Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla miłośników RTS

Polecane posty

Hmm... Mi marzyłby się RTS na engine Homeworld'a z fabułą z Endera. Znaczy się wojna z Robalami. Ale sam chciałbym zagrać Robalami
A może Prosiaczkami? :twisted: W sumie całkiem zjadliwy pomysł. Jeżeli zostajemy w świecie marzeń, to ja życzę sobie RPG na podstawie prozy Georga R.R. Martina.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te marzenia. Trzeba wymyśleć taki program, który będzie miał w pamięci wszystkie ksiażki i na zawołanie stworzy grę. Pstryk i Martin, pstryk i Card :twisted:

Ach ten GameMaker 2004, nie? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcielamy się w Żółkiewskiego pod Chocimiem, etc. Cód, miód i historia :twisted:
Grając w "Ogniem i mieczem" oraz "Krzyżacy" (chociaż to turówki chyba były :-k ) miałem mieszane uczucia...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czekam na jakieś mody do Medievala, przedstawiające bitwy Polaków w średniowieczu: Wiedeń, Kirholm, Cedynia, Grunwald, oblężenie Częstochowy itp
Pomysł ciekawy...ile można grać Rzeczpospolitą w EU?:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque
Nikt nie mówił, że to musi być gra zrobiona przez polską firmę... Osobiście czekam na jakieś mody do Medievala, przedstawiające bitwy Polaków w średniowieczu: Wiedeń, Kirholm, Cedynia, Grunwald, oblężenie Częstochowy itp

Grunwald przeciez jest :!: Zrobili go ludzie z Gry-Online.... Calkiem fajny - mnostwo luda na polu bitwy - fajnie to wyglada pozniej, jak sie juz troche "przerzedzi".... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być patriotą... A że w Medievalu jedyna bitwa z udziałem Polski to Legnica, gdzie Mongołowie robią ich jak chcą nie wróży nic dobrego. Może wkrótce siądę do edytora poziomów i sklecę jakieś mapy..? Kto wie?

Kibicujemy więc Cardiemu. Sław imię polskiego oręża :!: A które bitwy interesuję Cię najbardziej? A do pomocy polecam serię "Historyczne Bitwy" z Bellony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szary Lis

Cardinal - nie musi być Grunwald (choć byłoby fajnie). Może być dowolna większa bitwa z udziałem naszej potężnej husarii. I od razu zgłaszam się jako ochotnik do spróbowania :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Venasque
Na początek może zrobiłbym Grunwald, w końcu to najsłynniejsza z polskich bitew. Najchętniej wzorowałbym się na jakiejś dzisiejszej mapie, a co do sił, to już mam wszystko, co potrzebne.

Hmmm - chyba sie nie czyta wczesniejszych postow, nie? :wink:

Qbuś --> ta seria jest naprawde swietna, ostatnio czytalem "Quebec 1759".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek może zrobiłbym Grunwald, w końcu to najsłynniejsza z polskich bitew. Najchętniej wzorowałbym się na jakiejś dzisiejszej mapie, a co do sił, to już mam wszystko, co potrzebne.

Nie wiem ja wy, ale ja mam wielką chęć poprowadzić polskie wojska pod Kircholmem, Legnica też byłaby ciekawa;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbuś --> ta seria jest naprawde swietna, ostatnio czytalem "Quebec 1759".

Ja mam tylko "Wiedeń 1683" i "Bzura 1939", ale przymierzam się do "Bannockburn". Nie wspominając faktu, że znam osobbiście paru autorów tych książek :wink: Ale ciii... A we większości RTS-ów brakuje mi rozbudowanej dyplomacji... Porządna dyplomacja to przecież podstawa - vide Bissmarck.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A we większości RTS-ów brakuje mi rozbudowanej dyplomacji... Porządna dyplomacja to przecież podstawa - vide Bissmarck.
Fakt, nawet w EU nie jest aż tak bardzo rozbudowana i rozwinięta (jak twierdzą niektórzy, złośliwi recenzenci :P )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, przysiągłbym, że czytałem wszystkie posty... Cóż, to oznacza, że będzie trzeba wybrać coś innego. Słucham propozycji, bo zrobienie dobrej mapy nie trwakrócej niż tydzień.

Kiedys robilem mape do SC i walilem wszystko na wszystkim :D i pozniej jaja byly niezle jak gralem :mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...