Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla miłośników RTS

Polecane posty

Gość Piotrek P.

Ja na razie miałem przyjemność grać tylko w EU 1 , ale i tak gra mi się bardzo podobała (pomimo archaicznej grafiki) - nie ma to jak podbić Europę Irlandią !! :) :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie miałem przyjemność grać tylko w EU 1 , ale i tak gra mi się bardzo podobała (pomimo archaicznej grafiki) - nie ma to jak podbić Europę Irlandią !! :) :mrgreen:

Albo Watykanem :mrgreen:

A ja w zadna europe nie gralem....niestety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o strategie, to gram przez cały rok gram tylko w serię EU, oraz sagę Earth (2140, 2150, Moon Project, Lost Souls)

eh pamietam, jak sie Fangiem do bazy wjezdzalo i robilo sie rozpierduche :D gorzej bylo juz wtedy jak ED mialo lasery...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh pamietam, jak sie Fangiem do bazy wjezdzalo i robilo sie rozpierduche :D gorzej bylo juz wtedy jak ED mialo lasery...

O, widzę że podobała się gra LC;) Cóż, bądźmy szczerzy - ED jest chyba najsilniejszą "nacją",strategia: wybudować centrum sterowania rakietami, wynaleźć atomomówkę i wygrana w kieszeni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque

Aha, tyle ze CotN tak naprawde nie ma tyle wspolnego z EU co np. CK. CotN to tylko angielska wersja Svea Rike III - w tej grze tylko elementy interface'u sa podobne do EU. Reszta jest inna.....

zreszta zajrzyj na oficjalne forum.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, tyle ze CotN tak naprawde nie ma tyle wspolnego z EU co np. CK. CotN to tylko angielska wersja Svea Rike III - w tej grze tylko elementy interface'u sa podobne do EU. Reszta jest inna.....

zreszta zajrzyj na oficjalne forum.......

Ok, ale w tytule jest Europa Universalis, a i w pudełku można znaleźć EU2... A ja jako maniak i tak muszę mieć tą część w kolekcji, jaka by nie była;)

BTW Świetne forum znajduje się na twojej stronie o EU :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque
BTW Świetne forum znajduje się na twojej stronie o EU :P

hehe dzieki, tyle ze to nie moja strona a Krzyska, a ja ją wpisalem tak dla reklamy :) bo malo tu miejsca na podpis.. 8) no ale jak widac dziala.. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieki, tyle ze to nie moja strona a Krzyska, a ja ją wpisalem tak dla reklamy :) bo malo tu miejsca na podpis.. 8) no ale jak widac dziala.. :D

To najlepsza strona o EU w Polsce, zastanawiam się czemu jesteście w Federacji Gry Online , a nie pod protekcją CDP, wtedy mielibyście status oficjalnej polskiej strony no i szerszy dostęp do bet, prac nad poprawkami, scenariuszami itd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że podobała się gra LC;) Cóż, bądźmy szczerzy - ED jest chyba najsilniejszą "nacją",strategia: wybudować centrum sterowania rakietami, wynaleźć atomomówkę i wygrana w kieszeni...

Tak, E(l)D mialo czolgi napakernione, atomowka, puscilo sie i po imprezie :mrgreen:

UCS mialo za to zyebyste mechy, a LC of coz Fanga - to byl genialny pojazd! Gdyby tylko mial oslone plazmowa, eh...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, E(l)D mialo czolgi napakernione, atomowka, puscilo sie i po imprezie :mrgreen:

UCS mialo za to zyebyste mechy, a LC of coz Fanga - to byl genialny pojazd! Gdyby tylko mial oslone plazmowa, eh...

Hehe, podobały mi sie u ED te jeżdżące wieże, napakowane laserem jak tylko się da... U UCS podobały mi sie "pajączki", pomysłowo wykonana jednostka, chociaż w praktyce nie była skuteczna... LC mogło się za to pochwalić świetnie wykonanym "murkiem" ochronnym i działem elektrycznym...

No i te smigające po niebie Atamany i Kozaki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque
No i te smigające po niebie Atamany i Kozaki...

Wlasnie - co sadziecie o "Kozakach"? Ja bardzo lubie ta gre, traktujaca o jednym z moich ulubionych okresow historycznych :D . Ale najlepsze jest to, ze 2 czesc bedzie o wojnach napoleonskich :!: :!: :D:D - to dopiero bedzie wypas :!: 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie - co sadziecie o "Kozakach"? Ja bardzo lubie ta gre, traktujaca o jednym z moich ulubionych okresow historycznych :D . Ale najlepsze jest to, ze 2 czesc bedzie o wojnach napoleonskich :!: :!: :D:D - to dopiero bedzie wypas :!: 8)

Świetna gierka, ale trudna;) Najlepiej się gra oczywiście w multipla, no i ta husaria! Wszyscy znajomi pogrywali w tą strategię...od czasu do czasu też sobie jeszcze pogram...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc grałem tylko w demo. Trochę kozacko wystartowałem na poziomie trudności hard (czy cuś). Jak mnie rozjechał przecwinik w kilka minut to mi się grać odechciało. :) Może zrobiłem błąd, że nie zaopatrzyłem sięw pełną, ale gra mi jakoś "nie podeszła."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie - co sadziecie o "Kozakach"? Ja bardzo lubie ta gre, traktujaca o jednym z moich ulubionych okresow historycznych :D . Ale najlepsze jest to, ze 2 czesc bedzie o wojnach napoleonskich :!: :!: :D:D - to dopiero bedzie wypas :!: 8)

W Kozaków nie grałem, ale miałem o czymś innym... Widzę, że nie dość, że lubisz MP i Pratchett'a, to do tego jeszcze historia :) No, no, no. Powiedz jeszcze, że słuchasz Vangelis'a i... :D A tak na marginesie czytasz Mówią Wieki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niccer
Wlasnie - co sadziecie o "Kozakach"? Ja bardzo lubie ta gre, traktujaca o jednym z moich ulubionych okresow historycznych :D . Ale najlepsze jest to, ze 2 czesc bedzie o wojnach napoleonskich :!: :!: :D:D - to dopiero bedzie wypas :!: 8)

Tak gra bardzo ciekawa. I co ważne bardzo dobrze odwzorowuje realia tamtych czasów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque
Widzę, że nie dość, że lubisz MP i Pratchett'a, to do tego jeszcze historia :) No, no, no. Powiedz jeszcze, że słuchasz Vangelis'a i... :D A tak na marginesie czytasz Mówią Wieki?

Owszem slucham :D - i bardzo go lubie, chociaz nie mam wszystkich plyt. Co do Mowia Wieki to kiedys kupowalem, ale od dosc dlugiego juz czasu przestalem niestety - finanse :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, podobały mi sie u ED te jeżdżące wieże, napakowane laserem jak tylko się da... U UCS podobały mi sie "pajączki", pomysłowo wykonana jednostka, chociaż w praktyce nie była skuteczna... LC mogło się za to pochwalić świetnie wykonanym "murkiem" ochronnym i działem elektrycznym...

No i te smigające po niebie Atamany i Kozaki...

Prad w LC nie byl chyba jednak tak bardzo skuteczny, chociaz nie wiem, bo nigdy nie roziwjalem tego na maxa.

A laserowy mur byl zawalony w nocy - bo prad wylaczyli :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem slucham :D - i bardzo go lubie, chociaz nie mam wszystkich plyt. Co do Mowia Wieki to kiedys kupowalem, ale od dosc dlugiego juz czasu przestalem niestety - finanse :(

Widzę, że prawie brat bliźniak z Ciebie 8) Ale wioślarstwa nie trenowałeś? :? Ja Mówią Wieki staram się czytać regularnie, a poza tym dzięki nim byłem już w W-wie, Kazimierzu Dolnym, a we wrześniu na Ukrainę :!: No i znam naczelstwo :wink: A Vangelis'a kocham :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...