Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 03/2009

Polecane posty

No numer całkiem dobry, masa zapowiedzi, fajne recenzje w tym Saints Row 2, Windows 7, tekst mówiący o tym (czy jakoś tak), że dla PC kryzys będzie korzystny, Broken Sword 4 na coverku, czego chcieć więcej, szkoda tylko, że to dopiero

w przyszłym tygodniu, ale pocieszającym jest fakt, że akurat będą to moje upragnione ferie :lol: ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat pełnych wersji

Broken Sword 4: Anioł Śmierci PL - nie zagram

Rush for Berlin PL - nie lubię RTW

Trainz Classics PL - raczej nie zagram

Jak dla mnie pełne wersje są najgorsze w tym roku i CoverDVD po raz kolejny mogło by nie być :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że Broken Sword, Rush for Berlin i Trainz Simulaor ważyły prawie 8Gb. Sądziłem, że RFB i TS to w sumie nie będą ważyć nawet 1Gb, ale jak widać waży to sporo więcej, bo raczej BS nie waży prawie 7 GB.

Broken Sword: Aniol Smierci ma 2,6 GB, Rush for Berlin - 4 GB.

Nie chcę nikogo obrazić, ale jak taki syf ja RFB, który w Media Markcie jest sprzedawany za 5zł waży tak dużo. Zresztą w dzisiejszych czasach to już niczego nie można być pewnym. W każdym razie z pełniaków to i tak jak już w coś zagram to tylko w Broken Sworda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo obrazić, ale jak taki syf ja RFB, który w Media Markcie jest sprzedawany za 5zł waży tak dużo

nie mam pojecia :rolleyes: a czy taki syf, to sie jeszcze okaze. srednia ocen ponad 76 %, w CD-A nie-pamietam-kto dal RFB cale 8 :) ale fakt, w pierwszej kolejnosci zagram w Zlamany Miecz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo obrazić, ale jak taki syf ja RFB, który w Media Markcie jest sprzedawany za 5zł waży tak dużo. Zresztą w dzisiejszych czasach to już niczego nie można być pewnym. W każdym razie z pełniaków to i tak jak już w coś zagram to tylko w Broken Sworda.

Nie chce nikogo obrazic ale jak udana gre tworcow Codename Panzers nazywa "syfem", to moze jednak nie powinien sie odzywac. Bo co innego powiedziec "mnie sie gra nie podoba" a co innego nazwac ja syfem. Ja np. PESy i FIFY omijam szerokim lukiem, ale takiej gry bym "syfem" nie nazwal. Troche szacunku dla cudzej pracy, co?

Nabierze szacunku do cudzej pracy, kiedy sam zacznie pracowac i zdziwi sie, ile trzeba sie nameczyc, zeby cos osiagnac - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych, ktorzy narzekają na pelne wersje: klania sie felieton smugglera ,,radość opluwania'' jak cda daja fable, riddicka itp. To są super i wogule a jak cos gorszego sie trafi to e..e ale shit te cda. Czy tak trudno jest zrozumieć ze redaktorzy naprawde sie starają? Jesli ktos chce sobie pograc w np w far cry to niech sobie kupi a nie oczekuje od cda niewiadomo czego. Teraz na temt: numer moze nie trzyma juz takiego poziomu jak kilka poprzednich. Jest spoko cda gratulejszyn oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo obrazić, ale jak taki syf ja RFB, który w Media Markcie jest sprzedawany za 5zł waży tak dużo. Zresztą w dzisiejszych czasach to już niczego nie można być pewnym. W każdym razie z pełniaków to i tak jak już w coś zagram to tylko w Broken Sworda.

Nie chce nikogo obrazic ale jak udana gre tworcow Codename Panzers nazywa "syfem", to moze jednak nie powinien sie odzywac. Bo co innego powiedziec "mnie sie gra nie podoba" a co innego nazwac ja syfem. Ja np. PESy i FIFY omijam szerokim lukiem, ale takiej gry bym "syfem" nie nazwal. Troche szacunku dla cudzej pracy, co?

Nabierze szacunku do cudzej pracy, kiedy sam zacznie pracowac i zdziwi sie, ile trzeba sie nameczyc, zeby cos osiagnac - CormaC

1. Po pierwsze to lekka pomyłka, bo syf to Rajd na Berlin i to on jest sprzedawany za 5 zł.

2. Nie lubię RTSów stąd zapewne pomyliłem te dwie gry.

3. "syf" może faktycznie zbyt mocne słowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo obrazić, ale jak taki syf ja RFB, który w Media Markcie jest sprzedawany za 5zł waży tak dużo. Zresztą w dzisiejszych czasach to już niczego nie można być pewnym. W każdym razie z pełniaków to i tak jak już w coś zagram to tylko w Broken Sworda.

No wiesz, przegiąłeś pałkę stary...

Pamiętaj, że Cover DVD to dodatek do pisma, a nie rzecz pierwszorzędna.. poza tym nikt Ci nei kazał grać we wszystkie pełniaki. Jednemu się spodoba ten pełniak, drugiemu inny... trzeciemu wszystkie.. może nie warto sugerować się ceną, czy wymaganiami (eee ten "Krajsis" ma wymagania takie, jak "kąpy" sprzed 2 lat... nie instaluję, syf!) - akurat względem wymagań podaję przykład - tylko zainstalować, a nuż się spodoba? Poza tym nie wiesz nawet, ile redakcja musiała "wybulić" na to, by ta gra mogła się znaleźć na tysiącach płyt...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj. Co się porobiło... 9 recenzji... Posucha. Fajnie, że 5 naprawdę niezłych, a jedną z nich pisał Eld. Ale zapowiedzi i Za Pięć Dwunasta jest od groma po prostu. Mam nadzieję, że w końcu wróci Retro-Action, no niech w końcu z powrotem znajdzie swoje miejsce w GW. Pełniaki - jakoś tak rezerwą wieje. Niby wszystkie dobre, ale rezerwą czuć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo zapowiedzi i 4 za 5 pięc dwunasta. Ciekaw jestem co dostanie Saints Row 2 i nowy FEAR. Pełna wersje też bardzo dobre. W Broken Sworda 3 ( gra była u was) gram sobie czasami jeszcze dzisiaj, więc wydaje mi się, ze to też się spodoba. Symulator pociągów moze być ciekawy. Za Rush for Burlin podziękuje, bo nie lubię RTS-ów. Czyli podsumowując: fajna zawartość pisemka ( ten Just Cause 2 :rolleyes: ) i pełne wersje dają kolejny miesiąc z głowy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj. Co się porobiło... 9 recenzji... Posucha. Fajnie, że 5 naprawdę niezłych, a jedną z nich pisał Eld. Ale zapowiedzi i Za Pięć Dwunasta jest od groma po prostu. Mam nadzieję, że w końcu wróci Retro-Action, no niech w końcu z powrotem znajdzie swoje miejsce w GW. Pełniaki - jakoś tak rezerwą wieje. Niby wszystkie dobre, ale rezerwą czuć.

Też jestem zadowolony z recenzji FM Live, napisanej przez ELDa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tylko 9 recenzji.

A co do pełnych wersji :

Rush for Berlin - Nie lubię tego typu gier

Broken Sword - Grałem wcześniej (Kupiłem w markecie podczas promocji za 5 zł (!) ).

Trainz Classic - Jeśli będzie tak dobra jak New York City z zeszłego numeru to może się skuszę :)

Numer zapowiada się ciekawie choć przewiduje że to będzie jednak najgorszy CD-ACTION w tym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie kiedy tam w redakcji w końcu zmiękniecie i CD-Action stanie się czasopismem muli platformowym.

Bo np. w takim dziale recenzji cieniutko. Ale czy to Wasza wina ? Nie ( właściwie po części nie ). Jednak gdybyście pisali również o konsolach i grach na nie, to przykładowo w tym miesiącu zawartość waszej "gazetki" zwiększyła by się o recenzje np . takiego Killzone 2.

Pełniaki jak zwykle dobre. A Ci ignoranci którym nic nigdy nie pasuje, wo gule nie powinni się odzywać.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie New York City pozytywnie zaskoczyło. RNB nie oceniam, bo nie lubię takich gier.

Ciekawi mnie kiedy tam w redakcji w końcu zmiękniecie i CD-Action stanie się czasopismem muli platformowym.

Bo np. w takim dziale recenzji cieniutko. Ale czy to Wasza wina ? Nie ( właściwie po części nie ). Jednak gdybyście pisali również o konsolach i grach na nie, to przykładowo w tym miesiącu zawartość waszej "gazetki" zwiększyła by się o recenzje np . takiego Killzone 2.

Pełniaki jak zwykle dobre. A Ci ignoranci którym nic nigdy nie pasuje, wo gule nie powinni się odzywać.

Pozdrawiam.

Zgłaszam sprzeciw. Wtedy będzie mniej czasu na recenzowanie gier PC. I trzeba będzie coś wywalić z obecnej zawartości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie kiedy tam w redakcji w końcu zmiękniecie i CD-Action stanie się czasopismem muli platformowym.

Bo np. w takim dziale recenzji cieniutko. Ale czy to Wasza wina ? Nie ( właściwie po części nie ). Jednak gdybyście pisali również o konsolach i grach na nie, to przykładowo w tym miesiącu zawartość waszej "gazetki" zwiększyła by się o recenzje np . takiego Killzone 2.

Cóż, wtedy CDA na pewno straci przynajmniej jednego czytelnika;)

Jeśli już to proponowałbym raczej drugie pismo, tylko z konsolami, myślę że też by miało czytelników. Ale oczywiście zdaję sobie sprawę, że to nie takie proste i tu działają zasady ekonomii i takie tam więc już milczę;)

Pełniaki jak zwykle dobre. A Ci ignoranci którym nic nigdy nie pasuje, wo gule nie powinni się odzywać.

Pozdrawiam.

Przecież po to jest ten temat, jak się komuś coś w nowym numerze nie podoba to o tym pisze. Proste.

A coby nie było tak całkiem OT:

Ja tam pełniaków nie ruszę, ale nie dlatego, że są słabe ale dlatego, że wciąż nie przeszedłem GTA IV a poza tym na dysku oczywiście honorowe miejsce zajmuje Football Manager, więc na inne gry czasu nie mam;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że numer jak zwykle będzie ciekawy... Osobiście rzadko kiedy instaluję grę dołączoną do CD-Action. Szczerze mówiąc wolałbym więcej dem lub zamiast np. jednego pełniaka jakiś programik ( wiem, że CD-Action jest głównie o grach, ale skoro są działy sprzętowe ;) ). Słyszałem, że Saints Row 2 to niezbyt udana produkcja, no ale skoro recenzja ma aż 7 stron, to chyba jest inaczej :) Mam nadzieję, że w najbliższym czasie znajdę w waszym czasopiśmie jakiś miły dodatek ( tipsomaniak, naklejka lub plakat mile widziany :rolleyes: ) Dzięki za to co robicie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...