Jump to content

lori

Forumowicze
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralna

About lori

 • Rank
  Ork

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

2,321 profile views
 1. Wszystkie okładki z 2018 r. prezentują naprawdę wysoki poziom. To był bardzo dobry rok! Mniej pstrokatości, mniej napisów, ogólny minimalizm i kolorystyka zazwyczaj dopasowana go głównej grafiki. Doceniam okładkę 13/2018 za fajne wykorzystanie rewolwerów dla zbudowania układu strony oraz odwagę w pójściu w tak intensywną czerwień. Numer 7/2018 świetnie spasowano z grafiką z Ancestors Legacy. Ale moją faworytką jest 6/2018. Rysowana Lara świetnie nadaje klimatu, a układ napisów i dobrze dobrana czcionka nie psują tego efektu. Stąd głosuję właśnie na nr 6!
 2. Zastanawiałem się pomiędzy 1 a 13. Obie grafiki świetne. Jednak przemówił do mnie minimalistyczny, jak na standardy okładek CDA, układ na 1. Całość jest estetyczna, niekrzykliwa, oszczędna w kolorach. Chciałbym, żeby okładki poszły w takim kierunku.
 3. Ciekawy wpis. Szkoda, że nie trafił na łamy CDA.
 4. Ten, kto wymyślił skład w artykule "Narodziny zła", a konkretnie zestawienie ciemnego czerwonego koloru strony z czarną czcionką o standardowym dla CDA rozmiarze, powinien zostać zesłany do ciemnych lochów celem czytania tego materiału w kółko przy świetle pochodni! Przecież tego prawie nie da się przeczytać. A jak jeszcze, nie daj Boże, od strony odbije się światło - pozamiatane
 5. @Sevard chodzi mi o to, czy admin strony nie może nic z tym zrobić. Przypuszczam, że to problem interii, bo na jakimś innym ich serwisie też mnie ta reklama napadła. No i należę do tych dziwaków, którzy nie blokują reklam. Większość treści w sieci jest za darmo, więc jestem w stanie znieść reklamy, żeby jakoś wynagrodzić autorów za ich nakład pracy.
 6. Potwierdzam, że problem nadal aktywny. O zgrozo - oskarżyłem sam siebie o zawirusowanie komputera. No ale na pewno nie zrobiłbym tego trzem różnym kompom A na tylu już mi ten komunikato-reklamo-wirus wyskoczył. Naprawdę nic z tym nie można zrobić?
 7. W tym roku żadna okładka nie wbiła mnie w fotel. Wszystkie są jakieś takie...pstrokate. Chociaż magazyn Pixel w ogóle do mnie nie trafia, bo skupia się praktycznie wyłącznie na retro, o tyle trzeba mu oddać, że większość okładek ma wysmakowanych. Chciałbym, żeby CDA poszło w tym kierunku.
 8. Crimzon Clover jakoś szczególnie mnie nie porwał. Odpaliłem kilka razy, trochę radości było, ale chyba jednak za stary jestem Choć z drugiej strony grafika przypomina dzieciństwo Warto odpalić i samemu sprawdzić, czy podejdzie. Deadpoola ogrywam. Jestem w 3/4, sądząc po wykazie plansz. Hit to nie jest, ale warto pograć. Wciąga, byle nie siedzieć za długo za jednym razem, bo zaczyna nużyć. Taki trochę słabszy Wolverine. Odnoszę też wrażenie, że brzydszy, ale nie wiem, czy to możliwe. Wolverine jest z 2009, a Deadpool z 2013. Penarium jeszcze nie odpalone. Nie cierpię pikseli
 9. Raz jeszcze podbijam. Oddam Fallout 4 za Rise of the Tomb Raider
 10. Dokładnie o to mi chodziło. Przy jednym pełniaku - jak nie podpasuje to nie ma już możliwości, że podpasuje drugi czy trzeci. Nawet jeśli zakładamy, że jeden jest "większy" a dwa następne to "mniejsze" pozycje.
 11. Mocne uderzenie - obiektywnie na to patrząc. Subiektywnie to niestety grę już mam, więc nie jestem zadowolony. Jedna pełna wersja - pomimo, że zacna - to jednak ryzykowny ruch. Ja i tak magazyn kupię, bo kupuję dla treści głównie. Ale ilu będzie takich, którzy nie kupią, bo jest jedna gra, którą już mają? A to jednak pełniaki napędzają ich chęć do nabywania pisma?
 12. Cześć Mam problem z grą z CDA, a konkretnie z Kane & Lynch 2: Dog Days. Próbuję ją odpalić pod Windowsem 10 - niestety bez rezultatu. Po kliknięciu w ikonę ekran na chwilę robi się czarny, a później wraca do pulpitu. Próbowałem na wszelkich ustawieniach graficznych i w trybie zgodności z wcześniejszymi wersjami systemu. Bez zmian. Może ktoś miał podobny problem? Sterowniki mam aktualne. Grafika: GF 960, procek: intel i5 4460, 8 gb ram.
 13. Podbijam. Tomb Raidera rozdają za darmo do kart Asusa, więc ktoś chętny na wymianę powinien się znaleźć
 14. Cześć Zabieram się właśnie do odpalenia Deus Ex: Bunt Ludzkości, który był jakiś czas temu w CDA. I mam pytanie do fanów - czy warto zacząć od wgrania jakichś modów? A jeśli tak, to jakich? Głównie szukałbym czegoś poprawiającego grafikę, ale udało mi się znaleźć tylko ten mody, który likwiduje złotą otoczkę.
×
×
 • Create New...