Skocz do zawartości
mateusz(stefan)

Dragon Age (seria)

Polecane posty

Przepraszam ale nie mogę się powstrzymać i muszę to powiedzieć:

TA GRA JEST GENIALNA !!! MISTRZOSTWO !!!!!! Właśnie ją ukończyłem i jestem pod przeogromnym wrażeniem. Zakończenie jast tak mistrzowskie, że trudno to opisać. Najlepsza gra w ogóle, zaraz po Baldur's Gate II. 10/10

KOCHAM TĘ GRĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KOCHAM "DRAGON AGE: POCZĄTEK" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie dotyczące gry: Jestem człowiekiem i wybrałem drogę szarego strażnika. Doszedłem do krainy elfów i tam w lesie trzeba zabić jakiegoś wielkiego wilka. Przeszedłem cały las i nie znalazłem go. Wie ktoś kaj on się chowa? :)

A gra oczywiście świetna. Niesamowicie wciąga.

@ Bingo:

1) allegro

2) zumi ;)

Edytowano przez Pat5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy Mass Effect to jakaś rewolucja w grach RPG bo mnie nie kręcą takie klimaty(chociaż KOTOR 1,2 mi się spodobały).A myślę nad Dragon Age'em :laugh: .A jestem fanem RPG'ów to raczej sobie kupię Dragon Age'a.A co do wyborów i zachodzących zmian w środowisku w zwiąsku z podjętymi decyzjami najbardziej mi się spodobały z nowszych RPG'ów :icon_smile:

W wiedźminie sorry:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj Dragon Age, bo jeśli jesteś fanem RPG-ów, to musisz to mieć.

Wiesz, moje rozwinięcie postaci jest dość dobre, ale ja gram jako wojownik, nie mag. Mam w drużynie Morrigan, ale ją na razie mogłem tylko raz "awansować". Do doliny elfów przyszedłem jako drugie miejsce w fabule, więc nie miałem możliwości takiego dobrego ich ulepszenia. Zacznę robić więcej questów pobocznych. Zamrożenie na smoka nie działa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, moje rozwinięcie postaci jest dość dobre, ale ja gram jako wojownik, nie mag. Mam w drużynie Morrigan, ale ją na razie mogłem tylko raz "awansować". Do doliny elfów przyszedłem jako drugie miejsce w fabule, więc nie miałem możliwości takiego dobrego ich ulepszenia. Zacznę robić więcej questów pobocznych. Zamrożenie na smoka nie działa :P

Ja też gram wojownikiem :happy: I gdy walczyłem z tym smokiem miałem ok. 9 lvl. Dodam jeszcze, że noszę dwuręczny miecz. Do doliny elfów doszedłem po Redcliffe i wieży magów :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do lasów Bretonii poleciałem przed wszystkimi innymi lokacjami, i w sumie ze smokiem nie miałem żadnych większych trudności. Może tak się po prostu ułożyło, może fart. Ale z drugiej strony miałem masę soczków, tzn. wydaje mi się, że miałem wszystkie, które mogłem zebrać do tej pory ;) .

Żeby nie było, grałem na normalnym poziomie trudności + nie bawiłem się jeszcze wtedy w taktyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie techniczne:

Czy na szansę trafienia u wojów wpływa strenght czy dexterity (szansę na trafienie, nie na wielkość obrażeń)? I jak to wygląda u rouge-ów dual wield - bo z tego co kojarzę przez mgłę, to oni mają jakiś talent do zamiany strenght na dexterity albo cunning, czy też może pnkolę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U łotrzyków masz talent dzięki któremu modyfikator do obrażeń zamiast od siły liczy się od sprytu, nie tyczy się to jednak wymagań na broń. A co do tego smoczka, jest on naprawdę do pokonania, ubiłem go na samym początku gry z postacią na 6lvl bodajże.

Edytowano przez tridanis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...