Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nowa strona www.cdaction.pl

Polecane posty

już chyba wies.niak walczy bo 403 na głównej...

wies.niak nie walczy - wies.niak może patrzyć i modlić się, by ktoś wyżej zauważył problem.

Nie przeceniajcie moich możliwości.

I proszę, nie ma potrzeby, by 20 osób pisało "patrzcie, stronę zhakowali".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka, a parę tygodni tygodni temu, gdy zhackowali JoeMonster pytałem się Ghosta, czy mamy się obawiać. Cóż, nikt nie jest nieomylny. Ale wiadomo, wśród hackerów są tacy, którzy uważają się za rycerzy: pierwsi wykrywają luki i je poprawiają. A może wynajeli kogoś, by sprawdzić bezpieczeństwo? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
wies.niak nie walczy - wies.niak może patrzyć i modlić się, by ktoś wyżej zauważył problem.

Nie przeceniajcie moich możliwości.

Ok. Przepraszam za przecenienie możliwości i dołączam się do modlitwy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już chyba wies.niak walczy bo 403 na głównej...

wies.niak nie walczy - wies.niak może patrzyć i modlić się, by ktoś wyżej zauważył problem.

Zmartwię Cię, weekend jest, Ghosta w redakcji nie ma, w poniedziałek będzie...Ale, że jako dobry to Admin, to pewnie już wie i wysłal Wanię w pościg(razem z latrelkiem Smugglera). :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca na temat, ale lekko strasznawy jest fakt, że nie da się dostać na stronę główną CD-ACTION, a w googlach pisze, iż strona jest HACKED czyli zchakowana. Ktoś coś wie na ten temat?

Na dole wyniku z Google masz link podpisany jako "Kopia". Jest to link prowadzący do zapisu strony w cache'u Google. Jak widać ktoś wyczuł moment i zmodyfikował stronę tuż przed tym, jak stronę odwiedził crawler Google.

Proponuję, żeby skończyć tą dyskusję, to i tak niczego nie zmieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się stało z moim postem?

Wypowiem się ponownie, mam nadzieję, że teraz post nie "zniknie". No bo chyba nie złamałem regulaminu... Prawda?

Chyba, że chodziło o tego "buca". Przepraszam, ale irytacja mną panowała.

Akurat zauważyłem pana Ghosta na forum! No, to stronka CDA pewnie zaraz wróci. Uff, dobrze.

wies.niaku, a czym różnią się "możliwości" twoje od pana Ghosta? Obaj jesteście admini.

Do czego to dochodzi, że hakerzy włamują się na strony, żeby pozdrowić kobiety i im zaimponować?

Bukiet kwiatów byłby lepszym pomysłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...