Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Nowa strona www.cdaction.pl

Polecane posty

Gość Sondokan

Strona (nowa) CD-A IMHO odstrasza.

Layout nie jest ani sprecyzowany w kolorystycznie w barwy ciemne ani w jasne, jest taki... nijaki.

Krawędzie. Za kanciaste! Strona przypomina witryny z początków połowy pierwszej dekady XXI wieku. Więcej zaokrągleń, pastelowych barw (bez skrajności) lub metalicznych barw.

Rozmieszczenie elementów na głównej. Kilkadziesiąt pixeli wolnego w szerokości. Główny bar też pozastawia do życzenia (przyciski!). Po prostu jest miejsce a materiał jest opchany.

Poza tym pod szukajką mógłby być avatar zalogowanego użytkownika a nie bezpłciowa grafa dla wszystkich ta sama.

Dajcie trochę świeżości, jakieś elementy web 2.0!

Co do forum, jest dobre. Przydałoby się tylko trochę większe skontrastowanie barw (ale bez wodotrysków :happy:)

No, to na razie na tyle :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nowa strona jest mało czytelna, z prawej strony trochę za bardzo natłoczone. Sonda powinna być zaraz pod kalendarzem, a na stronie głównej mogłoby być jakieś góra sześć newsów a żeby sprawdzić starsze przełączałoby się na inne zakładki tak jak kiedyś. Obecnie w newsach nie wiadomo gdzie jest co i po prostu nie chce się ich czytać - wygląd odstrasza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po otworzeniu newsa z prawej strony wyswietlana jest tabelka z linkami do podobnych newsow. Moim zdaniem przydalaby sie tez tebelka ostatnich newsow, bo teraz zeby przejrzec kilka ostatnich newsow trzeba albo otworzyc je w osobnych zakladkach, albo po przeczytaniu newsa wracac na strone glowna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa, aby na stronce CD-A były jakies solucje/poradniki do gier pisane przez forumowiczów/chętnych? Szukałem ostatnio poradnika do Advent Rising, w tym kraju niestety trzeba zapłacić ponad 7 zł, na IGN jest bezpłatny, z poziomu strony. Czemu oni potrafią mieć za darmo, a u nas w niektórych przypadkach za demo trzeba płacić 11 zł ( tak, to prawda... ). Tak więc czy jest taka szansa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa, aby na stronce CD-A były jakies solucje/poradniki do gier pisane przez forumowiczów/chętnych? Szukałem ostatnio poradnika do Advent Rising, w tym kraju niestety trzeba zapłacić ponad 7 zł, na IGN jest bezpłatny, z poziomu strony. Czemu oni potrafią mieć za darmo, a u nas w niektórych przypadkach za demo trzeba płacić 11 zł ( tak, to prawda... ). Tak więc czy jest taka szansa?

Dobry pomysł:) Sam nie raz szukam po necie poradników. A takto wszystko w jednym miejscu. Wtedy to by była strona dla graczy pełną gębą:) Może jeszcze jakieś dema do ściągania...? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wygląd taki sobie. Poprzedni wygląd bardziej mi się podobał. Za dużo jest wg mnie upakowane na głównej stronie.

Zostawiłbym starą stronkę i nieznacznie bym ją przerobił np. newsy ze świata gier po lewej i "Z Życia CDA" po prawej powinny być zaopatrzone w scroll, a nie w strony 1,2,3... Kalendarz rzeczywiście troszkę za duży. No i u mnie przynajmniej za dużo trzeba jechać na dół żeby wszystko ogarnąć.

Możnaby też stworzyć pasek na wzór tego z TVN24 gdzie podawane byłyby newsy, podzielić je na kategorie gry, sprzęt itp. Można by też użyć do tego różnych kolorków w zależności jaka kategoria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możnaby też stworzyć pasek na wzór tego z TVN24 gdzie podawane byłyby newsy, podzielić je na kategorie gry, sprzęt itp. Można by też użyć do tego różnych kolorków w zależności jaka kategoria.

I będzie www.cdaction24h.pl :P Z tym paskiem to powiem, że pomysł ciekawy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie główna strona jest tragiczna. Chcieliście wrzucić wszytko co uważacie za potrzebne i wyszedł śmietnik. Dużo lepiej wyglądał poprzedni układ strony. Po prawej to co się dzieje z okolic CDA po lewej newsy growe. A teraz wszystko upchane i żeby dojść do newsów growych trzeba trochę zjechać. Po za tym tragiczna jest funkcja "HIT". Samo założenie jest dobre, ale nadużywacie go. Wydawało mi się że tu chodzi o naprawdę ważne wydarzenia a aktualnie jest 7 HITów na 16 newsów. Nie za dużo? Kalendarz dużo lepiej wyglądał w prawym górnym rogu niż w tym miejscu co jest teraz. I teraz zajmę się tabelką po prawej.

1) - Kalendarz - Już mówiłem

2) - Na skróty - Przydatna funkcja(nie dla mnie ale rozumiem idee) więc nie będę dużo narzekał

3) - Szukaj - Poszukajmy sobie. Tylko po co to tu? Nie mówię że funkcja nieprzydatna ale taki szczegół że jedna szukajka jest w prawym górnym rogu więc po co tą tu wciskać? Chyba tylko po to żeby miejsce zajmowała

4) - 2xForum - Strona główna powinna być odcięta od forum. Forum to forum. Mi to tylko przeszkadza. Te dwie funkcje powinny być na forum a nie zaśmiecać stronę główną.

5) - Galeria&Action TV - Jak dla mnie kolejna porażka aby umieścić to tutaj. IMO dużo bardziej mi się podobało i było dla mnie dużo wygodniejsze jak ActionTV(i chciałbym żeby też tak była galeria) były jako dwie zakładki w tym głównym oknie gdzie jest teraz aktualny CDA i "Polecamy". Jak dla mnie byłoby to dużo wygodniejsze i czytelniejsze

6) - Newsyx2 - Okej, tu się nie będę czepiał

7) - Sonda - ocb? Dopiero przed chwilą zauważyłem że jeszcze są sondy na stronie CDA. Sondy powinny być dużo wyżej, tak jak było kiedyś, żeby były widoczne, bo chyba sondy są po to aby je uzupełniać, a takie miejsce na sonde to chyba nie najlepszy pomysł

8) - Najpopularniejsze tematy - Dla mnie całkowicie niepotrzebne.

P.S. - To tylko moja opinia!!! Rozumiem że inni mogą mieć skrajnie inne opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo wielu tygodni (wielu?) jaki minęły od "przerobienia" stronki wciąż są oczywiste babole.

Pierwszym z nich jest nieostre logo CD-A w lewym górnym rogu ekranu. Pamiętam, że ktoś już zwracał na to uwagę i Hut powiedział że "zrobi się". Cóż... Nie zrobiono. To może błahostka, ale wystarczy rzucić okiem, że potrafi wkurzać (dla porównania popatrzcie się na logo CD-A po prawej stronie na bannerze).

Na szczęście kalendarz nie jest już "gdzies na dole", a to duży plus.

Ale myślę, że skoro redakcja tak bardzo promuje forum, to można by "ostatnio dyskutowane tematy" oraz "polecamy dyskusje na forum" dać zaraz pod kalendarz, aby był w miarę fajny "podglądzik" na ciekawe tematy na forum, bez przewijania strony. W ten sposób rzucało by sie to bardziej w oko.

Ogólnie do stronki można się przyzywczaić, aczkowliek jeśli chodzi o mnie to dalej nie jestem przekoanny do nowej wersji stronki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym tragiczna jest funkcja "HIT". Samo założenie jest dobre, ale nadużywacie go.

Nie, to wy go naduzywacie. :) My nie przydzielamy newsowi znacznika "HIT" - on sie pojawia sam, gdy news przekroczy okreslona liczbe odslon.

4) - 2xForum - Strona główna powinna być odcięta od forum.

Nie, nie powinna byc. Wygralem.

7) - Sonda - WTF? Dopiero przed chwilą zauważyłem że jeszcze są sondy na stronie CDA. Sondy powinny być dużo wyżej, tak jak było kiedyś, żeby były widoczne, bo chyba sondy są po to aby je uzupełniać, a takie miejsce na sonde to chyba nie najlepszy pomysł

Sonda nie jest najwazniejsza rzecza na naszej stronie.

8) - Najpopularniejsze tematy - Dla mnie całkowicie niepotrzebne.

Dzieki, ze sie tym z nami podzieliles. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to wy go naduzywacie. :) My nie przydzielamy newsowi znacznika "HIT" - on sie pojawia sam, gdy news przekroczy okreslona liczbe odslon.

A to przepraszam nie wiedziałem ;) To w takim razie moim zdanie powinna być podniesiona poprzeczka HITów

Dzieki, ze sie tym z nami podzieliles. :)

Czyżbym wyczuwał sarkazm? Próbuje poważnie napisać co mi nie odpowiada na stronie(bo po to chyba jest ten temat) a Ty mi ironicznie odpowiadasz. Nie wiem może jestem dziwny ale taka chyba nie powinna być postawa osoby odpowiedzialnej za forum...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja dopiero teraz zauważyłem jaki ten Asystent jest pożyteczny:) Można sobie najmowsze posty sprawdzić dzięki dwum kliknięciom:) Wielki plus za to:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym wyczuwał sarkazm? Próbuje poważnie napisać co mi nie odpowiada na stronie(bo po to chyba jest ten temat) a Ty mi ironicznie odpowiadasz. Nie wiem może jestem dziwny ale taka chyba nie powinna być postawa osoby odpowiedzialnej za forum...

Ale jak ja mam sie powaznie odniesc do tego, ze Tobie cos jest niepotrzebne? Leciec w te pedy i to wywalic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronce są następujące problemy, które zauważyłem: Nie da się zalogować na stronie głównej tylko jak wejdzie się na forum i tam zaloguje to się jest zalogowanym, Czasami brak linków\filmików - przynajmniej tak mi się wydaje, bo widzie jakiś temat na dole komentarze, że np fajny filmik tylko nie widać filmiku ani linku do niego. Używam Opery zawsze aktualnej + flash player + Java.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ja mam sie powaznie odniesc do tego, ze Tobie cos jest niepotrzebne? Leciec w te pedy i to wywalic?

A gdzie ja napisałem "Wywalcie to, bo ja tego nie lubię"? W ostatnim zdaniu napisałem że to tylko moje zdanie i rozumiem jak ktoś ma skrajnie inne. Napisałem co mi się nie podoba na stronce, a od tego chyba jest ten temat, więc nie rozumiem dlaczego to z taką ironią skomentowałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...