Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nowa strona www.cdaction.pl

Polecane posty

Nadszedł w końcu ten moment, w którym postanowiliśmy nieco przemeblować naszą stronę WWW. Jak wam się podoba to, co widzicie?

To w chwili obecnej początek ewolucji, ale chcemy, byście i wy zmianach tych uczestniczyli. Dlatego przyjrzyjcie się temu, co przygotowaliśmy i podpowiedzcie nam, co możemy poprawić, zmienić, ulepszyć (a na pewno będzie tego całkiem dużo). Czekamy na wszelkie opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm teraz jakby wszsytko było bardziej przejrzyste. Wszsytko ładnie opisane, teraz trudniej sie zgubić :)

Jak narazie mi się podoba. :) Myśle że własnie idziecie w dobrą strone, nie liczą sie bajery itp, a liczy sie elastyczność, przejrzystość. To tyle z mojej strony ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde.... Na pierwszy rzut bardzo mi się podoba :biggrin: już nie muszę przerzucać stron z newsami po to aby znaleźć co mnie interesuje.... Od mojej osoby wielki plus za zmianę :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba, wtedy wszystko ładniej wyglądało. Jedyny plus to to, że łatwiej odszukać interesujący nas news.

Czemu kalendarz jest na dole? I gdzie odliczanie do następnego numeru?

Co do zmian to moglibyście zrobić taki patent, aby można było ustawić sobie ramki (po prawej stronie) w dowolnej kolejności. Bo co mnie interesuje "Ostatnio dyskutowane tematy" lub "Polecamy dyskusje na Forum", ustawił bym sobie to na sam dół, i wtedy by mi to nie przeszkadzało.

Można by także dodać ramkę ze zbliżającymi się premierami ważnych gier :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany są bardzo widoczne. Jest czytelnie i przejrzyście. Duże litery rzucają sie w oczy. :)

Jedyna wada jaką do tej pory zauważyłem to kalendarzyk na samym dole. U góry bardziej pasował wg mojej opinii.

Zmiany idą jak najbardziej w dobrym kierunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę krytyki z mojej strony:

- Czy ja wiem... generalnie mi się nie podoba.

- Starsze ułożenie było bardziej intuicyjne.

- Najbardziej nie odpowiada mi umieszczenie kalendarza, moim zdaniem powinien być najwyżej.

- Litery w nagłówkach za duże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewolucja strony moim skromnym zdaniem w bardzo dobrą stronę, ale drażni mnie jeden mały szczegół (wybaczcie ale jestem pendantem :P) kalendarzyk. Wolałem jak był na górze po prawej.Po wczytaniu strony wystarczyło zerknąć na kalendarz i wiadomo kiedy ukaże się nowy CDA ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba, wtedy wszystko ładniej wyglądało. Jedyny plus to to, że łatwiej odszukać interesujący nas news. Czemu kalendarz jest na dole? I gdzie odliczanie do następnego numeru?

Co do zmian to moglibyście zrobić taki patent, aby można było ustawić sobie ramki (po prawej stronie) w dowolnej kolejności. Bo co mnie interesuje "Ostatnio dyskutowane tematy" lub "Polecamy dyskusje na Forum", ustawił bym sobie to na sam dół, i wtedy by mi to nie przeszkadzało.

Można by także dodać ramkę ze zbliżającymi się premierami ważnych gier :)

Zgadzam się w całości. Newsy powinny byc troche mniejsze bo za dużo miejsca zajmują. Nie lubie jak strony są tak wydłużone w dół. Troche za dużo tych wszystkich "ekraników" i tak wątpie żeby większość z nich korzystała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest spoko, jest teraz takie bardziej hmm... HD? No może rzeczywiście troszkę za duże, ale nie ma co narzekać, wygląda dużo fajniej niż wcześniej.

PS: Dlaczego nigdzie nie widzę opcji "dodaj komentarz"? Jest co prawda ale tylko tam gdzie już są inne komentarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus nowej strony to to że obrazki są większe. Ale za to wszystko inne jest olbrzymie i w ogóle mi się nie podoba, jeszcze ta niebieska czcionka :dry: ohyda po prostu. Na początku myślałem że coś mi się źle załadowało, ale widzę że to tak ma być. Moglibyście zrobić coś żeby rozmiar strony dopasowywał się do rozdzielczości bo teraz jest to wąskie, a długie przez to trzeba strasznie się nakręcić kółkiem myszki w dół żeby przeczytać wszystko. Jednym słowem w ogóle mi się nie podoba, wcześniejszy styl był dużo lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara strona była lepsza.

wszystko było pod ręką, było bardziej intuicyjnie.

teraz, trzeba przewijać, odwijać... ;D Czcionka nie psuje (duża, niebieska), dzisiejszy dzień w kalendarzu też na minus (białe cyfry na ostro błękitnym tle...)

chociaż... po co ja to piszę? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...