Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Dla miłośników RTS

Polecane posty

Panowie, chylcie czoła - Polanie II nadchodzą - zdaniem niektórych są lepsi od Warcraft III!:P

Tak ja chcę dojć krowy! A będzie można "upgrejdować" zwyklego dojarza do przodownika doju :lol:

A to moje best 5 RTS'ów:

:arrow: Starcraft (bezapelacyjny zwycięzca)

:arrow: C&C: Red Alert (nienowatorski ale piekielnie grywalny)

:arrow: Warcraft 3 (to tak trochę na wyrost)

Miało byc 5 jest 3 bo inne nie zasługują na przymiotnik best

Nie przypadla mi do gustu seria Age .... (wolę czołgi :) ), a Settlersi to te małe co pętają się po ekranie? Wygląda to to jak swego czasu Lemingi :?

Teraz tak jak chyba wszyscy czekam na SC2 i mam DUUŻŻŻE nadzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

moja toplista to:

-StarCraft 2 (jak wyjdzie bedize mial 1 miejsce :D )

-StarCraft Brood War (Brood War rulez :) )

-WarCraft 3 (nie mailem co dac wiec dalem warcrafta)

Ile ci Blizzard płaci za promocje? Hm...gdzie się zgłasza formularze? Płacą za określoną liczbe znaków/postów czy zdań? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co pan kolega sądzi o prekurszorze, czyli Dune 2? Ja w to trochę popykałem i to dzięki niej przeczytałem co nieco Herberta. Dziś już traci na uroku, ale od czasu do czasu wrócić do niej miło.

Niestety nie grałem :( , niemniej wiem jak wygląda :). Jak do każdego prekursora odnoszę się do niej z szacunkiem. Co do prozy :D Herberta - jak miałem czas zawsze było coś innego do przeczytania, a teraz już go nie mam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STRATEGIE - WIELKA TRÓJCA NADCHODZI by Volt

War of the Ring

Gra o której marzyło wielu graczy, wreście może stać się rzeczywistością. Otóż za sprawą Liquid Entertainment (twórcy niedocenionego Battle Realms) niedługo będziemy mogli stanąć w finałowej batalii o jedyny pierścień po stronie dobra, lub po stronie zła i walczyć o panowanie nad całym światem... Pojawią się elementy RPG (zdobywanie doświadczenia oraz nowych umiejętności. Od strony graficznej gra ma się prezentować znakomicie (wygląd menu i świata może lekko zalatywać od tego z W3). Wygląd jednostek ma się zmieniać, w zależności od nabytego doświadczenia a ich animacja ma być doskonała. Podczas gry będzie się zmieniała pora dnia. Również klimat (wpływający na zachowanie się jednostek) będzie ulegał zmianom. Oprócz trybu single, twórcy zapowiadają rozbudowaną opcję rozgrywek wieloosobowych (coś na miarę właśnie H3). Do Śródziemia zawitamy dopiero wiosną przyszłego roku...

screen_34.jpg

Empires

To tytuł jednej z najlepiej zapowiadającej się strategii czasu rzeczywistego. Dzieło to, tworzone przez chłopaków ze Stainless Steel Studios (to ci od Empire Earth) pozwoli graczowi zbudować swoje imperium zaczynając od X wieku do roku 1950. Pod względem graficznym, gra prezentuje się znakomicie - engine co prawda pochodzi z EE, ale został tak zmodyfikowany że wszystkie modele jednostek, ich animacja nawet przy maksymalnym zbliżeniu nie budzi zastrzeżeń. W grze będziemy mogli zagrać siedmioma cywilizacjami - Rosjanami, Francuzami, Amerykanami, Niemcami, Chińczykami, Koreańczykami i Anglikami. Tryb single będzie się składał z trzech kampanii rozgrywanych w różnych okresach historycznych a bohaterami mają być kolejno: Ryszard Lwie Serce, Admirał Yi, generał Patton. O tym czy Empires odniesie większy sukces niż EE, dowiemy się już niebawem - premiera już w listopadzie...

screen_38.jpg

Heroes V

Kolejna część sagi zapowiadana jest jako połączenie części 2 i 3 (chyba najlepszej). Wróci stary ekran walki - armie znów będą rozsadzone po lewej i prawej stronie, pojawią się prawdziwie ogromne bestie (6 poziom każdego z sześciu królestw). Same królestwa nie będą już tworzone na podstawie określonej szkoły magii (tych jest 7), miasta mają być już mniej "cukierkowate" a gra ma stworzyć klimat rodem z epickiej opowieści... Obecność elementów RPG, ma zmaleć do minimum. Prawdopodobnie zniknie podziemie, same mapy będą tak budowane, aby gracze sami mogli wyznaczać sobie cele strategiczne i na tej podstawie opracowywać własną taktykę... Bohater nie będzie już walczył na polu bitwy, pozostanie mu magia... Warto też dodać, że w wyniku kłopotów 3DO, nowym właścicielem serii M&M został Ubi Soft. Piąta część powinna zawitać na półki sklepowe już wiosną 2004 roku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ?Sotha_Sil?

MNie sie podobały wszystkie typu Age no i Empire Earth, Warcraft 2 i 3 (w uno niegrałem) Heroes wszelkiej maści i ojejojejojej ile tego było:D.Red Alerty, Dune 2 , kupa(eeee...nie TA kupa:)) innych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt >>> z wymienionej przez ciebie wielkiej 3 tylko na Heroes 5 czekam. War of ... - już pisalem wolę czołgi :), Empires - jakoś tak nie podchodzi mi grafika.

Mam nadzieję że Heroes5 bedzie godnym następcą 2 i 3 bo od 4 to mnie "odrzuciło"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hirosi.. Hirosiii... Po IV nie mam dobrych uczuć, ale z tego co zamieścić Volt to może być baaardzo ciekawie. Jeśli rzeczywistość pokryje się z zapowiedziami to uhuhu. A "War of the ring" już liznął, a mianowicie przeszedłem sobie demko. Wykonanie całkiem przyzwoite, ale bardziej pociąga mnie warstwa fabularna :twisted: A Empires nie znam ni w ząb :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wielka niecierpliwoscia czekam na heroes V swietnie sie zapowiada polaczenie II i III mam nadzieje ze piata czesc heroes bedzie lepsza od IV ktora moim zdaniem swietna nie byla

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwoscią będę czekać na H5. Ciekawe czy w CDA będzie recka o produkcji tej gry...

ja rowniez czekam na H5 mam nadziej ze nie bedzie taka jak H IV bo moim zdaniem h Iv to cienizna moze cos o nowych herosach bedzie w nowym cda?

JUŻ niebawem...

Startuje Oficjalna Polska Strona

Serii Europa Universalis

JOIN US!!!

jak mozna sie przylaczyc volt???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HISteryk
z wielka niecierpliwoscia czekam na heroes V swietnie sie zapowiada polaczenie II i III mam nadzieje ze piata czesc heroes bedzie lepsza od IV ktora moim zdaniem swietna nie byla

Chyba do produkcji Heroes5 nigdy nie dojdzie, gdyż 3DO niestety jest już bankrutem :-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HISteryk

Widzę iż na forum każdy zaczyna wyliczać swe ukochazne RTS-y, cóż...I Ja nie będę gorszy :-). Oto 6 moich ulubionych strategii (bo RTSy to nie wszystko) - stan na dzisiaj:

VI - Heroes Of Might And Magic III

niestety ostatnia z wielkich strategii by 3DO

V - Europa 2

historia to moja pasja...

IV - C&C Tiberian Sun

wspaniałe dzieło nie istniejącego już Westwoodu

III - WarCraft III

owa gra nie wymaga komentarza, ale co mi tam... - cudo!

II - Settlers III

a to tak z sentymentu (moja pierwsza strategia), ale do dziś ją lubię

I - C&C Red Alert 2

bardzo kontrowersyjny tytuł, jednak według mnie wspaniały

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HISteryk
A co (...) sądzi o prekurszorze, czyli Dune 2? Ja w to trochę popykałem i to dzięki niej przeczytałem co nieco Herberta. Dziś już traci na uroku, ale od czasu do czasu wrócić do niej miło.

Dune II to kult i klasyka (zawsze chętnie do niej wracam), jednakże powieść Herberta bardziej mi się podobała.

PS. Szkoda, że EA wchłonął już do końca Westwood.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wielka niecierpliwoscia czekam na heroes V swietnie sie zapowiada polaczenie II i III mam nadzieje ze piata czesc heroes bedzie lepsza od IV ktora moim zdaniem swietna nie byla

Chyba do produkcji Heroes5 nigdy nie dojdzie, gdyż 3DO niestety jest już bankrutem :-(

nie histeryzuj ;) wszak nie zarzyna się kury znoszącej złote jajka (vide TR)

RTS Arena - hm... kiedyś jakoś tak częście czytałem , choć może to nie przyczyna zmian a braku czasu i dobrego RTS'a do "przemielena" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie RTSy były niegdyś gatunkiem numer jeden. Z tytułów, które pamiętam najlepiej można wymienić Age of Empires, Earth cośtam 40, Total Annihilation. Jednak przez dłuuugi czas nie miałem do żadnego RTSa dostępu (wyparły je RPG) i gdy teraz odpalam demko jakiegoś, to za nic nie mogę dostrzec co mnie w nich niegdyś tak urzekało. Chyba zacząłem przedkładać taktykę nad szybkość klikania myszką (Heroes3) i po prostu jestem za wolny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...