sie dowiedzieć czegoś nowego.Więc kalendarz powinien wrócić na stare miejsce:)

Ogólnie nie jest źle ponieważ jest czytelna:) :diabelek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym BARDZO prosił o możliwość wchodzenia na swój profil ze strony głównej, bo jest tylko opcja 'wyloguj się' a wskoczyć do swojego profilu można tylko, albo przez forum, albo (sic!) po napisaniu posta. Generalnie nowa strona nie jest najgorsza, ale przemyślcie jeszcze dokładniej co ma być gdzie poukładane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym prośbę do webmastera, gdyby mógł zamienić obecną wersję logo CD-A na bardziej ostrzejszą.. na pewno gdy będziecie się przyglądać, zauważycie, że jest takie dość rozmyte.. dla porównania macie obrazek "userbary CD-A już są..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 rzeczy:

pierwsza, to kwestia logowania, co prawda dotyczyła też poprzedniej wersji, ale jest okazja żeby poruszyć :) a więc często mam kłopoty z zalogowaniem - tak jakby strona nawet nie próbowała mnie zalogować - nawet nie pojawia się informacja o niepowodzeniu. Zazwyczaj muszę się zalogować na forum i przejść na CDA.

2 - kalendarzyk. pomysł fajny, ale na razie mało rozwinięty. trzeba by przywrócić daty wyjścia CDA i dodać premiery gier, targi o grach itp. na razie jest (? :S) pusty

ps. jeszcze jedno - jak dla mnie najlepszym sposobem dystrybucji newsów był by kanał RSS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się BARDZO podoba nowa wersja stronki :D Układ jest bardzo przejrzysty, newsy lepiej poukładane, i po raz pierwszy "chmurka tagów" , aczkolwiek przy nazwie CD-ACTION jest nazwa BETA co oznacza, że pewnie jakieś modyfikacje się jeszcze pokażą wkrótce...ale dla mnie jest absolutna BOMBA ! O niebo lepsze od poprzedniej :DD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...