Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 03/2009

Polecane posty

Mam jedną uwagę. Kilka numerów temu była mała wzmianka nt. 500GB dysków twardych od Seagate z serii 7200.11, że są wadliwe (rzeczywiscie są..) i odradzacie ich kupno. Jednak w tym numerze - w artykule ''Kryzys, czyli szansa dla PC'' autor tekstu poleca ten właśnie dysk. Na domiar złego również w konfiguratorze pojawia się felerny Seagate. Mam nadzieję , że to tylko niedopatrzenie : )

Nie, dlaczego? Faktycznie ten model mial babola w firmware (tzn. jakas partia dyskow miala) ale pomijajac to, to dysk ma niezle parametry i stosunek jakosci do ceny, a babol zostal naprawiony patchem oraz wymiana felernych egz. Zatem moze bylo warto dodac odnosnik, ze takowy babol istnieje... ale sam dysk jest grzechu warty.

No i opinie autora NDSN sa tylko jego opiniami, z ktorymi sie nie musimy zgadzac - i czesto sie nie zgadzamy, w czesci albo w calosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powracam do tematu, gdyż przeczytałem sobie, artykuł o Motion Capture i bardzo mnie zaciekawił. Zazwyczaj nie czytam, takich artykułów, jednak gdy temat i zawartość mnie zainteersuje to zagłębiam się w jego treść.

I takim właśnie tematem był Motion Capture ;) Mam nadzieję, iż kolejne CD-A będą zaopatrzone w równie ciekawe artykuły.

P.S. Zdziwiły mnie jedynie rekordy świata... że ktoś też to śledzi, hehe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną uwagę. Kilka numerów temu była mała wzmianka nt. 500GB dysków twardych od Seagate z serii 7200.11, że są wadliwe (rzeczywiscie są..) i odradzacie ich kupno. Jednak w tym numerze - w artykule ''Kryzys, czyli szansa dla PC'' autor tekstu poleca ten właśnie dysk. Na domiar złego również w konfiguratorze pojawia się felerny Seagate. Mam nadzieję , że to tylko niedopatrzenie : )

Mam ten dysk i to z felernej serii (patch już leży na dysku i czeka na instalację, niestety sporo z tym zachodu).

Wcale nie żałuję jego zakupu i nadal bym każdemu go polecał. Szybki, pojemny i tani. Czego chcieć więcej?

Nie dziwię się więc, że redakcja go poleca. Tym bardziej, że nie wszystkie modele są uszkodzone (dotyczy to tylko jednej serii).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że było Jego zdjęcie :smile:. W 2004 roku dokładniej :czytaj:. Nawet coś o jego życiu było :woot:. Moje pierwsze CDA i od razu wiedziałem, jak wygląda Smugg :biggrin:

A żeby nie było zbytniego offtopu, to nr 3/09 był jak dla mnie "tylko" dobry. BS 4 długo nie zagościło na dysku (szkoda...), ale teksty jak zawsze na wysokim poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...