Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla miłośników RTS

Polecane posty

Gość |RaveN|
mi sie tam TA nie spodobala, wiec sie wylamie z tlumu :).
A kto z nami nie wypije, niech go piorun trzaśnie...

Polejcie i mi! Zaiste TA to świetna gra :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla

Zmienię temat.

Wydaje mi się, że trafna była recenzja "Rise of Nations" Huta. Rzeczywiście gra jest świetna. Nad demem spędziłem 2 dni. Teraz jestem przekonany, że muszę mieć pełną wersję. Za 3 będę z powrotem(po wyjeździe) w domu z tą grą. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SeXyWombat

Dlaczego CD-Action kompletnie ignoruje sceny multiplayer, zarówno gier FPP jak i RTS ? Dlaczego o WCG 2002, na którym Polak grający w StarCrafta zajął 3 miejsce (wśród zawodników z całego świata) była jedna 8-linijkowa notatka w... FPP-corner ? : ( Czemu dobrze rozwinięte sceny WarCraft 3 i wspomnianego StarCrafta są kompletnie ignorowane na łamach Waszego pisma ? Nie poświęca się im nawet jednej strony... a szkoda, ponieważ właśnie te gry są aktualnie najpopularniejszymi RTS'ami w kraju, a sam StarCraft może swobodnie mierzyć się z np. Counter-Strike jeśli chodzi o popularność (liczbę graczy). Ogólnie mam wrażenie, że traktujcie gry multiplayer po macoszemu... a przecież lwia część naprawdę hardcore'owych graczy do którejś z tych scen przynależy. Ciekawi mnie również przyczyna takiego stanu rzeczy - czy w redakcji nie ma nikogo, kto by się tym interesował, miał jakieś pojęcie o scenach ? Jeśli tak to wygląda, może nadszedł czas to zmienić ? Liczba ludzi posiadających dostęp do sieci stale rośnie, a wraz z nią zwiększa się ilość graczy zainteresowanych głównie giercowaniem online.

Pozdrawiam

___________

SeXyWombat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak : W jakie RTS-y ostatnoi grywacie i maci zainstalowane na kopie ja tak: Starcraft, Warcrafta3, Red alert 2 ii narazie tyle (trzeba powywalac reszte FPS-sow ktore sie przeszło :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duh, u mnie leży Starcraft. Może do niego wrócę, żeby wreszcie skopać zergowski tyłek Feanora :twisted:

WC3 już spuściłem :wink:

Tak na serio to jedyny RTS w jakiego od czasu do czasu tnę to Medieval: Total War. Fantastyczna gra, tylko nijak zagrać na multi :(

Podpisuję się pod listą anty do TA: Swego czasu grałem w Dark Colony, Dark Reign, StarCrafta i TA właśnie. Jedyna gra z tych, której nie skończyłem to właśnie TA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SeXyWombat

Medieval to raczej nie RTS - bliżej mu chyba do turówki, podobnie jak Close Combat. Trzeba przyznać, że obie wymiatają. A jeśli chodzi o klasyczne RTS'y - StarCraft króluje online, statystyki mówią same za siebie = ]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque
Tak na serio to jedyny RTS w jakiego od czasu do czasu tnę to Medieval: Total War. Fantastyczna gra, tylko nijak zagrać na multi :(

Grasz z Viking Invasion? Bo naprawde warto - ja juz koncze kampanie Wikingami, naprawde swietnie sie gra - czysty miodzio :!: :!: :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grasz z Viking Invasion? Bo naprawde warto - ja juz koncze kampanie Wikingami, naprawde swietnie sie gra - czysty miodzio

Ano nie, ale ja tam i tak w tej chwili gram tylko własne bitwy (heh, już wygrywam mając 9k zasobów przeciwko 16k :twisted: ) więc dodatek niespecjalnie mi potrzebny... Doszły jakieś dobre jednostki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque
Grasz z Viking Invasion? Bo naprawde warto - ja juz koncze kampanie Wikingami, naprawde swietnie sie gra - czysty miodzio

Ano nie, ale ja tam i tak w tej chwili gram tylko własne bitwy (heh, już wygrywam mając 9k zasobów przeciwko 16k :twisted: ) więc dodatek niespecjalnie mi potrzebny... Doszły jakieś dobre jednostki?

Oczywiscie, caly nowy okres. Wlasciwie to zostali tylko spearmeni i chlopki :D - szczegolnie fajne sa jednostki wikinskie :!: - Joms Vikings rulezzz :D

tylko zrypane jest to ze dodatek z niewiadomych mi powodow kasuje caly postep m.in. w Historical Campaignes :evil: co mnie ostro wqrzylo bo troche nad tym siedzialem.......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o klasyczne RTS'y - StarCraft króluje online, statystyki mówią same za siebie = ]

O tak, muszę się zgodzić. Sam raczej mało gram w RTS'y w multi, ale w Starcrafta grało mi zdecydowanie najlepiej. Mimo tego, że zawsze w dupsko dostawałem 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Khan34

A gdzie znalazłeś te informacje? Obcy w świecie Earth 2160? Chyba to nie będzie ten sam klimat! :(

Do mnie również dotarła wieść, jakoby w najnowszej częście mieliby wystąpić OBCY (cokolwiek to oznacza;)). No, i wreście będzie można powalczyć Czerwonej Planecie... E2160 ma być grą raczej do rozgrywek on-line, zatem ciekaw jestem jak zapowiada się tryb single...

Już nie wiem, E2160 to będzie gra narodowości polskiej?;)

Cze Volt. EARTH 2160 będzie tworzone przez polaków. A jak chcesz coś więcej wiedzieć to zajrzyj na www.wec.z.pl

Powiem ci że to może być najlepsza część z wszystkich EARTHÓW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...