Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla miłośników RTS

Polecane posty

Gość Guerrillero
1.STARCRAFT (bez kunkurencyjnie)

5.Heroes 3(może i turówka, ale też trzeba strategicznie myśleć :twisted: )

Przeciez strategiczne myslenie jest w rts-ach absolutnie zbedne. Natomiast stanowi podstawe gry w turowki. Chyba ze za strategiczne myslenie uznac odpowiednie zarzadzanie zasobami. Co do Starcrafta zgadzam sie w 100%.

BTW: Moze by ktos zalozyl temet na forum o strategiach turowych???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dawidon45
Total Annihilation to była gera :) Krew mnie zalała jak zobaczyłem CDA z jej pełną wersją bo oryginała TA kupiłem tydzien przed tym CDA :?

Po prostu majstersztyk! genialna cudowna, a grywalność! Wiesz co mówisz. A nie dawno dostałem od babci Submarine Titans. Nawet fajny rts. Inny i ma całkiem duzą grywalnmość. :lol: :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque
A nie dawno dostałem od babci Submarine Titans. :lol: :lol: :lol:

hehe niezle masz, ze twoja babcia SAMA wie jakie gry ci kupowac. Moja tez czasami naciagne no ale sam musze wybrac :D moze to i lepiej - zeby nie kupila ci np. jakiegos Hugo czy inny badziew 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie zakochalem w earthach 21xx. Pierwsza czesc earth 2140 kupilem sobie jeszcze zanim dostalem peceta!! NIestety pogralem tylko trzy tygodnie bo potem sie cos posypalo i teraz nie chce sie zainstalowac:( tak czy siak to byla gra nad gry... lepsza nawet od Totala (przynajmniej dla mnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z RTS-ów to najbardziej lubie Warcrafta 2. Tam jest niesamowita grywaność. Niestety w trzeciej części trochę jej zabrakło :? . Czasem lubie też pograć w C&C Red Alert 2 albo AoE 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto pamięta jeszcze pierwszą Diunę? Ten wspaniały, pierwszy RTS ( choć nie tak do końca ). Ciągle lubię sobie pograć od czasu do czasu. Żeby jeszcze 2000 tak nie schrzanili to by było super. I te czerwie... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, pamiętam jak w czwórkę graliśmy z kumplami w kafewjce na New Gettysburgu. Po kilkunastu minutach zaczynają się krzyki:

'idę zakładać nową bazę'

'gdzie'

'na środku'

'o cholera cardinal ma trzy bazy'

'***#^& roznieśmy go'

albo

'ej, on mi robi wjazd archonami do bazy, ratunku'

'twój problem, twoja głowa'

'nie trzeba było tyle minować wejścia!'

'jak się wycofasz, to ci postawię browar!'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...