Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla miłośników RTS

Polecane posty

Jedyny edytor, którym się swego czasu bawiłem to ten z Heroes 3. Przygotowywałem mapki do meczów Hot Seat z kuzynkiem. A swoją drogą opcja Hot Seat jest świetna :twisted:

Hot Seat rządzi, chociaż ostatno z kumplami graliśmy w szkole przez LAN i tez bylo super, zwłaszcza te wyzwiska latajace po klasie w stylu "Ty @$#!% ^$&%@*! zająłeś mi miasto!!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he - u mnie najlepsze hasła leciały w kafejce przy UT. W szkole nie mieliśmy odpowienich warunków. Duke się ciachał, a poza tym pani nie pozwalała. Ale Hot Seat powinien być w każdej turówce :!:

Ja tam wole Lana, bo nie trzeba sie obawiać że dostanie sie od wrga pięścią w nos :D . Niektórzy nie umieją przegrywać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szary Lis

Hmm no nie wiem. Nie ma to jednak jak gra na kilka komputerów w jednym miejscu. Wtedy można dokładniej widzieć reakcje ludzi jak zobaczą jaką niespodziankę im przyszykowałeś. Po za tym właśnie te ciągłe komentarze i teksty jakie lecą mają swój dodatkowy urok:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji organizowania rozgrywek w SOFa, nasunęła mi się myśl, aby zorganizować coś podobnego, ale mając za gre jakiegoś RTSa... niekoniecznie z CDA (chociaż dobrze by było...). Ktoś ma jakiś pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no nie wiem. Nie ma to jednak jak gra na kilka komputerów w jednym miejscu. Wtedy można dokładniej widzieć reakcje ludzi jak zobaczą jaką niespodziankę im przyszykowałeś. Po za tym właśnie te ciągłe komentarze i teksty jakie lecą mają swój dodatkowy urok:).

O tak, tak. To jest właśnie ten smaczek. "Kto to za mną wyskoczył, kutwa", "Gdzie ten sku...baniec siedzi", etc. To jest urok "bezpośrednich" meczy :wink:

Przy okazji organizowania rozgrywek w SOFa, nasunęła mi się myśl, aby zorganizować coś podobnego, ale mając za gre jakiegoś RTSa... niekoniecznie z CDA (chociaż dobrze by było...). Ktoś ma jakiś pomysł?

Zgadnij co zaproponuję :?: Oczywiście najlepszy RTS do gry w siecie ( IMHO ), czyli Starcraft. Tylko ja nie mam dodatku :( Ale można też w cosik innego, of coz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji organizowania rozgrywek w SOFa, nasunęła mi się myśl, aby zorganizować coś podobnego, ale mając za gre jakiegoś RTSa... niekoniecznie z CDA (chociaż dobrze by było...). Ktoś ma jakiś pomysł?

Ja jestem tylko i wyłącznie za Homm3, choć wiem, że to turówka a nie RTS, ale jak dla mnie nie ma nic lepszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadnij co zaproponuję :?: Oczywiście najlepszy RTS do gry w siecie ( IMHO ), czyli Starcraft. Tylko ja nie mam dodatku :( Ale można też w cosik innego, of coz.

o tak! Jak najbardziej popieram ten pomysł! Starcraft ma wielu zwolenników na forum, ponadto gra jest wręcz stworzona do gry po sieci. Już sobie wyobrażam te wspaniałe potyczki :D Strzeżcie się! 8)

"I love smell of toast zerg on the morning" :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szary Lis

Ach......stara dobra Diuna.....ileż to godzin grania.........aż się łezka w oku kręci. Aczkolwiek chyba jednak moją pierwszą strategią (wtedy nie było określenia RTS) był Defender Of The Crown.

A co do oczekiwania to Rome:Total War

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy RTS: Diune...tak, straszny ze mnie dziadek :P

Czekam na: to już wiecie - na War of the Ring, cudo! Gra moich marzeń...

BTW Może pogramy sobie on-line w Earth 2140 albo 2150? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem na Amidze Settlersów. To był dla mnie szok. Wtedy to dla mnie była absolutna nowość. Pomysł powalający i te małe ludziki :roll:
To były dobre czasy, ja pamiętam swoje zasiadówki przy dwójce. No i nigdy nie zapomnę jak wnosiłem meble po schodach na Settlersów. Z parteru - na półpiętro, spowrotem na parter, brać kolejny mebel, na półpiętro. A tam jużczekał ktoś inny, by przenieść stuff na pierwsze piętro... I tak dalej. Mocne!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no, niezły system :wink: Mi się do żywego settlersowania nie śpieszy, ale gry tego typu podobają mi się do dziś. Podobnie duże wrażenie zrobiły na mnie budynki w Civ1, które można było zobaczyć w mieście i pojawiały się gdy to był pierwszy budynek tego typu. Sam nie wiem czemu zrobiło to na mnie takie wrażenie... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, widział ktoś na Hyperze albo na swoim kompie filmik pokazujący grę Empires: Dawn of the Modern World ? Jeśli tak to chciałbym wiedzieć czy zrobił na was takie same wrażenie jak na mojej osobie. Jesli chodzi o oczekiwane RTSy jest to dla mnie w tej chwili numer 2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...