Skocz do zawartości

Polecane posty

Zaczęły się przecieki do numeru 05/2016 a ja NADAL nie otrzymałem z prenumeraty numeru 04/2016. Naprawdę zaczyna mnie to irytować. ZAPŁACIŁEM za CD Action, a go nie dostaję. Nie mam ochoty, ani siły słać kolejnej reklamacji na prenumarata@bauer.pl, bo po prostu tam oszukują. Po poprzednich problemach dział prenumeraty obiecał mi wysłać numer specjalny CD Action (ten poświęcony LoLowi czy Minecraftowi - do wyboru). W lipcu zeszłego roku napisałem w mailu zwrotnym, które czasopismo chciałbym otrzymać i zgadnijcie co? Tak, tego też do dnia dzisiejszego NIE otrzymałem. Zaraz mnie chyba coś weźmie i napiszę maila, tym razem do zarządku Bauera, bo nie może być takiej sytuacji, że nie otrzymuję tego, za co zapłaciłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo odradzam branie prenumeraty CD Action. Do tej pory nie otrzymałem CD Action 04/2016, CD Action 05/2016 oraz obiecanego numeru specjalnego. Dział prenumeraty leci sobie w kulki. Od dzisiaj zaczynam codzienne wysyłanie maili oraz dzwonienie pod wszystkie dostępne telefony, tak redakcji jak i wydawnictwa Bauer. Zapłaciłem za czasopismo, a go nie otrzymuję. Byłem cierpliwy, próbowałem wyjaśniać sprawy spokojnie na mailach, nie odnosi to żadnego rezultatu to teraz się zacznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skąd jesteś masz wpisane Canada. To ta Kanada hen hen za oceanem? Bo jeśli tak to trochę się nie dziwię.  Aczkolwiek, miałem przeboje z opóźniającym się przyjściem pewnego numeru, ale po kontakcie telefonicznym z działem prenumeraty Bauera wszystko dotarło (jeśli dobrze pamiętam to najpierw numer "reklamacyjny" a dopiero potem ten pierwszy, który poczta gdzieś posiała). Najważniejsze co masz na kopercie to data nadania - i wszystko wiesz kto zawalił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamówiłem prenumeratę premium przyszedł :

Kubek spoko ( kolekcjonuje kubki, mam po jednym na pamiątkę z każdego zwiedzonego miasta )

koszulka  - za mała, trudno sprezentuje komuś

Tyle że jedynym powodem zamówienia Prenumeraty kolekcjonerskiej były:

"Pierwszeństwo przy specjalnych akcjach kodowych (posiadacze Edycji kolekcjonerskiej dostaną wcześniej od wszystkich dostęp do tego typu rozdawnictw "

Trzeba coś zarejestrować? jakaś weryfikacja? czy ekskluzywne kody na https://kody.cdaction.pl będą jakoś oznaczone?

  • Dodatkowe przywileje na forum:
    - przynależność do specjalnej grupy prenumeratorów
    - możliwość ustawienia większego awatara
    - zwiększona skrzynka na prywatne wiadomości
    - możliwość otrzymywania specjalnych newsletterów przeznaczonych tylko dla prenumeratorów

Kiedy? gdzie? jak to włączyć? jest/będzie jakieś sub-forum tylko dla prenumeratorów premium?

 

Pozdrawiam

Stały czytelnik od 12/97 i prenumerator od kiedy jest prenumerata ( no prawie :-)  z kilkumiesięczną obsuwą )

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jestem świeżo upieczonym prenumeratorem i zastanawiam się, kiedy w stosunku do kiosku przychodzi prenumerata cd-action? prenumeratorzy powinni otrzymywać nowy numer chyba zanim trafi do sprzedaży (wydaje mi się, że w ten sposób powinni być premiowani w stosunku do normalnych czytelników).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie od 2013 roku prenumeruje i nigdy nie było z kupnem prenumeraty a teraz owy problem się pojawił i nie wiem jak to rozwiązać. Kupiona zagraniczna prenumerata na zasadach jak zwykle, płatność karta przez przelewy24 zawsze działała a dzisiaj taki komunikat wyświetla po  udanej transakcji w przelewach następuje przekierowanie do sklepu bauernu i wywala owy błąd ..... rozmawiałem z przelewem teraz czekam na bauern. Zobaczymy co będzie, jakieś rady-porady zmiana przeglądarki sprawdzona pozatym 3 lata z rzedu wszystko bylo okej ....

 

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in /var/www/modules/przelewy24/validation_prestashop_ok.php on line 11

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to secure.przelewy24.pl:80 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution) in /var/www/modules/przelewy24/validation_prestashop_ok.php on line 11
CONNECTION ERROR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,chciałem się dowiedzieć czy zmieniła się wasza polityka w sprawie  prenumeraty zagranicznej a mianowicie   aktywacji  oraz  grania na zakupionych od  was gier dodawanych do  gazety.

Mianowicie czy dalej macie tylko partię kluczy  tylko na Polskę  które nie działają za granicą ,czy coś się  zmieniło .

A jeśli tylko na Polskę to  czy  pomagacie w aktywacji gier (od razu odpowiadam że nie podam passów do mojego konta steam origin itp ,jak chcieliście ostatnim razem dane do mojego konta to założyłem nowe i poprosiłem o dodanie kluczy do niego które wam podałem  ale kontakt po tym się urwał co mnie do waszej polityki zagranicznej tylko bardziej zraziło)

 

Zastanawiam się nad prenumeratą bo brakuje mi Polskiej prasy za granicą i do tego lubię mieć pudełka do gier a te wasze małe kwadratowe są k .

Chce też zasięgnąć zdania aktualnych prenumeratów  zagranicznych czy warto czy coś się zmieniło.

 

I prosił bym o zdjęcie tej cenzury przy okazji z mojego konta( po 3 latach z hakiem jak opadły emocje)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem styczniowy numer, mimo że zamówiłem edycje kolekcjonerską od lutego, oczywiście żadnych gadżetów w przesyłce nie było. Napisałem maila w tej sprawie do wydawnictwa, ale szczerze mówiąc nie wydaje mi się żeby cokolwiek wskórał. Ma ktoś może telefon do nich?

 

Edit: Czytając ten wątek myślę, że będę żądał zwrotu pieniędzy, ale nie będę się prosić, a zrobię to przez urząd praw konsumenckich.

Edytowano przez pa1ner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/13/2016 at 6:50 PM, ssjshogo said:

Mianowicie czy dalej macie tylko partię kluczy  tylko na Polskę  które nie działają za granicą ,czy coś się  zmieniło .

Po przeszlo roku od Twego postu odpowiem Ci, ze tzw. "regional lockout" na pelniaka trafia sie w sumie rzadko. Za to jak juz sie przydarzy, to potrafi zabolec, bo to zwykle jest nie byle jaka gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po dość długiej przerwie zdecydowałem się na prenumeratę. Okazuje się, że NIESTETY nic się nie zmieniło. 

Nowy numer od 06.03 w kioskach, a ja wciąż nie mam mojego. 

Oczywiście zaraz będzie tradycyjne tłumaczenie, że to nie NASZA wina, to POCZTA, ehhhhhh.

Wielka szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2018 o 20:27, ttrk napisał:

Witam

Po dość długiej przerwie zdecydowałem się na prenumeratę. Okazuje się, że NIESTETY nic się nie zmieniło. 

Nowy numer od 06.03 w kioskach, a ja wciąż nie mam mojego. 

Oczywiście zaraz będzie tradycyjne tłumaczenie, że to nie NASZA wina, to POCZTA, ehhhhhh.

Wielka szkoda.

 

 

Raczej na pewno to wina poczty, przejdź się na placówkę i zapytaj czy mają kadrę. Ja byłem na placówce, problemy z prenumeratą są od 4 miesięcy (chociaż w styczniu przyszła terminowo) to już w lutym numer w ogóle nie przyszedł,  w marcu także w ogóle (musieli poleconymi dosyłać), a Ty narzekasz, że 11 marca nie masz hehe ;)

Największe problemy są w Warszawie z tego co widzę (niestety). Na placówce powiedzieli mi, że od grudnia nie mają połowy kadry i nic nie mogą zrobić... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2018 o 11:49, lordbnd napisał:

Nie wiem czy trafiłem w odpowiedni dział, ale mam pytanie odnośnie prenumeraty. Zamówiłem prenumeratę od numeru 5/18, wczoraj czyli 21.04, dostawa ekonomiczna i tu pytanie kiedy mogę się spodziewać tego 5 numeru, myślę, ze na tygodniu powinien się pojawić co ? :D

Czytałeś mój post wyżej? Po tygodniu? W cuda wierzysz jeśli chodzi o Pocztę? :)

Poza tym zamówiłeś 21.04 w SOBOTĘ,  zaksięgują poniedziałek wtorek kasę, środa czwartek najwcześniej wysyłka więc podejrzewam, że dojdzie do Ciebie po majówce jak poczta nie zawali, a być może dopiero już z nowym numerem :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

jakoś niedawno wyszła mi prenumerata, więc standardowo wchodzę sobie przedłużyć na prenumerata.bauer.pl i przy próbie logowania pokazuje mi, że niepoprawny login lub hasło. Z rok tam nie byłem, więc możliwe, że nie pamiętam, więc klikam przypomnij hasło i znów zonk, bo twierdzi, że nie ma takiego konta. Założyłem drugi raz na tego samego maila bez problemu. Dla pewności sprawdziłem w skrzynce pocztowej i na tym samym aliasie mam ostatnie zamówienie jak i poprzednie.

To normalne? Czy może gdzieś mi umknęło info o tym, że moje konto zostało usunięte?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pazur13 - raczej wyjątek, 2 razy też mi się tak zdarzyło

wodzik - pousuwane konta. Nie raczyli o tym poinformować, mają tam niezły bałagan. Pożałowali kilku groszy dla informatyka za przeniesienie bazy danych więc musisz założyć nowe konto. Od razu mówię, że za płatność szybką doliczają jakieś pln więc rób przelew przy zamówieniu...

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę podbiję wątek nieaktywny od maja, ale teraz - przy olbrzymim wydarzeniu w życiu czasopisma - jest ku temu okazja. Znikają płyty. Dlatego ja - jako prenumerator - czuję się trochę oszukany. Płacąc z góry za 13 numerów spodziewałem się, że mogą zajść jakieś zmiany, ale nie aż tak duże. Wraz ze zniknięciem krążków cena spada do pułapu, który powoduje, że prenumerata się nie opłaca. Dodatkowo na stronie prenumerata.bauer.pl w sekcji, gdzie możemy dokonać zakupu, nadal widnieje informacja:

Cytat

Integralną częścią magazynu jest płyta DVD, na której znaleźć można m.in. pełne wersje gier.

Właśnie - przy zawiązywaniu umowy była mowa o 13 numerach (no, w moim przypadku 26, bo zamówiłem wersję CO-OP) z płytami. Jestem ciekaw, czy redakcja (a raczej wydawnictwo) będzie coś z "tym" robić... 

Do tego dochodzą problemy z wysyłką... I nie mówię tutaj o obsuwach spowodowanych działaniem Poczty Polskiej. Przykładowo kiedyś wysłano do mnie tylko jeden numer. Jednak hitem jest ostatnia sytuacja. Przeprowadzałem się i w swoim profilu na stronie prenumerata.bauer.pl zmieniłem adres dostawy. Wiecie, że to nie wystarczy? Oni nie pobierają co miesiąc adresów. Trzeba jeszcze wysłać e-mail na prenumerata@bauer.pl z informacją, że się zmieniło adres... Meh. Amatorka. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...