Jump to content

deawpl

Forumowicze
 • Posts

  722
 • Joined

 • Last visited

Reputation

6 Neutralna

About deawpl

 • Rank
  Elf
  Elf

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 1. org

  ziomeg ty umiesz into pisanie po polsku?

 2. powiem startuj wyborach i strasz biedny wyborców .. "nie damy socjalu" i "pracujcie jak niewolnicy"... pewnie ktoś na ciebie zagłosuje .
 3. Pozytywna wersje bardzo nudna i fałszywa niczym uśmiech Adolfa H . ------------------------------------------------------------------------------------- pomijają wątek nadprzyrodzony to star wars to sci-fi mimo wszystko. ------------------------------------------------------------------------------------- ogólnie to star wars i star trek pozwoliły stworzyć niektóre wynalazki są w tych filmach/serialach .
 4. nowy? skoro poucza prawie cały internet? .
 5. hmm ja początek .. w miarę normalny .? jeśli o stare cześć bohater bardzo stereotypowy nienawidzę .
 6. Rybosz milicja i wywiad robił porządek z obywatelami coś za coś . p.s:poza tym czasami wywiad rosyjsko-polski wkurzający bo szpiegowali na chama.
 7. Oj tam jeszcze nie ta technologia jeśli o generacje gier. ------------------------------------------------- hmm tak też za kości kasę jakiś słynny obrońca wiary tylko już imienia nie pamiętam z powodu tego ze sprawę w sądzie przegrał. --------------------------------------------------------------------------------- po prostu nie lepiej zrezygnować z internetu i pochodzić na dwór. ------------------------------------------------------------------------------------- gdyby Murzynem w stanach zjednoczony w pewnych latach to byś ucieszył ze jest trochę chora poprawności polityczna bo inaczej tam pobij na śmierć z byle powodu.
 8. bardzo chaotyczny wpis ... o NICZYM bo resztę sam odpowiedziałeś. ------------------------------------------------------------------------------------- w skrócie prawa demokratyczne mniejszości do mówienia swojego + wolności mediów . p.s:Masoni historyczni oprali wszystko na pseudo egipski książkach jakiegoś egipskiego bóstwa swoje rytuały.
 9. eee czekam na post-"katastrofe" z kosmitami .... bo przynajmniej zgon widowiskowy kiedy takiego typa zauważą z ludzką twarzą.
 10. jeśli o szatana ehm? to wersja PAN + egipskiego bóstwa + parę inny = istota wredna? ze pogańska kopuj w wklej jak przystało na hebrajczyków/żydów lub Rzymian wybrali jedyną słuszną ewangelie ble ble .
 11. 100% MMO rpg opiera na farmie .... wiec raczej nie polecam .
 12. hmmm nic nowego ja dawno zauważyłem np:na słynny roma total 2 ostro błędami technicznymi ale dostaje od niektórych serwisów 10/10 lub 6/6. p.s: pisma nie czytam jakby coś.
 13. Drangir już piraci konsolowi grają wiec .... nie trzeba spiskować .
 14. deawpl

  Need For Speed Underground 2

  hmm pamiętam ale słabo grę ... skojarzyły 4x4 jeep.
×
×
 • Create New...