Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nowa strona www.cdaction.pl

Polecane posty

Mam tylko jeden problem ze stroną- archiwalia

Przeskakuje o jedną stronę dalej. wybieram interesujący mnie numer np. lipiec 2008, klikam. Informacje się ładują a pasek ładuje w standardowym ustawieniu czyli na bieżących numerach. Gdy następnie chce obejrzeć inny interesujący mnie numer muszę przeskakiwać znowu całość "stron miniaturek" co jest uciążliwe gdy przegląda się w roczniku np.2005.

Czy wynika to ze specyfiki strony czy dałoby się sprawić aby strona zapamiętywała wybraną przez nas ?opcje? paska miniaturek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakiś problem ze stroną. Otóż nie mogę zalogować się na profil z głównej strony ( górny prawy róg strony). Problemu tego już nie ma gdy usiłuję zrobić to z zakładki " forum". Kiedyś takiego problemu z logowaniem. Dziwna sprawa :confused:

podpisuję się pod XMidniteX. Ten kalendarz jest jakiś taki " pusty" a newsy na stronie pochodzą często z różnych imprez. Tych bardziej i mniej ważnych, ale jednak istotnych dla rynku komputerowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem dotyczący Waszej strony. Tzn. mam Windows XP i program antywirusowy Avira AntiVir Personal i od dwóch dni gdy chodzę po Waszej stronie (wcześniej się to nie zdarzało i dzieje się to tylko na stronie CDA) antywirus wyświetla że znalazł w plikach Cache Mozilli wirusa JS/Redirect.7495 . Gdy go skasuję i wejdę na np. jakiś Wasz artykuł znowu wirus. W związku z tym mam pytanko czy wina leży po mojej stronie czy po Waszej, i jeśli po mojej to jak temu zaradzić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość traffic520

W końcu jakie czasopismo taka strona bo ta stara stronka była brzydka ohydna i rzadko tak zaglądałem ale teraz to inna bajka. Pełen profesjonalizm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że lubię sobie poczytać nowinki, dowiedzieć się co w trawie piszczy, zdarza się że przeglądam waszą stronkę. Mam tylko niesmak z powodu waszego "zwyczaju", urywania tekstów w połowie zdania. Teoretycznie powinno to zachęcać do czytania. Mnie to zniechęca do przeglądania w ogóle - końcu wasza strona do demonów szybkości nie należy, trochę wczytanie newsa trwa. :( W związku z tym przyszło mi do głowy czy byłaby szansa na kanał rss. Treść newsa byłaby w nim cała. I nie byłoby problemu z wczytywaniem niepotrzebnie całej strony. Rzecz byłaby znacznie wygodniejsza.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...