Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 03/2009

Polecane posty

Dla wszystkich, którzy chcieliby zmienić ikonkę BS4 (ponieważ jest w rozdzielczości 32x32 i na Viście średnio się prezentuje ) można pobrać nową z załącznika... w necie ciężko w ogóle znaleźć zamiennik (mi nic się nie udało znaleźć).

Ikonka w max. rozdzielczości 90x90, skalowana automatycznie. By Me :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak dla mnie wielki minus za kolejną okładkę na której jest koles który trzyma spluwę. Ja wiem że dajecie takie okładki, jakie artworki tworzą producenci. I to dla nich ten minus. Bo ile razy mozna ten sam temat wykorzystywać?

To jakbys powiedzial: nie robcie juz filmo o tyn, ze ktos sie msci, bo mu zabili... Albo ze facet i kobieta sie kochaja ale maja problemy... :)

Następny numer będzie urodzinowy. I dlatego zywię co do niego duże nadzieje, ze poprawi pełniakowa passę po poprzednikach i ze w końcu cos mi trafi.

W nastepnym nr na okladce nie bedzie giwer - przynajmniej na to wyglada. Ani broni bialej. W ogole bedzie dziwna. :)

W tym numerze Smuggler dalej trochę za bardzo rzuca wulgaryzmami w AR :confused:

no k$%^, gdzie? :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pismo mniej ciekawe jak miesiąc temu, ale każdy lubi inne gry. Szczerze mówiąc nie mam ochoty zagrać w ani jedną z recenzowanych w tym miesiącu gier.

Co do pełniaków:

-przygodówka- mama już zaciera ręce xD

-niemal nowy RTS o pięknej grafice- może kiedyś sobie pogram

-symulator pociągu- ?!! Chrrr...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowego CDA (jak zawsze zresztą) Chce instalować Broken Sworda wybieram miejsce a tu błąd z nawą czegoś (main) Nie przejmując się zrobiłem tak jak napisano w piśmie abym skopiował na dysk i po skopiawaniu nadal to samo (czy mam też te trailery itp skopiować?)

A po skopiowaniu instalację uruchomiłeś z dysku twardego czy z płytki? :)

Z obydwu nie działa ten sam błąd co w poprzednim poście. Natomiast na Lapie z Vistą wszystko się bez problemów zainstalowało tylko mimo iż laptop spełnia wymagania bez problemowo to gra sie tnie nawet na niskich bez AA i w 800x600.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Numer jak zwykle fajny. Nie działają mi dwa filmiki z bonusa, ale to szczegół. Teraz już wiem dlaczego nie mieliście miejsca na płytce, bo ważniejsza jest relacja z HitIT. Nawet znalazłem reklamę NIEMIECKICH butów w moim CDA. To tyle wstępu, ocenię całość, jak przeczytam. :teehee:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za chwilkę uruchomię Broken Sword i sobie pogram :devil:. Przeczytałem już recenzje WP conquest swoją drogą dostało wysoką ocenę myślałem, że będzie gorzej. Troszkę poczytałem też o nadchodącym Riddicu i już wiem w ci będę grał wiosną :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakbys powiedzial: nie robcie juz filmo o tyn, ze ktos sie msci, bo mu zabili... Albo ze facet i kobieta sie kochaja ale maja problemy... :)

No w sumie też racja... poza tym są też inni ludzie, którym te okładki się podobają. Mimo wszystko jednak czasem miło zobaczyć coś odmiennego kolorystycznie i tematycznie od przyjętego ogólnie standardu. I nawet mi się te okładki z Mirro's Edge (chociaż mnie ta gra nie interesuje) i WoW: WotLK podobały - bo taki błekit na okładkach zdarza się rzadko.

BTW - nie chciałbym byc źle zrozumiany. Nie uwazam że pełniaki zamieszczony przez CDA to jakies kaszany czy coś.Po prostu nie mj gatunek, itp :) wiem np że taki Broken Sword to chyba hit był.... ale miałem swoje Loki, miałem swoj Darkstar One, to nie mam co marudzić. To naturalne ze nie co numer wszystko jest pode mnie. :P

....i chyba jhednak kupie to CDA. Pokusa AR jest zbyt wielka... Smuggler klnie = kolejny glut napisał? Nie można tego przegapić! :D

W ogole bedzie dziwna. :)

Na okładce bedzie.... Hmmm.... Wania w wan(n)ie? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet znalazłem reklamę NIEMIECKICH butów w moim CDA..

teraz to antyfani będą się pluli że reklam Niemieckich(bo przecież Polska dla Polaków) butów(tłumaczenie antyfana:na co komu buty) w cda będzie tak samo jak z dżiletką :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie powiem tylko jedno - trailer Mafii II - mniam! Jedna z niewielu gier na wyjściu których mi naprawdę zależy a po tym filmiku chyba będzie mi się śniła po nocach...

Ed: Ale mówiąc szczerze to liczyłem że w gameplay'u z Age of Conan pojawią się postacie pod które podkładali głosy enki i gem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obydwu nie działa ten sam błąd co w poprzednim poście. Natomiast na Lapie z Vistą wszystko się bez problemów zainstalowało tylko mimo iż laptop spełnia wymagania bez problemowo to gra sie tnie nawet na niskich bez AA i w 800x600.

Spróbuj tego co tu opisałem:

http://forum.cdaction.pl/Broken-Sword-4-An...rci-t32360.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15
Nawet znalazłem reklamę NIEMIECKICH butów w moim CDA..

teraz to antyfani będą się pluli że reklam Niemieckich(bo przecież Polska dla Polaków) butów(tłumaczenie antyfana:na co komu buty) w cda będzie tak samo jak z dżiletką :biggrin:

Kto się jeszcze nimi przejmuje? Wiadomo, że Niemcy są w wszystkim najlepsi np. samochody, piwo, buty, (CD-Action?). Co do butów, to są fajne, tanie i solidne, może sobie jakieś kupie. :tongue: Reklama, jak reklama jest dźwignią handlu. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale dzieki tej maszynce dostaliśmy LOKI, Fable i inne dobre gry. Pozostaje mi z niecierpliwością czekać na przyszły numer, gdyż zawsze jak jest słabszy pełniak, w następnym numerze jest znacznie lepiej. :banana:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obydwu nie działa ten sam błąd co w poprzednim poście. Natomiast na Lapie z Vistą wszystko się bez problemów zainstalowało tylko mimo iż laptop spełnia wymagania bez problemowo to gra sie tnie nawet na niskich bez AA i w 800x600.

Spróbuj tego co tu opisałem:

http://forum.cdaction.pl/Broken-Sword-4-An...rci-t32360.html

Dzięki Ghost teraz pomogło i już się instaluje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast metoda Ghosta nie pomaga. Ściągnąłem na dysk wszystkie pliki, plus foldery DirectX i Instrukcja, mimo to wciąż wyskakuje mi błąd:

Main

Nazwa pliku lub jej rozszerzenia jest za długa.

Jeśli ktoś wie w czym problem lub co źle zrobiłem, prosze o pomoc. :rozpacz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie powiem tylko jedno - trailer Mafii II - mniam! Jedna z niewielu gier na wyjściu których mi naprawdę zależy a po tym filmiku chyba będzie mi się śniła po nocach...

Oglądałem i trailer MII i GF2 i Mafia II po prostu zapowiada się dużo lepiej. Przynajmniej w kwestii klimatu i grafiki.

A i na nowego Riddicka warto czekać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mówiąc szczerze to liczyłem że w gameplay'u z Age of Conan pojawią się postacie pod które podkładali głosy enki i gem:)

Niestety wydawcy nie było stać na takie gwiazdy, jak gem i ja, więc musieli się zadowolić Allorem i Gregoriusem. Niemniej na lukratywne propozycje wciąż jesteśmy otwarci ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast metoda Ghosta nie pomaga. Ściągnąłem na dysk wszystkie pliki, plus foldery DirectX i Instrukcja, mimo to wciąż wyskakuje mi błąd:

Main

Nazwa pliku lub jej rozszerzenia jest za długa.

Jeśli ktoś wie w czym problem lub co źle zrobiłem, prosze o pomoc. :rozpacz:

A katalog do którego skopiowałeś pliki na dysk twardy nazywa się dokładnie tak jak napisałem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo:

bsaod_pl

U kolegi gra działa zupełnie normalnie. Spróbuję pożyczyć od niego płytkę, może to coś da.

Dobra, już działa. Wystarczyło ustawić tryb zgodności ze starszym systemem(2000,98 lub 95).

P.S.Jeśli coś wam nie działa, najpierw spróbujcie ustawić tryb zgodności (szczególnie gdy np.w grze zamiast menu jest czarny ekran). To zawsze pomaga. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hym... Na początku, zanim wyjąłem CD-A z folijki, zdziwił mnie tekst napisany pod Broken Sword: Anioł Śmierci, a mianowicie: "znakomita przygodówka!". W tym momencie się zbytnio przechwalacie. Nie jest ona taka znakomita, a już na pewno nie tak bardzo, żeby się tym przechwalać, podczas gdy w CD-A dostała 7+, a dychy, ani 6 nie dostała ani jednej. Taka moja dygresja.

Mam nadzieje, że nie będzie tak, że kwietniowy numer będzie dużo bardziej inny od poprzednich urodzinowych numerów, tylko tyle, ile mówcie.

Znowu CD-A nie we wtorek. Ale przyszłe wróci do swojego ulubionego dnia.

Nie ma znaczka jakości. Czyżby F.E.A.R. 2 był aż tak zły? To na tyle dobra gra, że założę się, że trzech redaktorów znalazłoby się, którzy daliby jej znaczek jakości. Szkoda, że trochę mniej straszy. Ale nadrabia efektownością.

Windows 7 i "kryzysowy" komputer?! Dzięki Wam. Mam dwa argumenty, aby rodzice przynajmniej wymienili niektóre podzespoły w moim komputerze.

Ogólna ocena: 7+10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, i kolejne CDA w moich łapskach. Bardzo fajna megarecenzja Saints Row 2 (chociaż na tym miejscu chętniej bym widział FEAR 2), fajne także recenzje FM Live (a ja i tak zostane przy hattricku :jezyk2: ) i Art of Murder-Klątwa Lalkarza

(gra z CI na 9

:pytajnik: Koniec świata...;p)No i jeszcze dużo fajnych betatestów, NL i AR nawet, nawet iogólnie numer jest gitesowy

Nie każdy jeszcze czytał najnowszy numer Cd-Action.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...