Skocz do zawartości

Polecane posty

Skończyła mi się w marcu prenumerata. Dostałem fajny formularz do wypełnienia i odesłania na kolejny rok prenumeraty od 04/13. Wypełniłem i zaznaczyłem przelew. Było tam napisane, że dostanę odpowiedź z potwierdzeniem, dokonam wpłaty i prenumerata ruszy.

Wysłałem formularz w lutym i... cisza do dziś. Wyjaśni mi ktoś jak to działa? Czegoś tu nie zrozumiałem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Jak długo się czeka na dodatkową zawartość przy zakupie prenumeraty? Ja wybrałem grę, prenumeratę mam od lutego gry jak dotąd nie dostałem ... nie wiem może siągają z torrentów, żeby mi wysłać, może płyt na świecie zabrakło albo plastik w Chinach się na opakowania skończył.

Przeczytałem tu na forum, że po dwóch miesiącach od zamówienia prenumeraty wysyłają ... moja jeszcze nie dotarła.

Ogólnie już się nawet przyzwyczaiłem, że pismo przychodzi z min. tygodniowym opóźnieniem, taki psikus z ich strony. Ja wiem, że poczta, że nie ich wina itp. ale skoro pismo do kiosków i sklepów trafia punktualnie to do cholery pod nasze "strzechy" też powinno tak?

Kończąc napiszę tylko, że czekam bo co innego mogę zrobić w końcu już zapłaciłem. Oj jak bym chciał zamówić u was prenumeratę i nie zapłacić, byście mi wysyłali ponaglenia a ja bym wam odpisywał ... "cierpliwości w końcu przelew dojdzie ... czekajcie cierpliwie"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zapytaj - >prenumerata@bauer.pl

Oni wiedza najlepiej - my jestesmy w innym miescie (Wawa/Wrocek) i w ogole z procesem ROZSYLANIA pisma nie mamy nic wspolnego, a z dzialu prenumeraty ja sam widzialem na oczy jedna pania i to 2 razy w swoim zyciu.

Jakby cie olali - daj znac na firmowy adres CDA, wtedy walne pismo sluzbowe do ich szefostwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz o tym napiszę.

NIE ZDARZYŁO SIĘ aby pismo w skrzynce było punktualnie (od listopada 2012).

Najbiedniej jest 3 dni opóźnienia,a i tydzień nie jest wyjątkiem.

Tłumaczenie, że wysyłką zajmuje się osobny dział nie do końca działa.

To WASZA pozycja jest osłabiana, nie działu prenumeraty przecież.

Naprawdę nie jesteście w stanie w żaden sposób wpłynąć na wydawnictwo/dział prenumeraty?

Ktoś zajmuje się chyba PR, prawda, więc ma pole do popisu.

Dziś czwartek, a ja pisma JESZCZE nie mam. Jak zwykle...

Ręce opadają.

Jeśli sytuacja się nie zmieni, bardzo poważnie przemyślę decyzję o przedłużeniu prenumeraty (z dużą skłonnością do tego, by być na nie).

Edytowano przez ttrk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że mam prenumerate dopiero drugi miesiąc i też jestem niezadowolony, za pierwszym razem tłumaczono się, że złożyłem zamówienie po 20 czerwca i pismo nie wyszło z główną wysyłką, aczkolwiek dzisiaj znowu pisma nie dostałem i trochę żałuję tej prenumeraty, bo wolałbym po drodze z pracy wjechać do sklepu i mieć numer na czas. Mam pytanie do tych którzy zamawiali prenumeratę z figurką, po jakim czasie ją otrzymaliście? Bo ja czekam już pięć tygodni i figurki ni widu ni słychu..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A mnie z kolei Bauer i Poczta Polska dzisiaj pozytywnie zaskoczyli. Otóż zamówiłem prenumeratę CD-Action od numeru 07/2013. Dzisiaj dostałem trzeci numer prenumeraty. Punktualnie w dzień, w którym gazeta pojawia się w sklepach. Naprawdę jestem mile zaskoczony, że każdy numer pojawia się u mnie w dniu premiery. Na początku byłem przerażony, słysząc z jakim opóźnieniem pojawia się u niektórych CDA, ale muszę przyznać moja Poczta bardzo pozytywnie zaskakuje icon_biggrin.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle Twoja poczta, bo listonosz po prostu przyniósł przesyłkę którą dostał na urząd, ale może jeśli jesteś z większego miasta to przesyłka dociera szybciej niż na małe placówki, bo w każdym większym mieście jest poczta, która rozsyła przesyłki na mniejsze urzędy, podejrzewam, że dlatego niektórzy z nas dostają później, bo zanim CDA dotrze na mniejsze placówki to leży kilka dni na tych większych. Sam jestem listonoszem i mieszkam na rejonie który obsługuje nasz urząd, więc liczyłem, że dzisiaj rano po dotarciu do pracy przejrzę sobie CDA, a tu po przekopaniu przesyłek go nie znalazłem. Tylko ja mieszkam na wsi i pewnie to jest przyczyną opóźnienia. A co z tymi figurkami? Bo nie po to dopłacałem, żeby nie dostać..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem w skrzynce nowy numer i krótko mówiąc jestem wściekły: worek rozerwany, pismo pogniecione, a najgorsze, że w ogóle nie ma płyt DVD. Zaraz idę z reklamacją na pocztę, ale czy pisać też do wydawnictwa?

Poczta oczywiście nie wie kiedy przesyłka została uszkodzona i na reklamację nie ma szans.

Edytowano przez SPQR
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... przyszedł mi właśnie przedostatni numer prenumeraty, tyle, że bez płyty. Czarna folia, w którą są pakowane numery wydawała się nienaruszona. Jest jakaś szansa na reklamację? Miał ktoś podobnie już?

Edytowano przez Gelandir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych prenumeratorów!

Mam pytanie: czy jeżeli ktoś z was dostał już pismo przysłane przez pocztę, może podać jaka była data nadania zamieszczona na naklejce z danymi adresowymi? Bo nie wiem czy już czas nie dzwonić do wydawnictwa w sprawie pisma.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Nie masz co się martwic to już norma pismo przychodzi no tygodniu i więcej pismo zostało wysłane 20 a dostałem dziś czyli i tak szybko się ogarnęli
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z tymi prenumeratami czasopism to jakieś jaja. Właśnie dlatego, że nadawane są listami zwykłymi. Prenumerata ma zachęcać, tak? Takimi problemami tego nie robi. Wiem, że to nie Wy odpowiadacie za te problemy, więc Was nie obwiniam.

Sam zastanawiałem się nad złożeniem prenumeraty, ale po takich opiniach to zostanę przy kiosku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie do końca "nie sprzedają tego magazynu często". Raczej właśnie sprzedają go często i dlatego zwykle go nie zastajesz :) "Domyślam się, że skoro udało się kupić CDA to byłeś w polskim sklepie. Najłatwiej zapytać sprzedawcę lub kogoś z obsługi o jeszcze jeden egzemplarz to będą przywozić jeden więcej. Ty chcesz kupić - oni chcą sprzedać. Wszystko jest do dogadania. A jak nie tam to na pewno znasz w swojej miejscowości jakiś inny polski sklep.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, tak się przykro złożyło, że nie mam poprzedniego numeru CD-Action (brak kasy :<), potrafi mi powiedzieć czy istnieje możliwość i w jaki sposób można zakupić ten numer? (zostały zwrócone do wydawcy)

Podbijam. Na stronie z prenumeratami http://prenumerata.b...?id_category=47 najnowszy numer, jaki można kupić to 8/2013, a ja chciałbym kupić numery z 2014 roku

Edytowano przez zjadaczkredy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...