Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla miłośników RTS

Polecane posty

Gość Venasque

ja doceniam :D gralem w demo i bardzo przypadlo mi do gustu, tyle ze niestety (tak wiem ze to nieprawdopodobne 8) ) troche przycinalo na mojej starenkiej maszynce :( - ale chyba zakupie :)

PS: Wczoraj zakonczylem kampanie w VI - czyli podbilem cale wyspy brytyjskie wikingami (do 882 roku). Naprawde swietnie sie gra, oczywiscie jak ktos lubi M:TW :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość słoma212

może dlatego nikt nie wspomniał o rise of nations że to nowa gra? ale fajna starcraft faktycznie wymiata ila ja nie przespanych nocy spędziłem przy tej grze... a co sądzicie o OUTLIVE, zna ją w ogóle ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Khan34
może dlatego nikt nie wspomniał o rise of nations że to nowa gra? ale fajna starcraft faktycznie wymiata ila ja nie przespanych nocy spędziłem przy tej grze... a co sądzicie o OUTLIVE, zna ją w ogóle ktoś?

Ja ją znam grałem w nią i niestety już jej nie mam. A ciężko u mnie ją zdobyć. Widziałem ją w empiku ale cene to sobie też niezłą wystawili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque
ja ją 1,5 roku szukałem i znalazłem wreszcie w Sopockim empiku 34zł ale ostatnia już była fuks

No i co??? Czy to zeczywiscie taka marna podroba Stara ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość słoma212

szczerze mówiąc gra zaczepista jak dla mnie i nie wiem czemu nie odniosła sukcesu może nie była superinnowacyjna ale klimat sw2ój miała fajnie by było gdyby sie ukazała w cda ale to tylko marzenia a jak dla mnie jest to gra kultowa i ma u mnie nr1 tylko mam pewien problem bo do tej pory miałem demo i tam była inna, lepsza muza niż w pełnej wersji taka postnuklearna a w p.wersji jest taka sobie no i nie wiem jak podmienić te 2 muzyczki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DoomHell
to może robimy konkurs na naj RTS?

Tylko nie to, bo następne kilka stron zaleją posty, którymi (IMHO) i tak nikt poza piszącymi się nie zainteresuje, a poza tym jak tu rozwinąć jakąkolwiek dyskusję? :?

Wydaje ci sie :P Pomysł nie jest aż taki zły ;) Proponuje Strongholda :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeee co?! naj RTs to ja proponuje: StarCraft , WArcraft (mowa o całej serii) ii (z odleeeegłej :P przeszlosci) Total Annihilation (aa co do twiedzy - gra była wg. mnie bEZNADZIEJNA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wymieniać i wymieniać 8) Ja popieram poprzednie kandydatury ( prócz Twierdzy, która do gustu mi nie przypadła ), a od sibie dorzucę Dune 2 oraz Machines. Mi się bardzo ta druga gra podoba i szkoda, że tak rzadko się pojawiają o niej posty :( Może poruszę Was...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque

Najlepszym RTS-em - (S- to (przypominam) - Strategy :!: :!: ) jest bezapelacyjnie Europa Universalis 2 :!: :!: :D reszta to zrecznosciowki :twisted: co nie znaczy ze ich nie lubie....... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eech, chyba nie mam wyboru. A więc:

1. Seria Total War (Shogun i Medieval)

2. C&C: Red Alert 1

3. Starcraft

Na wyróżnienie zasługują trzy gry, w które się kiedyś zagrywałem: Simcity2000, Lords of the Realm 2 i Ceasar III

reszta to zrecznosciowki

No ja bym nie powiedział. W UE nieraz też musisz się nieźle namachać by zdążyć wyrobić. I nie mów mi, że można zmienić upływ czasu, bo grach jak WC3 i SC też można. To nie są zręcznościówki, raczej nazwałbym jest RTT - Real Time Tactic :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque
No ja bym nie powiedział. W UE nieraz też musisz się nieźle namachać by zdążyć wyrobić. I nie mów mi, że można zmienić upływ czasu, bo grach jak WC3 i SC też można. To nie są zręcznościówki, raczej nazwałbym jest RTT - Real Time Tactic :wink:

przeciez w EU jest aktywna pauza i nie trzeba sie z niczym spieszyc :!: :roll: Ale ok z tymi zrecznosciowkami to byl zart. Co do tego RTT to w pelni popieram - tak wlasnie sie powinny nazywac... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque

Chodzi ci o Crusaders Kings (vel Mroczne Wieki - błeeeeeee :wink: ) :?: Jesli tak to CDP ostatnio dodal ja do swojej oferty i podal pazdziernik jako date premiery, ale to informacja raczej niesprawdzona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez w EU jest aktywna pauza i nie trzeba sie z niczym spieszyc

:shock: #-o O tYm NiE wIeDzIaŁeM.

Może to dlatego, że nigdy na oczy nie widziałem instrukcji ani kombinacji klawiszy :oops:

PS. Ktoś wie, którym klawiszem w Warrior Kings przybliżać albo oddalać obraz? (Tylko nie mówić, że 3 przyciskiem myszy - ja takiego nie posiadam!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o Crusaders Kings (vel Mroczne Wieki - błeeeeeee :wink: ) :?: Jesli tak to CDP ostatnio dodal ja do swojej oferty i podal pazdziernik jako date premiery, ale to informacja raczej niesprawdzona.

Nie, chodzi mi o Europa Universalis: Crown of the North (info jest nawet na stronie głównej CDA). A co do Mrocznych Wieków - pamiętam jak premiera tej gry była zapowiadana na...kwiecień (a potem na drugą połowę 2003 roku itd...) A teraz krótka notka, żeby się nie pogubic w tym gąszczu tytułów:

Obecnie mamy:

- EU1

- EU2

- EU: IIWŚ

- EU: Crown of the North (USA)

Zapowiedziane są:

- EU: Victoria

- EU: Mroczne Wieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...