Skocz do zawartości
mateusz(stefan)

Dragon Age (seria)

Polecane posty

Przy okazji instalacji kreatora możemy poznać, jakie zestawy głosów postaci mamy do wyboru. Gdy posłuchałem polskich głosów, pokiwałem tylko głową. Są tak nijakie i sztucznie brzmiące, jak mogłem się spodziewać. To chyba jakaś 'świecka tradycja' przy polskich pełnych lokalizacjach cRPGów (wyjątkiem PS:T i seria BG, oczywiście).

@mrgonzo

A mi - Neverwinter jedynka.

Edytowano przez Mindstorm
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj czepiacie się dupereli, jak się komuś gra podoba to będzie w nią grał, a jak komuś się nie podoba to nie musi, ja tak mam ze wszystkimi fpsami tpsami i innych tematach które mi nie leżą, po prostu ich nie komentuję. Chyba że ktoś w to gra już, to może wskazać błędy, ale gra jeszcze nie wyszła a połowa ludu już ma coś do powiedzenia, żenada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest po to aby się wypowiadać i komentować, a aktualnie dyskutujemy o kreatorze który już wyszedł, więc czytaj ze zrozumieniem

Czytam ze zrozumieniem, to że ostatnich kilka postów jest o kreatorze to się zgodzę, ale wcześniej narzekali na cyferki nad głowa i o innych,jak je ładnie nazwałem,duperelach, zgodzę się że forum jest od dyskusji i komentarzy, ale najpierw niech zagrają we właściwą grę i niech zobaczą co się sprawdza a później narzekają, nie można narzekać na coś czego jeszcze nie widzieli i sami nie sprawdzili, to niestety typowo internetowe, pisać głupoty byle je napisać. Dziękuje za uwagę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przeżywam pewną rozterkę, mianowicie, co wybrać? Czy Dragon Age czy też Risena? Jak myślicie, który z nich będzie lepszy, gdy oczekuje się naprawdę dobrego RPG-a?

Jeśli kochasz cycki i fabułę mroczną to wybierz dragon age ale jeśli lubisz staromodny model fabuły dodatkowo lubisz machać mieczem to wybierz risena .

edit:Liczę ze nie złamałem regulaminu jak napisałem cycki .

Edytowano przez deawpl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak będzie wyglądać nekromancja w Dragon Age, biorąc pod uwagę fakt, że klas jest 3?

Osobiście liczę na tę grę, budzi we mnie nadzieję na porządnego spadkobiercę Baldurów, Neverwinterów itd.

Zamierzam kupić to w sobotę i mam nadzieję, że wydanej kasy nie będę żałował. A szerzej wypowiem się w środę za 2 tygodnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klas, to na poczatu sa tylko 3, ale mozna pozniej wybraz specjalizacje(po 4 na klase). Tak to wyglada wg PCZONE:

Warrior:

Berserker: Slinky combat movements are replaced with slashed of pure blind rage.

Champion: A leader among soldiers, intimidating foes with precise and co-ordinated combat.

Reaver: A dark speciality. Reapers eat the souls of the dead to heal(capi Soul Reaverem, co nie?), and use flowing blood as devastating attacks. Probably not cheerful folk.

Templar: Templars are magic-resistant chaps, born to combat fireballs of the arcane.

Mage:

Arcane Warrior: This allows magic-user to channel their talents into giving them access to weapons and armour.

Blood Mage: A taboo brand of magic, where your character's health is converted into destruction alongside his mana.

Shapeshifter: Lets you turn into spiders, bears... lots of stuff with poison and claws.

Spirit Healer: The most boring, yet most necessary speciality of all.

Rogue:

Assassin: Turns into a master of concocting poison and pulling off speedy, efficient kills.

Bard : Through a strum of a lyre Bards can inspire your party, or demoralise foes.

Duelist: Further improving the already heightened reflexes of the Rogue, Duelists do like to spot of swordplay.

Ranger: Rangers are a friend to the animals. And as such can call upon the wilds to help. Like in those old Godzilla Saturday morning cartoons.

Co do Add-On Age: Origins, wydaje mi sie, ze "Blood Mage" jest takim swoistym nekromanta. Nie sadze, zeby cala 'nekromancja' wygladala inaczej niz przywolanie szkieletu/zombie czy wyssanie zycia.

Osobiscie wacham sie miedzy Reaverem a Shapeshifterem. Chyba jednak wezme Reavera, bo mam awersje do magow.

Edytowano przez TheNatooratx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podział raczej standardowy, nie ma żadnych niespodziewanych cudów, choć szczerze mówiąc nie oczekiwałem takowych. Sam wybiorę pewnie assassina - ostatnio pogrywałem tylko w Risena, a tam w walce wręcz za dużo finezji nie ma (tzn. niezależnie od poziomu i rodzaju wyszkolenia nasza postać macha bronią jak cepem). Szybki zabójca, zatruwający wrogom życie, dosłownie i w przenośni, może być miłą odmianą. Trzeba się tylko przestawić z radosnej rąbaniny na wirtualne rzuty kostką...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś przeoczyłem ale jaki jest maksymalny level w Dragon Age ? ( szukałem)

I jeszcze jedno jaka będzie lepsza rasa dla maga ( albo pod przemiany, albo blood), a jaka dla Rouge Rangera

Z góry dzięki, i pozdrawiam.

Edytowano przez Vilo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vilo, o ile mi wiadomo, nie będzie czegoś takiego jak maksymalny lv. Gry bez opcji grania w multi raczej czegoś takiego nie maja.

oj raczej maja, wszelakie baldury, icewindy i neverwintery maja maksymalny level. co do dragon age, tez pewnie jest max lvl, sadzac po recenzji w cda

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, na czym polega w maks. lv. w grach singlowych ?

NA tym samym co w mmo, po osiągnięciu x levelu postać nie awansuje dalej mimo zbieranego xp. Przykład Baldurs Gate 1&2 (tu zależało od klasy np. druid w dwójce bez podstawki do 15 levelu), Świątynia pierwotnego zła (10 level) itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie edytor map, a edytor przygód (chociaż pewnie to rozumie się samo przez się) i... Tak szczerze mówiąc nie mam pojęcia, kiedy go udostępnią, ale podzielam entuzjazm!!!

(który zgaszony będzie w momencie uruchomienia tego programu :dry: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...