Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 03/2009

Polecane posty

Mmm..numer zapowiada się fajnie. Jakoś w tym roku nie zauważyłem jakiejś strasznej posuchy w recenzjach numerów poświątecznych, w tym także trzymają one poziom. F.E.A.R. 2-to jest to na co czekałem. Chętnie też przeczytam o LOTR-podbój i o Saints Row 2. Okładka całkiem niezła. Ogólnie nie jest źle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie rozpocząłem ferie zimowe więc będę miał co poczytać chociaż mało recenzji :( , a w gierki tez chętnie zagram (szczególnie w Broken Sword)

Już się nie mogę doczekać 18 lutego i nowego CDA

P.S. Jak łatwo zdobyć 15 zł od Rodziców ??????? (powiedziałem im że dostałem bdb z majzy i chciałbym dostać 15 zł a oni na to

- Bardzo dobrze ze dostałeś piątkę OBY TAK DALEJ. Ale pieniędzy nie dostaniesz ni hu hu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U cieniutko, cieniutko ....

Numer kupie jak zawsze, ale to co najbardziej mnie interesuje to artykuł o Windows 7. Pełne wersje - nic ciekawego :( Ale to chyba przez to, że wcześniej daliście rewelacyjne Psychonauts, i grywalne Two Worlds :P

Okładka mi się podoba :)

No ale mam nadzieje, że jakość recenzji będzie jak zawsze na najwyższym poziomie.

Aha i taki mini apel: nie dawajcie już strategi ... bo to już nudne się robi :/ Może w końcu jakiś FPS ?? Albo jakaś samochodówka ?? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że gorzej z covere już być nie może. Pewnie to tylko moje zdanie, ale:

Broken Sword: Anioł Śmierci - nie wiem, czy chce mi się któryś raz mówić co myślę o przygodówkach,

Rush for Berlin - i RTS'ach,

Trainz Classics - dobra, o symulatorach kolejki nic nie mówiłem, ale myślę o nich to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie pełne wersje w tym numerze full wypas, na pewno będę grał godzinami w trainz uwielbiam gry tego typu :D dzięki redakcjo za moją ulubioną gre:) tego typu. Również uwielbiam przygodówki, dziękuje za Broken Sword

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliście w Paradox'sie i nic na temat Hearts of Iron 3 :( ?

Pełniaki: przygodówka zawsze smaczna i zdrowa, RTS zobaczy się, symulator jak ww zawiodą

Jak zawsze problem grania w gre z CDA i nieskończenie jej w miesiąc a tu kolejne nadchodzą :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, zapowiada się całkiem ciekawie. W sumie do czytania sporo, najlepsze, że zdobędę nowe informacje o wyczekiwanym z niecierpliwością Dragon Age'u. No i recenzja nowego F.E.A.Ra'... Mam nadzieję, że trzyma poziom poprzedniej części. A i zapowiedzi z chęcią przeczytam.

Pełniaki ewidentnie słabsze niż ostatnio, ale trudno, żebyście zawsze dawali gry na poziomie Two Wolds (które w sumie są raczej średnie, a jednak wciągnęły mnie tak, że przeszedłem je w dwa dni grając do 3 w nocy...). Ale Broken Sword'em nie pagardzę. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho kupie sobie dla Rush for Berlin, bo mimo że seria Codename Panzers historyczna za bardzo nie była to i tak spędzałem przy niej miły czas. Ludzie słabe pełniaki? RfB i BS:IV to przecież nie są niskobudżetówki!

Niestety czytając opinie wielu ludzi o grach to zaczynam odnosić wrażenia, że jest to młodzież ulegająca pewnym stereotypom, że trendy są jedynie: GTA,NFS i np. Fify i najnowsze CoD-y ogólnie wszystko czy podjarowóją się konsolowy. Nie zaprzeczam, że np. wszystkie te gry są grywalne (no może gry sportowe, co to w ogóle ich sensu nie wiedze). Ale większość ludzi dzisiaj żyje niestety stereotypami ? takie gatunki gier są dobre, albo muzy. Mnie tam każda gra się podoba sama z siebie, nie patrzę najpierw, jaki to gatunek.

Przyznałem sam, że jeden gatunek gier mi się nie podoba, ale to tylko ten jeden gatunek, a i tak w młodości strasznie dużo lubiłem grać w grę o Olimpiadzie na moim starym Amstradzie. Ale wyjątek tylko potwierdza regułę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że gorzej z covere już być nie może. Pewnie to tylko moje zdanie, ale:

Broken Sword: Anioł Śmierci - nie wiem, czy chce mi się któryś raz mówić co myślę o przygodówkach,

Rush for Berlin - i RTS'ach,

Trainz Classics - dobra, o symulatorach kolejki nic nie mówiłem, ale myślę o nich to samo.

Nie tylko twoje. Mi osobiście żadna z gier na cover nie podchodzi. Strategia, przygodówka p&c i jakiś... symulator kolejki. Nie dla mnie.

Również z tekstów nie ma nic co by mnie interesowało. No, może tylko beta RE5 i recka nowego FEAR'a, ale płacić blisko 15 zł za dwa artykuły? No way :)

Żeby nie było - nie mówię że numer jest zły. Na pewno znajdą się ludzie którym się spodoba (wystarczy poczytać ten temat). Po prostu nie ma nic dla mnie. Poczekam na lepsze czasy :)

PS. Swoją drogą ciekawe kiedy będzie zapowiadany przez Smugglera numer bez strategii :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są wasze opinie. Jednym się te gry podobają innym nie jak zawsze. A co do strategii też tego nie lubię, że praktycznie co miesiąc jest jakiś rts. Ale jak wam się te gatunki nie podobają to odpalcie jakieś gry z poprzednich actionów, np. Two Worlds i możecie grać i grać do następnego miesiąca, a wtedy na pewno dadzą coś co was zainteresuje :D . A na teksty nie narzekajcie jak dla mnie jest sporo ciekawie zapowiadających się tekstów. Ogólnie numer trzyma poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezuniuuuu... Gorszego zestawu pełniaków nie dało się stworzyć. Jedynie Broken Sword może zaciekawić co niektórych czytleników. Panowie, zostajecie w tyle za innymi czasopismami pod względem pełniaków :(

No ale koniec tego narzekania. Ogólnie numer (oprócz DVD) jest bardzo dobry. Sporo recenzji, zapowiedzi no i test Windows 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygodówek raczej nie lubię, ale coś mnie w głowę puka by se zagrać ;d

Rush for Berlin - Zagram uwielbiam rts'y, zobaczymy czy fajne ;d

O kolejce się nie wypowiadam bo nie mam schorzenia mózgu by tracić przy tym czas ;d

Teksy ciekawię się zapowiadają, ale to standard dla CD-A ;d

@dawidek3294443 - co do pełniaków to zależy co kto lubi dla mnie pełniaki są dość ciekawe i nie narzekam bo jak mi w numerze jakieś pełne nie pasują to narzekam - może za miesiąc będzie dla mnie coś ciekawszego i ta taktyka się sprawdza ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto numer kontrast: kiepski cover i świetna zawartość :)

Żadnego z pełniaków nie uruchomię, bo nie za bardzo mnie ciągnie do tych gier (choć tak szczerze mówiąc, to ostatnimi czasy prawie w ogóle nie gram) ale za to na wiele z testów i artykułów czekam (Just Cause 2, Dragon Age, Windows 7). Bądź co bądź to teksty są ważniejsze, więc numer zdecydowanie in plus.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem was. Piszecie że fatalny jest Cover tylko dlatego że są tam gatunki gier których nie lubicie. A mi osobiście po ostatni Broken Sword w CDA ten narobił mi smaczku, ale to jest tylko moja opinia. Cover nie jest kiepski po prostu wam nie odpowiada. Wielu osobom się spodoba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koleś nade mną ma racje. NFS skończył się PO Most Wandedzie. Fifa zawsze była słaba, a GTA(tu nic nie mogę powiedzieć złego), biedne dzieci i schizofrenicy ciągną do takich tytułów, a np. na ostatnim Croverze(2/161) był całkiem niezły Two Wordls. Oni grają w to bo myślą że to klasyk, że to cool, a tak naprawdę to tylko stereotypy jak to powiedział koleś u góry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

Uuuu? ale słabiutkie to nowe CDA, ale i tak kupie. Pełniaki nic ciekawego, może w Broken Sword zagram. Spodziewałem się trochę lepszej zawartości, ale trzeba brać to, co jest i mieć nadzieję, że za miesiąc będzie lepiej, bo zawsze po gorszym CDA trafiało się lepsze. :unsure:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zainstalowałem żadnej gry z cda z ostatnich paru miesięcy i tych też nie zainstaluje, bo jakoś nie przemawiają do mnie. I tak bardzo rzadko instaluje gry z CDA. Numer zapowiada się ciekawie, ale żadna gra nie dostała znaku jakości więc chyba redakcji nie przypadły do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny świetny numer. Just Cause 2 piekelnie mnie interesuje, bo jesynka mi się podobała. 4 betatesty, no i znowu wysypało recenzjami. Ciekaw jestem jak wyszło Saint Row 2 - wiadomo, rywal GTA IV. Perełką numeru i tak jest test Windows 7 - zamierzam go kupić, dużo dobrego slyszałem o nim. Pełniaki W tym miesiącu nie przypadną mi do gustu - nie lubię przygodówek, reszta mnie nie interesuje. Ale też nie można przez kilka miesięcy dawać bardzo dobrych pełniaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznacie, że czuć rezerwą, tak jak w przypadku numeru 158 z Darkstar One.

Broken Sword IV - świetny, ale bohater cierpi na amnezję, znowu przygodówka

Rush for Berlin - znowu strategia

Trainz classics - znowu tycoon.

Po pierwsze: ILEŻ MOŻNA?!

Po drugie: staniały w ostatnim czasie baaaaaardzo, co świadczy o ich popularności i sukcesie. Nie każde pełniaki były sukcesywne, ale po świetnym początku czuć, że to nie miałyby być takie pełniaki, jakie chciano, zeby były.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam pełniaki za bardzo dobre oprócz,niestety,kolejnego tycoona. Z tych pełniaków zainstaluje najprawdopodobniej Broken Sworda ale znając mój zapał do takich gier odinstaluje go po paru minutach gry :P A jeżeli chodzi o samą zawartość to jest nieźle, ale w przyszłym miesiącu, mam nadzieje, będzie lepiej . Jedank numer jak najbardziej kupie jako fan CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...