Skocz do zawartości

Polecane posty

Proponowałbym aby cda odpowiedzialność za dostarczanie prenumerat oddała ekipie odpowiedzialnej z prenumeraty w pcformat tam praktycznie nigdy nie ma problemu z dostarczeniem ani terminem.

Co ciekawe, za prenumeratę PC Formatu także odpowiada Bauer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już dawno mówiłem, żeby coś zrobili z tą prenumeratą, bo szlag człowieka bierze. mi z kolei na maile nie odpisują, telefonów nie odbierają... i chyba dam sobie spokój.

Edytowano przez Lisq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanie, czy korzystacie aktualnie albo korzystaliście z zakupu prenumeraty Cd Action? Jeśli tak to z jakiej firmy? Czy polecacie taki sposób zakupu pisma?

Zastanawiam się nad prenumerata i jestem ciekawa waszych uwag i opinii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale mam takie pytanie: ile wynosi koszt przesyłki jednego archiwalnego numeru CDA (nie wyrobiłem się z kupnem ostatniego, a zbieranie numerów traktuje jako kolekcja wink_prosty.gif )?

Okładkowa cena numeru (czyli około 16zł) +3,5zł. Najstarszy numer jaki mają to 201.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sięchytry.gif Właśnie zamówiłam prenumerate tylko za granicę i się teraz obawiam jak długo muszę na nią czekać. Otrzymałam po wcześniejszym zapytaniu odpowiedz że obecny nr będzie wysyłany poczatkiem przyszłego tygodnia. po tym co przeczytałam obawaiam się że je dostanęrozpacz.gif Aha w zakładce moje zamówienia pisze że zamówienie nie jest zrealizowane, czemu? wiecie coś na ten temat?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz sama zajmuję się prenumeratą, a strona Bauera mało wyjaśnia, wobec czego mam pytanie: do poprzedniego numeru dostałam informację, że 210 jest przedostatnim objętym prenumeratą, a kolejny (211-213/12) będzie ostatni. Jeśli zamówię prenumeratę w najbliższym tygodniu, to czy nie zdubluje mi się numer 213/12 i czy kolejny, który otrzymam to będzie 1/2013?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz sama zajmuję się prenumeratą, a strona Bauera mało wyjaśnia, wobec czego mam pytanie: do poprzedniego numeru dostałam informację, że 210 jest przedostatnim objętym prenumeratą, a kolejny (211-213/12) będzie ostatni. Jeśli zamówię prenumeratę w najbliższym tygodniu, to czy nie zdubluje mi się numer 213/12 i czy kolejny, który otrzymam to będzie 1/2013?

Zamawiajac prenumerate masz mozliwosc wskazania od ktorego numeru dokladnie chcesz ja rozpoczac. Podaj wiec numer tego, ktorego juz nie obejmie Ci stara prenumerata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...