Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 03/2009

Polecane posty

Już za chwileczkę, już za momencik (bo 18.02.2009) najnowszy ?Ekszyn? zacznie się kręcić ? w kioskach i salonach sprzedaży. Jak zawsze zachęcam do jego kupna, bo jak zawsze będzie w co poczytać i w co pograć (146 stron, DVD9 [8.5 GB], cena 14.99 zł).

Zaczniemy od czytania. Od groma zapowiedzi! Najnowsze wieści o sequelu Call of Juarez, America's Army 3, dodatkach do Company of Heroes i Command & Conquer Red Alert 3. Pokażemy co wiemy o sequelo-remake?u Kronik Riddicka, nie polejmy wody o Hydrofobii, opowiemy o tym jak z autentycznej bohaterki II wojny światowej uczynić ?Velvet Assassin?. Do tego Allor prosto z siedziby Paradoxu przywiózł informacje o Majesty 2 i Elven Legacy.

W tematach numeru takoż sporo! Qn?ik zwiedził studio Raven, patrząc i grając w Singularity oraz X-Men Origins: Wolverine (oraz w? ale o tym z uwagi na embargo dopiero za miesiąc :P). Tak, tak, jako jedyny z Polski, z tego co pamiętam. Ale i tak przebił go Hut, gdyż pojechał na event dotyczący Just Cause 2, który... się nie odbył, bo śnieżyce sparaliżowały Londyn. W efekcie śmietanka dziennikarzy z całego świata wróciła z niczym. A nasz człowiek i tak dotarł do Londynu, się wkręcił do siedziby, obejrzał i przywiózł co trzeba. W efekcie jest to materiał, którym zdaje się nie dysponuje na świecie nikt inny poza CDA (ew. bardzo nieliczni?). I choćby dla niego warto w CDA zainwestować...

Betatesty. Aż 4. Klasyczny japoński RPG The Last Remnant, znaaaakomity Dragon Age: Origins, Resident Evil 5 I najnowszy Godfather II. Niestety premier DA I Godfathera się przesunęły? ale chociaż poczytacie co was czeka.

Kolej na recenzje. Tych nie za wiele ale za to większość tytułów z tej górnej półki i do tego zajmują sporo stron. Taki Saints Row 2 ? 7 stron. A tu drugi FEAR, LOTR: Podbój, polska (i spaczowana) werjsa Age of Conan, Art. of Murder, Football Manager Live ? jak na postświąteczny zastój, to jest zaskakująco dobrze.

Potem stałe kąciki (Reedycje, Freeware, Modulator, Odmienne stany grywalności), parę stron o technice motion-capture w grach, Na Luzie. Enki będzie was namawiał do archiwizowania swoich materiałów on-line. Potestujemy Windows 7 (wiecie, że linuksowcy uważają go za tak dobry, że aż stanowiący dla nich zagrożenie?!), peryferia dla graczy, rozmaity sprzęt. W NDSN autor będzie was przekonywał, że kryzys to szansa dla ?starego, dobrego PC?, w Konfiguratorze za to najnowsze zestawy do testów, a na deser 2 strony Magazynu.

A na deser Action Redaction i takie tam. ?

Chociaż w sumie na deser to jest Cover. 3 pełne gry, wszystkie po polsku. Kolejno: znana I lubiana przygodówka Broken Sword: Anioł Śmierci, potomek Codename: Panzers, czyli Rush for Berlin, i klasyczny Trainz Classics. Tamże bonusy, gameplaya, trailery itd. oraz bonus dodatkowy: soundtrack z NecroVisioN. Siedemnaście utworów w formacie mp 3.

Czyli co? 14.99 zł w garść i spotykamy się 18.02.2008. To się-ma ?CDA! (*)

(*) a propos: czytelnicy CDA wylicytowali na allegro przeznaczone na WOSP zestawy CDA na łączną kwotę 2500 zł. Nieźle!

###############SPIS TREŚCI

Kalejdoskop

Gamewalker

Hit IT ? wyniki

Prenumerata

Action Redaction

Action Top

Tipsy

##W PRODUKCJI

Call of Juarez: Więzy Krwi

Velvet Assassin

The Chronicles Of Riddick: Assault on Dark Athena

America's Army 3

Hydrophobia

Company of Heroes: Tales of Valor

Command & Conquer Red Alert 3: Uprising

Elven Legacy

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

###TEMATY NUMERU

Z wizytą w Raven

Singularity

X-Men Origins: Wolverine

Just Cause 2

###ZA PIĘĆ DWUNASTA

The Last Remnant

Dragon Age: Origins

Resident Evil 5

Godfather II, The

####RECENZJE

Saints Row 2

Władca Pierścieni: Podbój

F.E.A.R. 2: Project Origin

Age of Conan 2009 PL

Art of Murder: Klątwa Lalkarza

4x4: Hummer

Roogoo

Football Manager Live

AstroVoyager II

#Edycje kolekcjonerskie

Age of Conan 2009 PL

#Kaszanka Zone

Great Battles of Rome

#####O GRACH INACZEJ

Reedycje

Freeware

Modulator

Odmienne stany grywalności

CDA Mobile

Motion Capture

###NIE TYLKO GRAMY

Na Luzie

Temat numeru: Windows 7

Newsy sprzętowe

Wademekum: Archiwizacja online

Konfigurator

Nie daj się nabrać: Kryzys, czyli szansa dla PC

Magazyn

###Testy sprzętu

Miniaturowe PC-ty (płyty główne mini-ITX, od Intela i Zotaca)

Klawiatury dla graczy (Logitech G19, Razer Arctosa i Lycosa Mirror SE)

Myszki dla graczy (Ibox Dominator, Icon7 Z500, Logitech G9x)

Telefon Samsung Duos D-980

Zestaw Logitech Cordless Desktop Wave Pro

Smartfony HTC Touch HD i TOuch Pro

Notebook Asus W90VP

###########################COVER DVD

PEŁNE WERSJE

Broken Sword 4: Anioł Śmierci PL

Rush for Berlin PL

Trainz Classics PL

BONUS

Action Mag #113

Art of MMO 02/08

Bonus

Esensja #83

FotoSmuggler 03/09

Necrovision ? muzyka w mp3

Tawerna RPG #114

Tycoon City: New York PL patch

Watchmen - zwiastun

Wideorelacja z gali Hit IT 2008

GAMEPLAYE

Age of Conan PL

F.E.A.R. 2: Project Origin

NecroVisioN

Saints Row 2

Władca Pierścieni: Podbój PL

FREEWARE

Big Solitaires 3D

Climbing Clive and the Rolling Rascals

City Racing

Cradle of Rome

Crayon Physics Deluxe

Format Factory

Ten Ton Ninja

Widget Gold

Woolies Adventure

TRAILERY

Batman: Arkham Asylum

Mafia II

Mini Ninjas

The Godfather II

Tom Clancy?s HAWX

post-4-1234514779_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

American Army 3 ?

Ta gra nazywa sie Americas Army 3.

Jestem pewien,ze tego numeru miec nie bede. Jesli wszystkie 3 pelniaki zamienilibyscie na cos ciekawego, wtedy moze bym sie skusil.

OK, moj blad, lyterowka. Poprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko okładka coś taka zbyt kolorowa jak na zimę :D. Byłem przekonany że Marcowe CDA będzie zdobić wielki łeb Almy Wade no ale cóż........ ;(.

WSZYSCY daja Alme. Wiec po co plynac z pradem. A zima warto dac troszke lata....

Pełniaki jak zwykle słabe ale co tu poradzić.

Moze warto kupic to pismo, ktore daje lepsze albo wziac ze 300 zl do reki i w Empiku kupic to, co by sie chcialo w CDA widziec (i przy okazji rozwazyc kwestie roznic pomiedzy 3 grami za w sumie 300 zl, a pismem 150 str z 3 grami za 15 zl).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem będzie co czytać:D Ech tylko dlaczego dzisiaj dopiero 13 i na mojej drodze do najnowszego ekszyna jeszcze jeden egzamin? :(

Ps. a jeśli chodzi o pełne wersje... widzę, że korona wraca do RTSów;P

...Bo sie jakis pojawil? Zaiste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu kaszanka. Mam nadzieję, że nie będzie taka słaba jak w poprzednim numerze i napisze ją Siekiera. Szkoda także, że nie ma dem. Uzbierałem właśnie trochę pieniędzy i planuje zakup jakiegoś tytułu ale nie wiem na co się zdecydować, więc szkoda. Ale ogólnie fajnie, że będzie dużo czytania o Saints Row 2. Jeśli tylko optymalizacja nie będzie tak spartolona i nie będzie niepotrzebnych zabezpieczeń to pewnie skuszę się na zakup.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty perfidny Smugglerze! musisz zawsze tak pisac ten opis, ze czlowiek przez kilka(nascie) dni nie mysli o niczym innym niz o zblizajacym sie numerze? :P no bo jak tu nie ekscytowac sie takim zestawem? fakt, znowu malo recenzji, ale sie do tego przyzwyczailem :) zapowiedzi za to znow mnoooostwo, a i powrocily "normalne" Tematy Numeru - w tym jeden o wyczekiwanej przeze mnie JC 2 :D do tego teksty o "pogromcy Linuxa" (dobre sobie) i technice motion-capture (the flag :lol:)

pelniaki? szalejecie, myly panstwo! od grudnia nie spuszczacie z tonu, i tylko zeby nie zapeszyc nie powiem, ze jest coraz lepiej B) juz ostrze sobie zabki na Aniola Smierci :D

krotko: numer marcowy - cud, miod i orzeszki!

PS co to za celowniczek na okladce pod ramka "z wizyta w Paradox" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem treści jak zwykle bogato no i fajnie, że napisaliście coś o Americas Army 3. Troszkę zawiodłem się pełniakami, bo po ostatnim całkiem dobrym numerze teraz dużo słabiej. Na pewno jednak pogram w Broken Sworda. W każdym razie numer jak zawsze dobry i warty zakupu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Empiku drogo;p

Można wiedzieć kto pisał recenzję FM Live?

Eld

I tak CDA nigdy dla pełniaków nie kupuję. Cover wkładam do napędu tylko dla gameplayów, bonusów, ew. dem, więc jak dla mnie mogą tam być nawet najgorsze kaszanki.

No, chyba ze tak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry numer,nie ma co narzekać na pełniaki bo zawsze znajdą się osoby, którym do gustu nie przypadną.Zapewne kupię, aby mieć co poczytać zwłaszcza ,że ferie zimowe się rozpoczynają :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS co to za celowniczek na okladce pod ramka "z wizyta w Paradox" ?

A nie, to moj kursor jak wycinalem okladke z pdfa bo tak akurat ja dostalem :). W oryginale tego nie ma :)

Liczyłem, że będzie demo NecroVision, ale i tak kupię bo jest sporo ciekawych materiałów nie tylko o grach.

Niestety, prawie 2 GB, a po wrzuceniu pelniakow zostalo w umie 700 MB wolnego miejsca na wszystkie materialy :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem, że będzie demo NecroVision, ale i tak kupię bo jest sporo ciekawych materiałów nie tylko o grach.

Niestety, prawie 2 GB, a po wrzuceniu pelniakow zostalo w umie 700 MB wolnego miejsca na wszystkie materialy :/

Chcesz powiedzieć, że Broken Sword, Rush for Berlin i Trainz Simulaor ważyły prawie 8Gb. Sądziłem, że RFB i TS to w sumie nie będą ważyć nawet 1Gb, ale jak widać waży to sporo więcej, bo raczej BS nie waży prawie 7 GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że Broken Sword, Rush for Berlin i Trainz Simulaor ważyły prawie 8Gb. Sądziłem, że RFB i TS to w sumie nie będą ważyć nawet 1Gb, ale jak widać waży to sporo więcej, bo raczej BS nie waży prawie 7 GB.

Broken Sword: Aniol Smierci ma 2,6 GB, Rush for Berlin - 4 GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...