Jump to content

Recommended Posts

Witam

A mnie z kolei Bauer i Poczta Polska dzisiaj pozytywnie zaskoczyli. Otóż zamówiłem prenumeratę CD-Action od numeru 07/2013. Dzisiaj dostałem trzeci numer prenumeraty. Punktualnie w dzień, w którym gazeta pojawia się w sklepach. Naprawdę jestem mile zaskoczony, że każdy numer pojawia się u mnie w dniu premiery. Na początku byłem przerażony, słysząc z jakim opóźnieniem pojawia się u niektórych CDA, ale muszę przyznać moja Poczta bardzo pozytywnie zaskakuje icon_biggrin.gif

Nie tyle Twoja poczta, bo listonosz po prostu przyniósł przesyłkę którą dostał na urząd, ale może jeśli jesteś z większego miasta to przesyłka dociera szybciej niż na małe placówki, bo w każdym większym mieście jest poczta, która rozsyła przesyłki na mniejsze urzędy, podejrzewam, że dlatego niektórzy z nas dostają później, bo zanim CDA dotrze na mniejsze placówki to leży kilka dni na tych większych. Sam jestem listonoszem i mieszkam na rejonie który obsługuje nasz urząd, więc liczyłem, że dzisiaj rano po dotarciu do pracy przejrzę sobie CDA, a tu po przekopaniu przesyłek go nie znalazłem. Tylko ja mieszkam na wsi i pewnie to jest przyczyną opóźnienia. A co z tymi figurkami? Bo nie po to dopłacałem, żeby nie dostać..

Dlaczego zrezygnowaliście z prenumerat z dodatkami? Jest szansa na to, że powrócą opcje z figurkami? Bo tak bym zamówił, ale ta opcja z kilkoma wydaniami tego samego jakaś uboga...

Właśnie znalazłem w skrzynce nowy numer i krótko mówiąc jestem wściekły: worek rozerwany, pismo pogniecione, a najgorsze, że w ogóle nie ma płyt DVD. Zaraz idę z reklamacją na pocztę, ale czy pisać też do wydawnictwa?

Poczta oczywiście nie wie kiedy przesyłka została uszkodzona i na reklamację nie ma szans.

Edited by SPQR

Dlaczego po raz kolejny pismo które do mnie przyszło wygląda jak jakiś numer z odrzutu? Całe pogięte, okładka obdarta, pudełko na płyty pozaginane. Da się z tym cos zrobić?

Hmm... przyszedł mi właśnie przedostatni numer prenumeraty, tyle, że bez płyty. Czarna folia, w którą są pakowane numery wydawała się nienaruszona. Jest jakaś szansa na reklamację? Miał ktoś podobnie już?

Edited by Gelandir

Witam szanownych prenumeratorów!

Mam pytanie: czy jeżeli ktoś z was dostał już pismo przysłane przez pocztę, może podać jaka była data nadania zamieszczona na naklejce z danymi adresowymi? Bo nie wiem czy już czas nie dzwonić do wydawnictwa w sprawie pisma.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nie masz co się martwic to już norma pismo przychodzi no tygodniu i więcej pismo zostało wysłane 20 a dostałem dziś czyli i tak szybko się ogarnęli

Dostaliście już urodzinowy numer? Ja z reguły dostaje prenumeratę w dniu wydania lub dzień po, a ostatniego numeru jak nie było tak nie ma.

Ogólnie z tymi prenumeratami czasopism to jakieś jaja. Właśnie dlatego, że nadawane są listami zwykłymi. Prenumerata ma zachęcać, tak? Takimi problemami tego nie robi. Wiem, że to nie Wy odpowiadacie za te problemy, więc Was nie obwiniam.

Sam zastanawiałem się nad złożeniem prenumeraty, ale po takich opiniach to zostanę przy kiosku.

Witam

dzisiaj kupiłem mój pierwszy magazyn CD-action.

Ale ze lubię gry to żnący ze mi się podoba ale mam problem.

Mieszkam w UK-United Kingdom i Sklep gdzie kupiłem Magazyn nie sprzedają tego magazynu często.

Moje pytanie jest gdzie mogę kupić Ten magazyn?co.gif

Pewnie nie do końca "nie sprzedają tego magazynu często". Raczej właśnie sprzedają go często i dlatego zwykle go nie zastajesz :) "Domyślam się, że skoro udało się kupić CDA to byłeś w polskim sklepie. Najłatwiej zapytać sprzedawcę lub kogoś z obsługi o jeszcze jeden egzemplarz to będą przywozić jeden więcej. Ty chcesz kupić - oni chcą sprzedać. Wszystko jest do dogadania. A jak nie tam to na pewno znasz w swojej miejscowości jakiś inny polski sklep.

Prenumerata zagraniczna jest mozliwa - co prawda pismo kosztuje wtedy 2x tyle, co w Polsce ale za to dostarczane jest poczta lotnicza, czyli szybko.

W razie czego - prenumerata@bauer.pl

Cześć, tak się przykro złożyło, że nie mam poprzedniego numeru CD-Action (brak kasy :<), potrafi mi powiedzieć czy istnieje możliwość i w jaki sposób można zakupić ten numer? (zostały zwrócone do wydawcy)

Takich pytań nie zadaje się w Luźnej Jeździe. Temat przeniosłem do bardziej odpowiedniego działu.

Cześć, tak się przykro złożyło, że nie mam poprzedniego numeru CD-Action (brak kasy :<), potrafi mi powiedzieć czy istnieje możliwość i w jaki sposób można zakupić ten numer? (zostały zwrócone do wydawcy)

Podbijam. Na stronie z prenumeratami http://prenumerata.b...?id_category=47 najnowszy numer, jaki można kupić to 8/2013, a ja chciałbym kupić numery z 2014 roku

Edited by zjadaczkredy

Teraz pytanie z mojej strony do prenumeratorów: Opłaca się naprawdę inwestować? Chodzi mi dokładnie o zestaw PC Format + CD-A. Bo tak kiedyś czytałem ten temat i bardzo wiele nieciekawych opinii jest. To opóźnienia, to numery zaginą w akcji, to brak płyt...

Tylko u mnie tak dziwnie przychodzą numery? Raz dzień przed premierą sklepową, raz tydzień po niej, raz właśnie w ten dzień...

A ja mam problem. Od Maja mam prenumeratę ale dostałem tylko Czerwcowy numer. Bauer napisał mi ze wysłał pozostałe trzy w terminie ale nie doszły. Czy przesyłki z prenumerata są śledzone? Mieszkam w Californi tak ze nie oczekuje jakichś cudów jeśli idzie o czas przesyłki ale ostatnich 3 numerów wogule nie dostałem...

Haha, prawie skończyłem pisać posta i postanowiłem sprawdzić pocztę na wszelki wypadek. w skrzynce było CDA 07/14... Ech, niby według googla z Wrocławia do mnie jest 9366 km, ale mimo wszystko ponad dwa miesiące to trochę długo jak na paczkę lotnicza.

Witam,

czy coś dzieje się z obsługą prenumerat? Od tygodnia nie mam odpowiedzi na zapytania odnośnie prenumeraty. Chcieliśmy zamówić prenumeratę podwójną lub nawet potrójną (była kiedyś taka oferta) ale obsługa prenumerat jest kiepska...

Tylko u mnie tak dziwnie przychodzą numery? Raz dzień przed premierą sklepową, raz tydzień po niej, raz właśnie w ten dzień...

W tym miesiącu tak mam. Do dziś (zobaczę czy będzie po południu jak wrócę do domu) nie doszło. Zazwyczaj jest w środę-czwartek czyli dzień-dwa po premierze. Za to w grudniu zaskoczyli mnie - było w dniu premiery kioskowej.

Dużo chyba zależy od poczty bo zazwyczaj data nadania to piątek.

Edited by Ironcruz

Prenumerata zagraniczna jest mozliwa - co prawda pismo kosztuje wtedy 2x tyle, co w Polsce ale za to dostarczane jest poczta lotnicza, czyli szybko.

W razie czego - prenumerata@bauer.pl

Kontakt jest bardzo słaby - od wczoraj próbuję się z działem prenumeraty skontaktować i nie da sie. Wczoraj poszedł mail na ten adres, dziś próbuję się dodzwonic i nikt nie odbiera. A pismo nadal do mnie nie dotarło.

Ja też mam problem z prenumeratą. Od kwietnia zeszłego roku prenumeruje CDA do Niemiec (z dopłatą za priorytet). Do numeru mającego premierę w grudniu 2014 nie było żadnych problemów, magazyn był mi dostarczany zawsze tego samego tygodnia co premiera kioskowa w Polsce. Numer z grudnia nie doszedł i dopiero po zainterweniowaniu dosłali mi pismo - co nie zmienia faktu, że swoją kopię otrzymałem z 2-tygodniowym opóźnieniem...Ok, święta, koniec roku, zawieruchy na pocztach, jestem w stanie zrozumieć.

W tym miesiącu jednak jest sytuacja analogiczna - minął równo tydzień od premiery najnowszego numeru, a tenże do mnie nie dotarł. Podczas poprzedniej interwencji zapewnili mnie, że jeśli pismo nie przyjdzie w tygodniu pojawienia się w dystrybucji w Polsce, jest to znak, że prawdopodobnie zaginęło gdzieś po drodze. Toteż odczekawszy do końca zeszłego tygodnia napisałem o swoim problemie do Bauera. Minął dzień - brak odpowiedzi. Napisałem ponownie - bez odzewu. Minęły kolejne 2 dni, wysyłam kolejną wiadomość. Miało to miejsce dzisiaj, nadal żadnej wieści.

Zaczyna mnie to frustrować.15 rok kolekcjonuję i czytam najlepsze pismo dla graczy, jestem od niego uzależniony wcale się przed tym nie broniąc, a przez czyjąś niekompetencję i czynniki losowe pozbawiony jestem swojej comiesięcznej dawki wink_prosty.gif

Dodam, że moje ja tak przywykło do załatwiania pewnych potrzeb w towarzystwie CD-Action, że zaczynam mieć problemy gastryczne wink_prosty.gif

Jesteście w stanie jakoś pomóc?

Edited by TreKronor