Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 03/2009

Polecane posty

Aczkolwiek w następnym cda przydał by się jakiś fps(może jakiś rts?dawno nie grałem)

RTS?! ocb? Ostatnio same RTSy a Ty oczekujesz RTSa? :D

No wiesz jak wspominałem już w dziale oczekiwań od redakcji(czy jakoś tak) napisałem że jestem nowy i mam 5 numerów, a rush of berlin mnie nie kręci. Oczywiście nie kupuje CDA ze względu na crovera

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie wracają czasy, kiedy zapowiedzi i inne gry przed premierą zaczynają dominować nad recenzjami :P

W sumie dobrze - ciężko mi szło z recenzjami w CDA 02/2009: dużo ilościowo i do tego średnio jakościowo, a w CDA 03/2009 ilość poszła w dół, ale jakość w górę :)

Zapowiedzi czyta się dobrze (przynajmniej mnie) ze względu na ich optymizm :D

Jeszcze kiedyś po co drugiej zapowiedzi zbierałem szczękę z podłogi, jednak z czasem zaczęły pojawiać się pewne wątpliwości co do zapewnień twórców...

Zastanawia mnie 7 stron dla "Saints Row 2".

Aż tak będziecie się nad nią pastwić (już tekst o oprawie na przykładowych stronach nie napawa optymizmem :P)? :D

Ciekawie zapowiada się też dział "Nie tylko gramy".

Zobaczymy, czy Windows 7 "zdominuje" (jak w "Undercoverze") starego dobrego XP-ka.

Być może autor NDSN przekona mnie, że kryzys (nie mylić z "Crysisem") to szansa dla mojego jeszcze młodego (roczek :D) "przedkryzysowego" kompa :D

Już zaczynam sobie ostrzyć zęby na numer urodzinowy (w przypadku CDA będzie to "szczęśliwa trzynastka") :D

Nie mniej - oby do środy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie 7 stron dla "Saints Row 2".

Aż tak będziecie się nad nią pastwić (już tekst o oprawie na przykładowych stronach nie napawa optymizmem :P)? :D

Dajmy szansę tej grze.. może to nie tylko "podróbka" GTA? Może to coś wiele więcej? A może średniak...

Zobaczymy, czy Windows 7 "zdominuje" (jak w "Undercoverze") starego dobrego XP-ka.

Nowe wypiera stare. To się sprawdziło średnio w przypaku Visty i tutaj najlepszym jej sprzymierzeńcem był czas.

Im dalej w przód, tym Vista była lepsza. Ale w przypadku Windows 7, który zapowiada się bardzo dobrze, może być sytuacja znacznie lepsza. A Xp będzie wkrótce dominował głównie na maszynkach "wiekowych".

Już zaczynam sobie ostrzyć zęby na numer urodzinowy (w przypadku CDA będzie to "szczęśliwa trzynastka") :D

Nie mniej - oby do środy :P

Numer urodzinowy? Czy ja coś przegapiłem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby rpzmietli, czym się dało. Zawsze mówią, ze trzynastka będzie szczęśliwa. Oby recenzje były świetne, najlepiej koło 13-tu, hehe, zapowiedzi było sporo, ale nie za dużo, no i cover - aby pokonał 09/2007.

Ale teraz jest 03/2008. Nie dyskutujmy o marzeniach. Czekam na zapowiedź Just Cause 2, bo to gierka, która zapowiada się naprawdę nieźle, a multiplayer, a raczej jego brak, mi nie przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby rpzmietli, czym się dało. Zawsze mówią, ze trzynastka będzie szczęśliwa. Oby recenzje były świetne, najlepiej koło 13-tu, hehe, zapowiedzi było sporo, ale nie za dużo, no i cover - aby pokonał 09/2007.

Może i masz rację, ale jeżeli nawet by chcieli a gier to zrecenzowania jest mało to nic się nie da z tym fantem choćby na głowie stanąć zrobić nic się nie da, ale jak wspomniałeś cover mógłby baaardzo dużo w tym przypadku uratować :P

Czego miejmy nadzieję CDA nie zaniecha uczynić, ale i tak dobrze jest jak jest, mi niczego nie brakuje.... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej. A za ktorymi?

No jak to: za Levelem i Giochi Per Il Mio Computer :P

Warto sprawdzic ich ceny :)

>>>Niewazne, ze dobra i dobrej firmy.

Nie, bo tego jest już szczerze mówiąc za dużo. Wiem, że Ty generalnie zawsze znajdziesz coś, że jak ktoś narzeka to racji nie ma itp. ale tego jest już po prostu za dużo. Przynajmniej jedna strategia była na każdym coverku przez ostatnie pięć numerów licząc ten. Za to taki FPS na przykład był w numerze 154, do tego dosyć wiekowy i już obleciany przez konkurencję.

EDIT: Mój błąd, zapomniałem o tej drugiej kupie z dużymi pudełkami. Więc RTS'y są w CDA od siedmiu numerów, a FPS był cztery numery temu.

Ale co poradze? Takie sa gry, jakie sa, nikt nie mowi "a nie kupie FPSa, bo nie lubie, wezme jeszcze jedna strategie". Firmy maja oferty, a z nich sie kupuje. Jest duzo strategii a malo FPS do kupna i juz.

Ile razy jeszcze to napiszecie ??

Jeżeli jest to DODATEK do czasopisma to powinien trzymać jego poziom ;) Bo jeżeli kupujemy bardzo dobry samochód to oczekujemy, że dodatki do niego (np. klimatyzacja itp) będą na takim samym poziomie (czyli dobrze działająca klima :P)

>>>No to co, mamy pogorszyc teksty, zeby nie odstawaly od tych "badziewnych" pelniakow? Sorry ale twoje rozumowanie jest idiotyczne - to jakby powiedziec "niebieska tapicerka nie tzyma poziomu reszty samochodu". Czemu nei trzyma? "A bo ja nie lubie niebiekiego.". Dostajesz b. znana przygodowke, b. dobra strategie i niezle pociagi - moze ci sie zestaw nie podobac, ale obiektywnie patrzac sa to b. porzadne pelniaki i takiego zestawu nie da ci niekt w Polsce. A zagraniczne pisma - popatrz na ich ceny 7-10 euro. A CDA kosztuje obecnie jakies 3,5. Widzisz subtelna roznice w dochodach?

Poza tym patrzac w ten sposob to moze CZYTELNICY tez powinni trzymac poziom pisma i z godnoscia zniesc fakt, ze jest tam zestaw pelniakow, ktory danej osobie nie pasuje? A?

Od razu wyjaśniam o sooo chozii. A mianowicie ciągle piszecie, że płyta to dodatek do pisma, ale co z tego ?? Przecież to nie znaczy, że ma być na niej byle co.

>>>A jest wlasnie byle co, tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie mam trochę czasu wiec postanowiłem wyrazić swe zdanie na temat najnowszego numeru Mojego Ulubionego Pisma :D (i nie tylko na ten). Numer jak numer (czyt. dobry jak zawsze) nie będę się rozpisywał, pełne wersje: w Broken Sworda pocisnę choć pewnie i tak bez solucji się nie obejdzie (EGM to ja nie jestem), Trainza obwącham, a nuż się spodoba. A RFB takoż sprawdzę, bo choć fanem strategii nie jestem, Codename: Panzers wspominam ciepło. Słowem: zestaw może nie do końca pod moje preferencje ale to dobre gry i to doceniam. Chciałbym też przy okazji wyrazić swe ubolewanie faktem, że niektóre osoby, którym jak sądzę nie podpasiły pełniaki, stękają tu jak zwykle że znów dają syf itd. powiem tak: chyba dawno nie graliście w żaden syf. CDA jest produktem, a wy konsumentami. Jeśli wam produkt nie odpowiada to na jakie licho macie go kupować? Poczekajcie, aż dadzą coś lepszego i tyle. Ja nie mówie że nie można mieć swego zdania i wyrażać go publicznie, tylko przydało by się trochę tej, no, jak jej tam... "kurtury". Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Smuggler nie doczytałeś do końca mojego postu :

Oczywiście nie czepiam się pełniaków, widząc pozytywne reakcje użytkowników FA. Wiadomo, że każdemu się nie dogodzi. Mi do gustu przypadło wiele gier z CDA, te akurat nie ale to nie znaczy, że są kiepskie i nie warto było je tam dać. wink.gif Więc nie tłumaczcie bezsensownie, że to tylko dodatek bo obojętnie co znajduje się w CD-Action to liczę, że będzie na wysokim poziomie jak reszta czasopisma

>>>A jest wlasnie byle co, tak?

Właśnie nie jest byle co, jak już wcześniej napisałem mi ten zestaw nie podchodzi ;) I z czystym sumieniem mogę napisać, że TYLKO jedna gra była słaba (The Little Cars in "The Great Race"). I chyba ani razu nie narzekałem na POZIOM pełniaków, tylko na to, że mi nie pasują (nie ten gatunek) ;) Zabawne pamiętam jak jeszcze nie dawno wszyscy krzywili się na Psychonauts, a po chwili spędzonej z nią byli zadowoleni :) Więc jak przejdę inne pełne wersie z CD-Action to może spróbuje z tymi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam za soba ciezki weekend (2 noce prawie nie spalem), rankiem padla mi skrzynka pocztowa (duuzo waznych majli sie poszlo...............) wiec humor mam sredni, nastroj tez, a i zdolnosci koncentracji takie sobie.

Narzekajacym na poziom pelniakow w CDA w marcuy radze zapoznac sie z oferta pelniakowa innych polskich pism w tym miechu i wyciagnac wnioski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że Broken Sword, Rush for Berlin i Trainz Simulaor ważyły prawie 8Gb. Sądziłem, że RFB i TS to w sumie nie będą ważyć nawet 1Gb, ale jak widać waży to sporo więcej, bo raczej BS nie waży prawie 7 GB.

Już Trainz Railroad Simulator 2004 ważył 1,3GB (a po zainstalowaniu i ściągnięciu samych tylko polskich dodatków łatwo przekraczało się 6GB na dysku :D). A między Trainz Classics jest jeszcze Trainz Railroad Simulator 2006 i Trainz Driver (a najnowszy jest Trainz Simulator 2009). Każda wersja coraz obszerniejsza oczywiście :).

Jako posiadacz TRS 2004 i Microsoft Train Simulatora bardzo się cieszę z pełniaków w 03/2009 ^^. Tylko jaka to wersja Trainz Classics? Pierwsza czy druga edycja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia na czym polega 'sukces' symulatora pociągu :rolleyes: Wolałbym kupić bilet pkp i pojechać gdzieś hen do jakiegoś znajomka :>

A co do reszty pełniaków to nie zagram niestety w tym miesiącu chociaż numer oczywiście kupię, żeby mieć co robić wieczorami w ciągu tygodnia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... gierki w tym numerze dosyć dobre. oo jest przygodówka, to jeszcze lepiej, bo coś mnie ostatnio wzieło na tego typu gry xDD najpierw still life, a kiedy pojawi sie ten numer, to i angel of death ^^

a propos... premiera residenta 5 jest 13 marca, wiem, wy pewnie już o tym wiecie, martwi mnie jedna żecz. autorzy nie ustrzegli sie błędu poprzedniczki- podczas celowania nie można chodzić... to największy chyba minus tej gierki :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia na czym polega 'sukces' symulatora pociągu :rolleyes: Wolałbym kupić bilet pkp i pojechać gdzieś hen do jakiegoś znajomka :>

A co do reszty pełniaków to nie zagram niestety w tym miesiącu chociaż numer oczywiście kupię, żeby mieć co robić wieczorami w ciągu tygodnia :P

Tym PKP to mialbys symulator w wersji hardcore :D

#Topic :

Numer jak (prawie) zawsze fajny.Moze pelniaki mnei nie zachwycaja(najprawdopodobniej nie zagram w zadna z pelnych wersji) ale dla mnie liczy sie tresc.

Super,ze jest recenzja Lord of the Rings Conquest ciekawe czy warto kupic,w srode sie okaze.

No i jeszcze jeden plus,ten numer wychodzi w pierwszym tygodniu moich upragnionych ferii !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! Co tu dużo pisać? IMO numer lepszy od poprzedniego pod względem zawartości pisma. Dużo ciekawych recenzji.

Widzę że teraz dema będą rzadko ale co tam, i tak bym ich nie pociągnął. Pełniaki mogą być, pomimo tego że w ostatnim było więcej dobrych gier, tu jest jedna ale za to jaka. Więc interesuje mnie tylko Broken Sword. Jak nic trzeba brać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak widzę jak część z was narzeka na pełniaki to dochodzę do wniosku, że albo wam się w głowach poprzewracało albo co poniektórzy mają na głowie problemy szkolne, pracowe itp. i chcą się na tym forum wyrzyć. Musicie pamiętać, że CDA stara się zawsze dawać najlepsze pełne wersje jakie są w ich zasięgu, a ponadto nie zapominajcie, że one są tylko dodatkiem do pisma. Poza tym nawet jęsli do magazynu dołączyli takie tytuły jak GTA 4, Dead Space, Assasin Creed to i tak by się znalało dużo malomentów, że bardzo dużo osób ma te tytuły. Miło by pewnie było ujrzeć te produkcje w CDA, ale nie zapominajcie, że część producentów nie interesuję to, żeby pełne wersje ich produkcji pojawiały się w czasopismach, dlatego w CDA nie należy oczekiwać takich tytułów jak któreś Fify, gry z serii GTA, Doom 3, czy też Diablo 2. Ja się z tym pogodziłem już dawno, że w CDA ujrzę je albo wcale, albo za bardzo długi czas. A co co poziomu pełniaków Broken Sword 4 to przecież znana marka wśród gier przygodowych, nie jest może tak popularna, jak seria gier Monkey Island, ale to też w końcu dobre gry. Zaś dwa pozostałe tytuły to naprawdę solidne produkcje. Ja na waszym miejscu najpierw bym dał tym grom szansę, a dopiero później krytykował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na waszym miejscu najpierw bym dał tym grom szansę, a dopiero później krytykował.

Niby dlaczego mam dawać tym grom szanse ???

Wiem, że to średniaki w swoim gatunku, więc jak nie lubię tych gatunków to tylko jeszcze bardziej zniechęcą mnie do tego typu gier. Wolę nie tracić na darmo czas i pograć w gry które mnie interesują. Jak bym nie miał w co grać to bym rzucił okiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz średniaki to uzyskują ocenę w okolicach 40-50%, no czasem 60%. Ale jeśli gry, które daliśmy mają noty wyższe niż 60%, a dwie z nich sporo wyższe niż 70% to co? Są średniakami? To jakie uważasz za dobre? Te kilka gier, które uzyskały ponad 90%. A bardzo dobre to jakie? Te których jeszcze nie ma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, jak zawsze prędzej czy później w tym temacie wątek schodzi na pełniaki. Nie podobają się wam? Allegro.pl i zamawiać najnowsze hity. Macie 3 gry plus super czasopismo i narzekacie? Opanujcie się! A jeśli chcecie dobre gry to zbierzcie kasę i przelejcie na konto CD-Action z dopiskiem "Na pełniaki". Na pewno będziecie zadowoleni.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Było już powiedziane, czytelnicy dzielą się na kilka grup:

-Ci co i tak kupią CD-A bo nie pełniaki są ważne

------------||------------- bo mi to wszystko jedno

-Ci co kupią tylko dla wyczepistych gierek

-"Pożyczę od kumpla"

-"może na śmietniku już jest"

Sam pełniakami jestem trochę rozczarowany, ale i tak nie zawsze oczekuję "pełniaków i Smugglera"..eee...tzn."chleba i igrzysk" .

Cóż, pozostaje AR, NL, GW(*), recki, wstępniak, kaszanka zone...kolejne godziny w piach...;)

(*)wiem kim jest Smuggler!!! To na pewno występujący w każdym GW "alkochochlik"!!!!! :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedniego nie kupiłem, ale na ten się skuszę. ^^

Chętnie poczytam o Fear 2 i Windzie 7. A tu jeszcze Broken Sword, ohoho (miałem kupować, jeżeli w cda nie byłoby nic ciekawego :P)!

Ale okładka rzeczywiście paskudna. : <

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...