Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla miłośników RTS

Polecane posty

Mam pytanie, widział ktoś na Hyperze albo na swoim kompie filmik pokazujący grę Empires: Dawn of the Modern World ? Jeśli tak to chciałbym wiedzieć czy zrobił na was takie same wrażenie jak na mojej osobie. Jesli chodzi o oczekiwane RTSy jest to dla mnie w tej chwili numer 2...

jeśli chodzi o Hyper'a to kablówka mi go podmieniała z minimax'em na fox kids i nie mam co oglądać po 20 :( . Mój pierwszy RTS chyba Dune2. Najbardziej oczekuje na starcraft znów nie jestem oryginalny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki OT. Powinno być więcej kanałów takich jak Hyper, i żeby były emitowane w trakcie dnia bo akurat po 20.00 to lecą jakieś filmy albo większość osób siedzi przy komputerze. Chyba, że się ma kartę telewizyjną :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz streścić pokrótce :?: Proszę :wink:
Tego nie da się opowiedzieć, to trzeba zobaczyć - dlatego podaje ten link:http://www.empiresrts.com/media/ - na tej stronie możesz zobaczyć i ściągnąć ten filmik (chyba to ten...) oraz zobaczyć zrzuty z gry... Polecam bo szykuje się kolejny hit... Na filmiku było widać szarżującą husarię...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, widział ktoś na Hyperze albo na swoim kompie filmik pokazujący grę Empires: Dawn of the Modern World ? Jeśli tak to chciałbym wiedzieć czy zrobił na was takie same wrażenie jak na mojej osobie. Jesli chodzi o oczekiwane RTSy jest to dla mnie w tej chwili numer 2...

jeśli chodzi o Hyper'a to kablówka mi go podmieniała z minimax'em na fox kids i nie mam co oglądać po 20 :( . Mój pierwszy RTS chyba Dune2. Najbardziej oczekuje na starcraft znów nie jestem oryginalny :)

Chyba wszyscy na niego czekamy od tego filmiku w Warcrafcie3 :wink:

I na pewno nie jestem oryginalny jak reszta tych wyjadaczy co lupie dniami i nocami w SC :roll:

A moj first RTS to chyba Z... albo C&C 1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od Earth 2140. Gre mam do dziś choć niewiadomo czemu nie chce mi się uruchomić. Jest jakiś bład czy coś . A co do filmu to faktycznie niezły. Zapowiada się fajna giera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oberleutnant (h)EROS
Mam pytanie, widział ktoś na Hyperze albo na swoim kompie filmik pokazujący grę Empires: Dawn of the Modern World ? Jeśli tak to chciałbym wiedzieć czy zrobił na was takie same wrażenie jak na mojej osobie. Jesli chodzi o oczekiwane RTSy jest to dla mnie w tej chwili numer 2...

jestem za i też czekam z niecierpliwością:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

...Nie uwiezrzycie. Nikt mi nie wierzy.

...Nienawidze serii Settlers i Age of Empires...!

Niewiarygodne ale możliwe. Może to wina tego, że jestem w te gry straszliwie cienki a poziom trudnosci (tzn AI komputera) jest zdecydowanie za wysoki!

Za to kocham przeciwieństwa tych serii. Mam na myśli fenomenalne RTSy Blizzarda.

Starcraft byl jednym zpierwszych RTSow w jakie gralem. Dzis podoba mi sie glownie za wspaniala fabule, śliczną grafike, bardzo dobrze podlozone dzwieki i wogole... i jeszcze te wstawki filmowe... po prostu sam miód. I jeszcze doszli 'bohaterowie' typu Raynor lub Tassadar. Olbrzymie zróżnicowanie ras. Gra mnie zawiodla tylko w dwoch monentach- kapania zergow jest nudna i zbyt trudna. Drugą rzeczą jest strasznie ubogi w mozliwosci edytor :( .

Nie oczekiwalem wogole Warcraft3.... tak szczerze to watpilem ze kieykolwiek wyjdzie. Mylilem sie. Dostrzeglem w tej grze objawienie. Szybko zauwazylem cale wojsko sciagniec i podobienstw do Starcrafta. Jedych to wkurzalo. Mnie nie za baardzo gdyz to pewnie dzieki tym podobienstwom pokohclaem Wara, bo byl to sc w realiach fantasy. I główne danie- bohaterzy rodem z RPG... to bylo po prostu miodzio... zalowalem tylko ze mieli tak ubbogie statystyki. Zaczalem czynic niewiarygodne cuda ze zmodyfikowanym Edytorem Starcrafta, by i tam moc grac herosami... nie wyszlo. Ale i tak War3 to byl najlpeszy RTS w jaki gralem. Fabula, ladna grafika, wspaniale realia, BOHATERZY...

Z innych RTSow (Widzew? :P ) bardzo podobal mi sie Total Annihilation. Przede wszystkim za genilane animacje i bardzo ladna muzyke. No bo ludzie, te bitwy powietrzne po prostu wymiataja... widzieliscie kiedys bitwe miedzy ok 30 Brawlerami vs 25 Hurricane'ami? Ja widzialem. Siedzialem z glupim wyrazem twarzy, wbity w fotel jeszcze kilkanascie minut po zakonczeniu bitwy.... po prostu sam miód, nawet lepszy od starcrafta...

PS. Sory za 'dziwny' styl moich wypowiedzi... czsami tak mam, ja to nazywam 'frenzy' :) I po prostu czsami nie moge mowic/pisac inaczej.... ten trans rowniez bardzo pomaga na sesjach RPG :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo Blizzard jest The Best! Ja też nie fan Age of Empires ani Settlersów! Czekam teraz na najlepszą gre na świecie czyliStarCraft2!

Ale seria Settlersów też dobra, ale nie lepsza

WarCraft też mocny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała Seria "The Setlers" jest super, ja dalej gram w S4 i S3, a czekam na S5. A i AoE cała seria jest udana, ale z Microsoft Games jak na razie nalepszą gra RTS jest Riso Of Nations. A co do Warcraft, to mi sie ta gra nie podobala nie wiem czemu ale jakos do mnie nie dotarla. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w RTS'y też jestem raczej kiepski, ale Settlersów lubię. Trzeba porządnie się namęczyć - zwłaszcza w późniejszych częściach, ale warto. A czasem gram tylko po to by popatrzeć sobie na sprawnie działającą wioskę. Kocham patrzeć jak budują, kopia, produkują :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - to racja. Ale przecież zawsze wynagrodzi to widok Twoich wojsk atakujących wroga. Najlepiej wytrenować duża armię i zapuścić "Walkirie" Wagnera" :twisted: Piękne :roll:

No właśnie, dobry pomysl, no jasne ze to piekne!!!

Kto z was grał w Americen Conquest???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Settlersi II to była gra - chyba moja pierwsza strategia z prawdziwego zdarzenia (nie, nie - była jeszcze UTOPIA, ale to śmiertelnie dawno). Dla mnie te gry są wyznacznikiem świetności samymi w sobie - mało kto w grze RTS pokusił się na taką złożoność i komplikację. Prócz tego, czy wspominałem o wnoszeniu mebli schodami "na Settlersów?" :twisted:

III też miałem oryginalną, ale już mi się tak nie spodobała, chyba dlatego, że zrezygnowano z flag... ALbo po prostu wprowadzono za mało usprawnień. A IV nie tknąłem, bo to kicha. BTW - podobnie jest z serią HOM&M, nie uważacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Settlersi II to była gra - chyba moja pierwsza strategia z prawdziwego zdarzenia (nie, nie - była jeszcze UTOPIA, ale to śmiertelnie dawno). Dla mnie te gry są wyznacznikiem świetności samymi w sobie - mało kto w grze RTS pokusił się na taką złożoność i komplikację. Prócz tego, czy wspominałem o wnoszeniu mebli schodami "na Settlersów?" :twisted:

III też miałem oryginalną, ale już mi się tak nie spodobała, chyba dlatego, że zrezygnowano z flag... ALbo po prostu wprowadzono za mało usprawnień. A IV nie tknąłem, bo to kicha. BTW - podobnie jest z serią HOM&M, nie uważacie?

No, S IV mi sie nawet podobalo choc nie ukrywam ze 2 i 3 były lepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Settlersow najbardziej pasila mi trojeczka. Bardzo dluga sobie w nie pogrywalem, az mi sie po prostu znudzila, ale nadeszly Amazonki i byla gitara nadal :)

A w S2 the best bylo rozmnazanie ludkow w zamku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...