Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 03/2009

Polecane posty

Nie chodzi o gry dodawane do CDA tylko współczesne np. GTA4(18GB), Age of Connan(25GB).Kiedyś płyta DVD wydawała się nie do zapełnienia. :biggrin:

To prawda, ja kiedys sie zszokowalem, gdy po instalacji gra zajela mi AZ 80 MB na dysku. DOdajmy, ze dysk mial 250 MB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zakupiłem już w dzień premiery. Całego jeszcze nie przeczytałem. O dziwo zainstalowałem Broken Sword, a myślałem że się nie skusze na nią, a jednak. Oczywiście gra mi się spodobałą. Numer jak zawsze trzyma poziom - w ogóle to nie widziałem żadnego numeru CDA(a kupuje go od 2 lat) który by tego poziomu nie trzymał. Rozczarowałem się troche że konwersja z konsoli Saints Row 2 nie wyszła. Coś ostatnio jakaś dziwna moda na to jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jak zwykle pecha do pełniaków. Nie w sensie że mi się nie podobaja bo przygodówki w pełnej wersji to juz od lat nie mieliście i bardzo się ucieszyłem na broken sword 4. Na poczatku musiałem instalować tym "sposobem" Ale z tym sobie poradziłem mam natomiast jeszcze innego Buga mianowicie takiego że dialogi mi się przerywają. Postać np mówi i w pół zdania przestaje a czasem wogule nie wypowiada kwestii. Co dziwne inne dźwięki sa.

Prosiłbym opomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co zwykłym, szarym graczom dane pewnie nie będzie, głupki z Bioware'u przesunęli premierę o jakiś koszmarny okres czasu, a tu tylko dwie strony :(:(:( No ale trudno, przeboleję :thumbsup: A tak w ogóle to zastanawia mnie to przesunięcie daty premiery, od dłuższego czasu ogromna częśc gier zaszczyca XBoxa sporo czasu przed premierą na pececie i nie ważne czy to rpg, czy fpp czy inna taktyczna strzelanka. A tu nagle nadchodzi wielkimi krokami gra od Bioware, nazywana spadkobiercą Baldura i ba-bach! Nie będziecie, pececiarze zasrani, miec wcześniej. Kurde, przecież to single playerowe, klasyczne rpg od Bioware, co im do łba strzeliło ja się pytam?!

EA przesunęło... Ja wiedziałem, że jak ta firma się zabierze za wydawanie to coś będzie nie tak. Bioware zapowiadało, że PC dostaną grę dużo przed konsolami (dobre pół roku miało być). No ale widać EA chce po swojemu i na siłę przekładają premierę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jak zwykle pecha do pełniaków. Nie w sensie że mi się nie podobaja bo przygodówki w pełnej wersji to juz od lat nie mieliście i bardzo się ucieszyłem na broken sword 4. Na poczatku musiałem instalować tym "sposobem" Ale z tym sobie poradziłem mam natomiast jeszcze innego Buga mianowicie takiego że dialogi mi się przerywają. Postać np mówi i w pół zdania przestaje a czasem wogule nie wypowiada kwestii. Co dziwne inne dźwięki sa.

Prosiłbym opomoc

Kurcze. Praktycznie od początku istnienia forum jest duży temat z poradami na problemy do gier jakie załączamy na płytach. A i tak się okazuje, że ludzie tam nie zaglądają, bo po co? A tymczasem w temacie o Broken Sword 4, co jest w pierwszym poście? Porada jak sobie poradzić z przerywanym dźwiękiem w dialogach. Ech, ludzie, ludzie.

http://forum.cdaction.pl/Broken-Sword-4-An...rci-t32360.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuc lepsze hasla - co mowie bez ironii - szczegolnie cos o stronie WWW, to skorzystamy.

Szczerze powiedziawszy wydaje mi się, że jakiekolwiek hasło jest tutaj zbędne. Cała reklama (mówię o str. 49) jest ładna - dobrze dobrane kolory, screeny, rzetelne informacje podane w myślnikach. Moim zdaniem jeśli chcecie już na siłę jakieś umieszczać, to chociażby

"Dowiedz się więcej!"

brzmiałoby o niebo lepiej (i przy okazji pasowało do podpunktów) ;)

Aha, hasła w reklamie miesiąc wcześniej - "CD-Action to nie tylko pismo!" oraz "Czekamy na Ciebie także w internecie!" - były w sam raz. Pozdrawiam :)

No i kolejny numer, a w nim kolejna reklama forum... Tym razem jednak żadnych zastrzeżeń nie mam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co zwykłym, szarym graczom dane pewnie nie będzie, głupki z Bioware'u przesunęli premierę o jakiś koszmarny okres czasu, a tu tylko dwie strony :(:(:( No ale trudno, przeboleję :thumbsup: A tak w ogóle to zastanawia mnie to przesunięcie daty premiery, od dłuższego czasu ogromna częśc gier zaszczyca XBoxa sporo czasu przed premierą na pececie i nie ważne czy to rpg, czy fpp czy inna taktyczna strzelanka. A tu nagle nadchodzi wielkimi krokami gra od Bioware, nazywana spadkobiercą Baldura i ba-bach! Nie będziecie, pececiarze zasrani, miec wcześniej. Kurde, przecież to single playerowe, klasyczne rpg od Bioware, co im do łba strzeliło ja się pytam?!

EA przesunęło... Ja wiedziałem, że jak ta firma się zabierze za wydawanie to coś będzie nie tak. Bioware zapowiadało, że PC dostaną grę dużo przed konsolami (dobre pół roku miało być). No ale widać EA chce po swojemu i na siłę przekładają premierę.

Ogólnie ta tendencja wydawania gier kilka miesięcy po premierze konsolowej nie jest zbyt ciekawa. Do tego część konwersji od strony technicznej mocno zawodzi. Mamy się cieszyć, że łaskawie jakiś tytuł wydają na PC? No tak wszystko przez piractwo....... Czyżby wydawcy, producenci zaczęli odpuszczać sobie rynek gier na PC?

Co do samego numeru CDA to pełniaki niezłe. Jeśli taki poziom się utrzyma to byłoby miło. Jednak kryzys się rozwija, euro drożeje, więc może być różnie.O tekstach się wypowiem jak przeczytam cały numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo udany numer - szczególnie mi się wstępniak podoba :). Dobre gry (Broken Sword i Rush for Berlin)

Zamiast jednak słodzić rzucę dwie uwagi.

- przy recenzjach konsolowych dodawać "sugerowaną" ocenę :) Mimo że to tylko poglądówka to jednak przydało by się poznać ocenę jak już tekst jest.

- na Coverze dawać więcej gameplayów - trailery są coraz łatwiej dostepne. Jak już to więc tę szczególnie ładne a najlepiej takie na wyłączność z tych wypraw za morza.

bonus

- no i konfigurator... wiadomo co :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to więc tę szczególnie ładne a najlepiej takie na wyłączność z tych wypraw za morza.

To jest coś takiego jak trailery na wyłączność? :P Zawsze myślałem, że mają rozreklamować grę więc muszą dotrzeć do dużej liczby graczy.

Co do numeru 3/2009 to dla mnie jest on taki średni. Pełniaki mnie nie zainteresowały (mówił wam ktoś, że dajecie za dużo strategii? :> ). Dawno nie było jakiegoś dobrego rasowego FPS-a czy RPG. Chociaż te gatunki pewnie są droższe więc mogę to zrozumieć. Gdybym miał wystawić ocenę bieżącego numeru byłoby 7/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam nowego numeru, ale fajnie że jest Trainz Classic (mam 3 gry z tej serii, jedną nawet kupiłem w biedronce :) ). Najbardziej interesuje mnie artykuł o Windows 7 - mam nadzieję, że to będzie przebój. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jesen ze słabszych numerów CDA, ale w końcu poświąteczny zastój, więc nie ma co się dziwić. Natomiast spodobały mi się 2 rzeczy:

1.zwrot "barbarzyńska grafika" z Kaszanka Zone. Już będę go chyba do końca życia używał :tongue:

2. pani wymawiająca z niemałą tremą na twarzy " SiDi Akszyn" :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a zauważyliście w CD-A 3/2009, na stronie 91 wkradł się mały babol uniemożliwiający głosowanie w konkursie na Grę Numeru 3/2009. Zrecenzowano 9 gier a w odpowiedziach:

A - 10

B - 999

A ja chciałem obie zagłosować :happy:

A może (oczywiście nie ubliżając redakcji :smile: ) założyć kącik "BABOLIKI W CDA"

pzd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer niezły niezły, pełniaki mnie nie zainteresowały, bardziej w stronę tekstów. Mam nadzieję, iż w następnym, urodzinowym numerze CD-A pokaże pazur i tym razem wciągną mnie pełniaki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły nr zwłaszcza temat numeru i artykuł o windzie 7 były interesujące. Pełniaki nie zachwycają, ale bywało gorzej.

O co zresztą chodzi w TC? Mam patrzeć jak pociągi suną po torach? głupota jak dla mnie. Lenc faktycznie pojechał w tym miesiącu, zwłaszcza z titaniciem 8P. A co do ramki chcemy to na pc w odmiennych stanach grywalności to z tego co się orientuję to można pobrać rom chrono triggera zupełnie legalnie i grać na emulatorze super nintendo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...