Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Nie wiesz jaką grę warto kupić? Zapytaj tutaj.

Polecane posty

@Arlekin No to nowe Wolfy jak w morde strzelil. Nie tak szybkie jak Doom, ale zaprojektowane tez, zeby lawirowac pomiedzy pociskami i walac z dwoch karabinow maszynowych klasc hitlerowcow - fajne strzelanki w starym stylu, gdy na FPSy mowilo sie jeszcze FPP. Polecam zwlaszcza New Order i wydane pozniej, ale odciete fabularnie Old Blood. Ogolem genialny klimacik pomieszania patosu z komedia. Od New Collossus sie ostatnio odbilem, ale to chyba kwestia, ze nie mialem do konca smaka na oldskulowa strzelanke.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam xone

Nie podobały mi się:

Call of chthulu

AC Unity

Forza 4

Spyro

Crash

Podobały mi się:

AC Origin

CoD WW II

Lego Star Wars

 

W co warto zagrać? Lubię samochodówki (typu Forza, w sensie tam są codzienne samochody typu VW Golf), FPS o II W.Ś., gry z fabułą, i przygodowe (np. Heavy Rain, Uncharted, czy nawet niektóre AC). Myślę czasem o jakimś horrorze (ale nic typu Outlast, zastanawia mnie Silent Hill ale na PSP mi się nie podobało).

 

Kiedy zmieniłem windowsa gram w Simsy 4, nie wiem czy warto kupować Univesity, Krainę magii, straszydła. ?

 

I lubię starocie.

Edytowano przez halinaeu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SolInvictus w sumie nie pomyślałem o Wolfensteinie a w tamtym roku miałem zamiar w niego zagrać, dzięki :)

 

@halinaeu skoro podobał Ci sie Origin to może Odyssey ? Przeszedłem i szczerze polecam. Wystarcza na bardzo długo.  Co do wyścigowych to może Need for Speed: Heat? Zbiera całkiem dobre recenzje.

Edytowano przez Arlekin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do fanów platformówek o podanie mi sugerowanej kolejności przechodzenia gier, od najłatwiejszej do najtrudniejszej (jestem słaby):

- Spyro reignited trilogy.

- Crash Bandicood trilogi.

- Celestie.

- Inside.

- Ori and the blind forest definitive edition.

- Guacamelee super turbo championship edition.

- Shovel knight.

- Rayman origin.

- Rayman legends.

- Rogue legacy.

- Mirror's edge.

- Psychonauts.

- Prince of persia trylogia piasków czasu.

- The messenger.

Edytowano przez StarDiabloGothic
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś grę, w której gramy magiem?

Tylkochodzi mi o maga, który posiada w asortymencie coś więcej niż kula ognia. Chciałbym czuć potęgę postaci. Niestety magowie zawsze są ograniczeni maną czy inną energią co nie pozwala bardziej się tym bawić. Odpaliłem sobie nawet Skyrim żeby grać używając samej magii, ale jest to dość drętwe i nudne, nawet na modach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawcio334 granie magiem było całkiem efektowne w Kingdom of Amalur: Reckoning, na dniach wychodzi remaster więc tym bardziej warto sprawdzić :) 

Z mojej strony proszę o polecenie jakiejś strzelanki. Chciałbym zagrać w coś gdzie przyjemnie się strzela  i jest dobra fabuła (nie prześmiewcza, szukam czegoś z poważną historią). Świat raczej korytarzowy lub półotwarty  niż sandbox gdyż chciałbym tytuł spokojnie ograć w jakieś 2-3 dni.  Może być zarówno coś realistycznego jak i w świecie fantastyki/ Sci-Fi. Z gier, które mi się podobały to trzy odsłony Bioshocka (zwłasza Infinite powaliło mnie historią) a z realistycznych miło wspominam dwie odsłony Modern Warfare czy pierwsze Black Ops. Później trochę odpuściłem gatunek więc nie wiem na co warto zwrócić uwagę. Najchętniej coś z ostatnich 3 lat. Polecicie coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 24.08.2020 o 13:20, Pawcio334 napisał:

Poleci ktoś grę, w której gramy magiem?

Tylkochodzi mi o maga, który posiada w asortymencie coś więcej niż kula ognia. Chciałbym czuć potęgę postaci. Niestety magowie zawsze są ograniczeni maną czy inną energią co nie pozwala bardziej się tym bawić. Odpaliłem sobie nawet Skyrim żeby grać używając samej magii, ale jest to dość drętwe i nudne, nawet na modach.

sprawdź Fictorum

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2020 o 13:52, Arlekin napisał:

@Pawcio334 granie magiem było całkiem efektowne w Kingdom of Amalur: Reckoning, na dniach wychodzi remaster więc tym bardziej warto sprawdzić :) 

Z mojej strony proszę o polecenie jakiejś strzelanki. Chciałbym zagrać w coś gdzie przyjemnie się strzela  i jest dobra fabuła (nie prześmiewcza, szukam czegoś z poważną historią). Świat raczej korytarzowy lub półotwarty  niż sandbox gdyż chciałbym tytuł spokojnie ograć w jakieś 2-3 dni.  Może być zarówno coś realistycznego jak i w świecie fantastyki/ Sci-Fi. Z gier, które mi się podobały to trzy odsłony Bioshocka (zwłasza Infinite powaliło mnie historią) a z realistycznych miło wspominam dwie odsłony Modern Warfare czy pierwsze Black Ops. Później trochę odpuściłem gatunek więc nie wiem na co warto zwrócić uwagę. Najchętniej coś z ostatnich 3 lat. Polecicie coś?

Ze strzelanek to nie wiem - raczej z dobrą fabułą nie kojarzę... ostatnii świetnie bawiłem się przy Doomach i Titanfall 2, ale jak o fabułe Ci głównie chodzi to nie bardzo... Polecę za to  Dishonored 1 i 2. Wcale nie trzeba się skradać cały czas, zabawa mocami jest przednia, fabuła niezła i swietny klimat. Dla mnie równie dobra seria jak Bioshock.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2020 o 20:01, Andriu napisał:

Ja może inaczej zadam  pytanie niż jakom grę kupić Mianowice   chciałbym wiedzieć czy jest fizyczne  wydanie Mafia Edycja Ostateczna na  PC  tak wiem że jest na Xbox one i PS4 w  pudełku ale czy jest wersja  na PC .

Chciałem z całą pewnością napisać że tak, ale przeszukałem parę sklepów, pytałem google i chyba wersję PC można kupić tylko cyfrowo. Nie ma żadnej odświeżonej części, ani trylogii. Dziwna sprawa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też   sprawdziłem  Allegro i inne takie  i same cyfrówki a ma  Mafie 3  na PC  więc 1 Edycja Ostateczna też przypadało  by się  na PC  Nie chciałbym  robić znowu z  tak jak z TR Sahadow  czy metor Exodus że te cześć  ma na Xbox one a przednie na PC . A ty kupował  byś  cyfrówkę   teraz  czy może poczekać .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Andriu napisał:

A ty kupował  byś  cyfrówkę   teraz  czy może poczekać

Dla mnie nie ma większego znaczenia czy cyfrowo czy w pudełku, choć lubię mieć na półce, o ile wydanie jest ładne. A w środku i tak pewnie by był klucz na Steam. Głównie przeważa cena dla mnie. I nie sądzę żeby później pojawiło się w pudełku skoro na premierę nie ma.
Zresztą ja sobie kupiłem teraz Mafię, ale oryginał z 2002, akurat jest w promocji na GOGu za 8,50 zł :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, od niedawna jestem posiadaczem Xboxa series X. Możecie polecić jakieś fajne gry do pogrania we dwójkę na jednym ekranie? Może być coś humorystycznego i najlepiej niezbyt trudnego do ogarnięcia. Graliśmy chwilę w Overcooked 2 ale tam nerwy puszczają :P . Mamy Wormsy jeszcze no i czasem leci Fifa lub jakaś bijatyka jak Soul Calibur. Raczej coś z podziałem na rundy/ tury/ wyścigi niż gra w coopie do wspólnego przechodzenia. Chciałbym kupić Team Sonic Racing tylko nie orinetuję się jak to jest z kompatybilnością. Grę z Xboxa One mogę odpalić na Series X czy musi być jakoś specjalnie do tego przystosowana? 

Edytowano przez Arlekin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za jeden post pod drugim ale ostatni był dawno a ten dla zwrócenia uwagi. Naszło mnie na zagranie w strategię. Jednak jestem kiepski w tym gatunku więc proszę o polecenie jakieś, która nie zabija złożonością i nie wymaga szybkości w działaniu jak np. w Warcrafcie czy Starcraftcie. Chodzi mi o coś gdzie raczej na spokojnie można rozwijać swoje miasto/osadę/państwo i mieć czas na przemyślenie akcji. Tylko nie Heroes III, nie musi to być coś nowego ale tak powiedzmy z przedziału lat od 2010 żeby też nie zabijało  wymaganiami i długim czasem wczytywania poziomów (mój sprzęt nie jest najmocniejszy - laptop i7 8750H, GTX 1050 4GB, 16 GB RAM). Proszę o pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arlekin O to mam podobnie. Lubię sobie czasem pyknąć w jakąś strategię, ale nie chce mi się uczyć co bardziej złożonych produkcji, ani nie jestem Koreańczykiem żeby robić 200 kliknięć w minutę. Mi przypadło do gustu polskie Ancestors Legacy, rozgrywka podobna do Warcrafta, tyle że bardziej uproszczona dzięki czemu łatwiej jest w nią wejść. Z trochę starszych podobało mi się Settlers 7 i Majesty 2. Albo turowe Civilization? Łatwo jest się nauczyć, dzięki turom nie trzeba się śpieszyć. Dla mnie granie to sam relaks. Najbardziej przypadło mi do gustu Civ5, a jest często na wyprzedażach za grosze ze wszystkimi DLC. Od Civ6 jakoś sie odbiłem. Mozesz też sprobować citybuildery - seria Anno, Cities Skylines, Planet Coaster, Jurassic Park. Jest w czym wybierać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Despero23a co Cię zniechęciło do Civlizations 6? Właśnie tą odsłonę myślę wypróbować bo mam ją na koncie Epica i kompletnie o tym zapomniałem :D.

Rozważałem też powrót do starego już Black & Wihte 2. Tylko tu mam problem bo stara płytka z grą już lata temu gdzieś się mi zawieruszyła a nigdzie nie widzę możliwości jej kupienia :/. Na allegro jedynie jakieś używki po niebotycznych cenach. Ktoś wie może gdzie można ją kupić w wersji elektronicznej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2021 o 10:43, Arlekin napisał:

@Despero23a co Cię zniechęciło do Civlizations 6?

W sumie to nie wiem. Grałem tylko podczas darmowego weekendu na Steamie i jakoś mi nie podeszła. Może dlatego że nie była 5? W sumie Civ5 jeszcze mnie bawi więc nie mam potrzeby się przesiadać.

A B&W jeśli nie ma na GOGu to pewnie nie ma nigdzie. Na bank sprawy licencyjne itd

Według tego artykułu nie ma nigdzie cyfrowo i zostają plyty

https://www.pcgamer.com/its-2019-and-theres-still-no-way-to-play-black-and-white-without-the-original-discs/

Edytowano przez Despero23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Despero23 niestety na GOGu też nie ma :/.  Szkoda bo pamiętam, że mega się relaksowałem przy tej grze i super było to, że można było pokonać rywala na drodze pokojowej zapewniając taki dobrobyt swoim poddanym, że ludzie z kolejnych terenów sami chcieli zamieszkać w mojej osadzie. Oprócz tego świetna zabawa z chowańcem i wychowywanie go według własnych potrzeb. Chyba jedyna gra gdzie faktycznie czuło się jakby było się bogiem. Ehh tym większą ochotę mam by do niej wrócić przez niedostępność. Ale bez przesady, 100zł za nią nie dam i w dodatku musiałbym kupować czytnik zewnętrzny. 

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...